Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania kwiecień 2k14 - "RIP YOUR ABS"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#41
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Chodzi mi tylko o to

przyciągamy nogi do tułowia tak by osiągnąć kąt 90 stopni między brzuchem, a nogami.

  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#42
kebab

kebab

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 16 postów


  • 0

#43
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Spróbuj wykonać planka w taki sposób by lędźwie nie były skierowane w dół. Spróbuj zrobić tak jak krawcu [idealnie prosto] albo tak jak na filmiku instruktażowym, że tułów skierowany jest lekko do góry.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#44
Leito

Leito

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

Próba nr 2:

https://www.youtube....eature=youtu.be


  • 0

#45
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

O to właśnie mi chodziło :)

Poziom 2 - 96 s - 9.6 pkt

Poziom 3 - 134 s - 13.4 pkt


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#46
Leito

Leito

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

Próba nr 3:

https://www.youtube....eature=youtu.be


  • 0

#47
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Trochę za bardzo nogi przyciągałeś do siebie, ale mimo to zaliczam 15 powtórzeń. - 7.5 pkt


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#48
krawcu

krawcu

    krawcu

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.

nie mogę ogarnąć tych spinek, za słaby brzuch jeszcze, jak zatrzymuje oda pionowo to mnie nogi nakrywają hehe, śmieję się sam z siebie, oto co wyszło:

 

 

i próba z unoszeniem nóg

 

 

drugie podejście:

 


  • 0

#49
x22

x22

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Mój nick tu x22, a na filmiku x2, ponieważ kumpel zaskoczył mnie z tym wyzwaniem i wziąłem za kartkę jedyne co miałem, czyli plan treningowy, stąd nieco inna nazwa.

Mam pytanie, czy taki plank jest dobrze wykonany, bo widzę, że mam trochę za wysoko tyłek. Jeżeli jest bardzo zły i go nie zaliczycie to oczywiście nagram nowy, ale jeśli przejdzie to będzie więcej sił na inne etapy :D

 

ETAP 3 - PLANK

 

 

3 Poziom 2 podejście

 

 

Jeśli pierwsza wersja ujdzie to proszę o liczenie pierwszej, wstawiłem 2 bo nie wyglądało to najlepiej. Ta druga wyszła krótsza, ponieważ było to po całym dniu wyzwań + chest dayu, no i jeszcze ten trol mamy z baterią, ale nie ma co się tłumaczyć, jak zaliczycie to super jak nie to niech będzie ta :) Przepraszam, że wstawiony bokiem, yt zwariowało, a ja nie miałem czasu bawić się w naprawę.

 

Poziom 1 - Spięcie z wyprostem nóg

 

 

Poziom 2 - Niski scyzoryk (flutter kick)

 

 

Poziom 5 - Wznosy nóg na poręczach

 

 

Poziom 4 - Plank bokiem

 

 


  • 0

#50
kwiatstg

kwiatstg

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 postów

poziom 1


  • 0

#51
kwiatstg

kwiatstg

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 postów

plank  2 podejscie bo ostatnio slabo wyszlo


  • 0

#52
Tooman

Tooman

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Też się dołączam, lecz nie jestem pewien co do poprawności wykonania ćwiczeń.

Poziom 1 

Poziom 2 

Poziom 3 

Poziom 4

Poziom 5 


  • 0

#53
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Szkoda, że postanowiliście wszystko wrzucać na ostatnią chwilę, ale ze względu na to, że zainteresowanie trochę wzrosło postanowiłem dać Wam jeszcze kilka dni na poprawienie wyników - a dokładnie 3. Wyzwania zakończą się w sobotę 3 maja o godzinie 23;59.

Co do Waszych wyników

 

Krawcu

Poziom 1 - 12 powt. - 6.0 pkt

Poziom 2 - 96s - 9.6 pkt

Poziom 5 - 9 powt - 4.5 pkt

 

X22

Poziom 2 - 105 sec - 10.5 pkt

Poziom 3 - niestety niezaliczony, a drugi filmik mi nie działa.

Poziom 4 - PS - 127s; LS - 175s Średnia daje wynik 15.1 pkt

Poziom 5 - 22 powt - 11.0 pkt

 

Kwiatstg

Poziom 1 - 14powt. - 7.0 pkt

Poziom 3 - 209sec - 20.9 pkt

 

Tooman

Poziom 1 - niezaliczony - głowa powinna być opuszczana prawie do samego podłoża.

Poziom 2 - 85 sec - 8.5 pkt

Poziom 3 - Niezaliczony -  za duży kąt przez co za wysoko trzymałeś tułów.

Poziom 4 - PS - 113 s; LS - 40 sec - średnia daje wynik 7.65

Poziom 5 - Niezaliczony- wykorzystywałeś pęd nóg przez co ułatwiałeś sobie ćwiczenie.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#54
x22

x22

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

A jak u mnie z 1 ćwiczeniem, jest poprawne ? Planka wstawię innego, bo dziś odpocząłem i można robić :D


  • 0

#55
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Nie wiem jak to się stało, że nie zapisałem Ci wyniku, jak wczoraj go oglądałem :P 23 powtórzenia - 11.5 pkt

Co do planka to widzę, że poprawiłeś link. Na początku miałeś trochę za wysoko, ale później się poprawiłeś, lecz zaliczam całą próbę 229 sec - 22.9 pkt.

 

Przypominam wszystkim uczestnikom, że w trzecim poście na pierwszej stronie są do wglądu Wasze wyniki :)


  • 1
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#56
x22

x22

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Jeszcze dziś wieczorem będzie edit, bo plank da rade dłużej :) Ale to już filmik pokaże :D


  • 0

#57
kwiatstg

kwiatstg

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 postów

furios powiem ze co do stylu wykonywania zadan przez x22 to maja bardzo wiele do zyczenia wszystko to takie niechlujne,,,itp


  • 0

#58
x22

x22

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Mój drogi kwiaststg'u rozumiem, że może nie każde powtórzenie jest idealne, ale jestem człowiekiem i popełniam błędy, to są chyba zawody, po to aby przełamać swe bariery i możliwości, a jak już krytykujesz to proszę chociaż konstruktywnie, co robię niechlujnie, konkretnie ? Poza tym nie martw się, dziś wstawię edit planka i wtedy będzie zabawnie ;)

 

PLANK poziom 3 POPRAWKA !

 


  • 0

#59
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Trochę spadł Ci "poziom" w pewnym momencie trzymania planka, ale zaliczam - 621 s - 62.1 pkt. 

Co do niechlujności wykonywania ćwiczeń to w pewnym stopniu zgodzę się z kwiatem, ale nie jest to na tyle karygodne, by nie zaliczyć Ci próby.

Uważam, że każdy powinien skupić się w mocnym stopniu na technice wykonywania ćwiczeń, bo robicie to dla siebie. Mówiłem to już kilka razy i powiem kolejny, traktujcie wyzwania jak trening, który robicie tylko i wyłącznie dla siebie - nie dla mnie, nie po to by zmiażdżyć przeciwników, a jedynie po to by udowodnić samemu sobie, że możecie pokonać własne bariery.

 

Dodam jeszcze, że X22 prowadzi w tych wyzwaniach i osiągnął na ten moment wynik 110.2 pkt.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#60
x22

x22

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Właśnie, aby pokonać samego siebie to robię. Dzień przed wstawką, po treningu miałem rozkmine z kumplem "ile zrobią street workout'owe koksy, 10 min ?" I następnego dnia po owocnej regeneracji sam to zrobiłem, także te wyzwanie pokazuje, że stać mnie na dużo więcej niż myślałem. Dzięki, że coś takiego organizujecie/sz. Co do niechlujności i techniki wykonania ćwiczeń popieram, zgadzam się że jest bardzo ważna, lecz czasem przy ostatnich powtórzeniach nie jest to perfekcyjne. Jeśli znajdziecie coś, co mogę poprawić dajcie znać, z chęcią skorzystam :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych