Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan treningowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Rejmen

Rejmen

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Siema, jestem nowy na forum i mam parę pytań. ćwiczyć co dziennie czy jakoś z przerwami, bo wymyśliłem sobie, że robię od poniedziałku do piątku codziennie całe ciało a w weekend przerwa. Dodam, że ćwiczę w domu.
Moje ćwiczenia to:
- podciąganie nachwytem 
- zwyczajne pompki
- dipy z rękoma na szafce
- pompki z nogami na szafce
- ABS 2 i brzuszki
Ćwiczenia wykonuje w następujący sposób, zaczynam w pierwszej serii od jednego powtórzenia, w drugiej dwa, w trzeciej trzy, i tak do mniej więcej 7( przy pompkach zwyczajnych) następnie z chodzę w dół, aż dojdę do jednego. Moim celem się rozwinięcie całego ciała oraz zwiększenie siły. Pomożecie ?? :D


  • 0

#2
Cygan9

Cygan9

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 157 postów

Po pierwsze gdzie nogi chłopaku ? :) trening całego ciała bez nóg ?

Po drugie katowanie codziennie tych samych partii nie zwiększy Ci siły ani masy jedynie doprowadzi to przetrenowania bo widzę , że jesteś początkujący .

Co to za wymysł z tymi seriami ? jeżeli zależy Ci na sile poczytaj o treningu 5x5 na tym forum znajdziesz go z łatwością . Na początek zalecał bym trening 3 razy w tygodniu !


  • 0

90179e9fc7ee70e6aa686b4fdd9ef780.jpeg


#3
Rejmen

Rejmen

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

aha na dziękuje nogi będę ćwiczył jak kolano mi wyzdrowieje.


  • 0

#4
Cygan9

Cygan9

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 157 postów

aha na dziękuje nogi będę ćwiczył jak kolano mi wyzdrowieje.

A co masz z kolanem ? Wybacz dociekliwość ale , prawie wszyscy trenujący ludzie, którzy prosili mnie kiedyś o rade nie ćwiczyli nóg a gdy pytałem czemu z każdym razem mieli problemy z kolanem . Dlatego pytam się czy na prawdę masz problem z kolanem czy to wymówka ?


  • 0

90179e9fc7ee70e6aa686b4fdd9ef780.jpeg


#5
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów
W nogach drzemie testosteron, więc trenuj jak możesz :)
  • 0

#6
Rejmen

Rejmen

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Od pewnego czasu boli mnie przy zginaniu i za nic nie wiem czym jest to spowodowane, ogólnie dużo biegam jeźdze na rowerze orraz gram w siatkówkę, miałem również epizod na siłowni i tak też nogi ćwiczyłem


  • 0

#7
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów
Rób przysiady tak żeby kolana nie wychodziły za linię stóp. Odciążysz kolana. Z pistoletami jest trudniej, ale da radę po jakimś czasie :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych