Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan do Oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
mrozikpro

mrozikpro

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaLondyn
Witam.
Jestem totalnie poczatkujacy w kalistenice. Szukam czegos odpowiedniego dla siebie na poczatek.
Dodam cos o sobie jak na pierwszy post przystalo.
22 lata. 172cm. 65kg. Sylwetka szczupła wysportowana.
Z poczatkiem liceum zacząłem z siłką,trwało to prawie 3 lata. Zaczalem od wagi 60kg, skonczylem na 73kg. Max na płaskiej - 105kg. Trenowałem wtedy również Muay Thai 1 rok.
Następnie zrezygnowałem z siłki na rzecz biegania.Wszystkie zrobione kg zgubiłem. 3lata intensywnego trenowania z głową i profesjonalistami.
Rekordy: Maraton - 2h:37min:31sek, PÓŁMARATON 1h:16min:25sek, 10KM- 32min 10sek, 5km- 16min:14sek.
Teraz jestem po 3 miesiecznym ACT na silowni ale złamane żebro zmusiło mnie do odpuszczenia na miesiąc.
Z racji tego, że od bardzo dawna jestem w sporcie moja dieta jest prowadzona bardzo dobrze. Oczywiście w miarę zapotrzebowania.
Maxy: (powtórzenia)
50 pompki neutralne
45 pompki na szerokość barków
40 pompki diamenty
120 przysiady
15 podciągnięcia podchwytem (3miesiące temu)
7 pompki stojąc na rękach przy ścianie

Teraz szukam czegos innego co pozwoli rozwijac moje cialo.
Celem jest masa.
Jak widze fotki wrzucane ja tym forum to bardzo dobrze chlopaki tu wygladacie patrzac na staze. To wlasnie mnie motywuje.
Zatem pytanie czy trening przedstawiony ponizej da rade ?? Czy zwazajac na to ze czuje sie poczatkujacym lepiej bedzie zaczac robic trening wg. Oliviera Lafaya ??

http://kalistenikapo...początkujących/

Z gory dziekuje za zainteresowanie sie tematem.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych