Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dla zainteresowanych treningiem pod selekcję - link

agat selekcja grom trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

http://www.agat.wp.m...AT_Aktualny.doc

 

Poradnik napisany przez instruktorów AGATu, trening rozpisany na 6 tygodni, już taki ostatni etap przygotowań IMO. Oczywiście celem jest selekcja pod tą jednostkę specjalną ale myślę, że dla fanów selekcji majora Kupsa tym bardziej się przyda. 

 

Bardzo fajnie napisany, merytoryczne, konkretne informacje, w końcu AGAT musi się znać na rzeczy : )


  • 3

#2
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzięki czillaut , faktycznie ciekawy poradnik, na pewno wypróbuję go jakoś w kwietniu/maju :) 

 

ps. Wybierasz się na selekcję? 


  • 0

#3
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

W tym roku na pewno nie ; ) Nie widzę sensu startowania i rezygnacji po pierwszym dniu ; ) Chciałbym się przygotować na prawdę dobrze, kompleksowo, myślę że 2015 jest dla mnie realnym celem. Wgl szczerze mówiąc wygranie selekcji było moim nadrzędnym celem po zaczęciu treningów 2,5 roku temu i tak zostało do tej pory. Małymi kroczkami do celu :)

 

Ty byłeś/wybierasz się ?


  • 0

#4
Marek

Marek

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • LokalizacjaStrzegom

Dzięki za link. Na pewno się przyda. Za dwa lata to i ja się tam wybiorę :)

 

 

tak na marginesie

Te wymagania co tam stawiają to raczej niezbyt wymagające:

18 dipów?

100m poniżej 14s?

 

Jak na elitę, to chyba trochę za mało..


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: agat, selekcja, grom, trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych