Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

plan do oceny

trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
DAb

DAb

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam

Chciał bym Was prosić o ocenienie mojego planu treningowego. Proszę o jakieś porady lub jakie zmiany wprowadzić, jestem w tym kompletnie zielony ćwiczyłem 2 miesiące według "Skazanego na trening". Wzrost 178 cm, waga 64kg. Więc do rzeczy:

- Poniedziałek :

 pompki według planu ze skazanego

 

 5x5 pompki w staniu na rękach [czytałem na temat tego jak robić 5x5 w tym rodzaju ćwiczeń i będę robić od najmniejszego kąta aż dojdę do 5x5 przy ścianie]

 

- Środa :

 podciąganie nachwytem plan ze skazanego

 

 podciąganie podchwytem 5x5

 stanie na głowie [skazany na trening]

 

- Piątek :

 

przysiady, mostek, wzniosy nóg  wszystko według skazanego 


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Dlaczego wszyscy "pierwszopostowicze" zadajecie w kolko te same pytania?
Dlaczego nie przeczytacie chociaz 10 ostatnich postow. Przeciez raptem wczoraj byly udzielane odpowiedzi na te same pytania...

Czemu nie podales celu treningowego?
Czemu odszedles od rutyny skazanego?
Czemu nie stosujesz sie w 100% do zalecen z systemu 5x5?
Czemu nie piszesz o rozgrzewce i rozciaganiu? Nie robisz tych elementow?
Czemu zabierasz sie za cos na czym Ci nie zalezy? Bo skoro nie poswiecasz 10min na samodoskonalenie sie w danej dziedzinie to oznacza, ze nie podchodzisz do tego powaznie.
Czemu uwazasz, ze ktos kto Cie nie zna ulozy Tobie plan na podstawie wzrostu i wagi?

Eh eh i jeszcze raz ehh.
Wyszukaj info o resetach, pozycjach statycznych, rozciaganiu i wdroz to do treningow. Do tego wybierz system treningowy 5x5, piramidy lub obojetnie jaki i sie go trzymaj.

Wyslane za pomoca TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych