Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

piłka ręczna kosztem kalisteniki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
koza

koza

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

witajcie, od pewnego czasu upierdliwie dopytywałem na forum jak sie podciągnąć, ile razy negatywy, po jakim czasie... udało się, jeszcze kilka dni temu byłem w stanie zrobić 3 pełne podciągnięcia nachwytem

przedwczoraj poszedłem grać w piłke ręczną, zmęczyłem sie niesamowicie, na drugi dzień nie mogłem sie poruszyć od zakwasów, czułem każdy miesien mojego ciała, ale tego dnia również poszedłem grać i zmęczyłem sie jeszcze bardziej. dziś jest ciężko sie poruszać, czuje akżdy miesień, boli z przemęczenia. poszedłem zawisnąłem na drążku żeby sie podciągnąć i co? i nic. nawet nie drgnąłem. czy to normalne? czy jak odpcoznę kilka dni to wróci moja forma sprzed gry w piłke? :)


  • 0

#2
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

No pewnie ! Jedz dobrze, zregeneruj się i będzie jeszcze lepiej.


  • 0

#3
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Jak masz zakwasy to nawet nie próbuj ćwiczyć, mięśnie muszą się zregenerować o czym wspomniał czillaut.


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#4
koza

koza

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

ok,w  takim razie juro podam swoje wyniki treningowe ;)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych