Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Godziny treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Człowiek

Człowiek

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

W jakich godzinach mogę trenować (aktualnie robię ćwiczenia ze "Skazanego")? Czy trening zrobiony o 23:00 ma w ogóle jakikolwiek sens? 


  • 0

#2
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

a czemu nie, jak masz siłę. tylko dobrze zjedz po treningu.

 

ja sam chodzę spać między 1 a 2 i treningi robię wieczorem, czasem późno wieczorem. wszystko zalerzy jak ciężki miałeś dzień. nic na siłę. zawsze może to być lekki trening.


  • 0

...


#3
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
To sprawa indywidualna i ciezko tu o obiektywne rady.
  • 0
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#4
hepatil

hepatil

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 371 postów

Godziny posilkow , pora treningu - sprawa indywidualna , kazdy musi dopasowac pod swoj rytm dnia.

 

Wazniejsze jest nie pora treningu tylko zeby po treningu ( jak juz kolega wyzej wspomnial ) zjesc porzadny posilek. Wiec jesli ci pasuje trening o takiej porze i zapewnisz sobie taki posilek potreningowy , to cwicz. :)

 

Ja ze wzgledu na prace czasami mam trening o 1-2 w nocy :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych