Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania luty 2K14 - "I can do it!"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#21
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Filmik będzie jeszcze dziś. Mam prawo nie mieć kamery, która nagrywa w wysokiej rozdzielczości, a w jakiejś kiepskiej nie ma sensu wrzucać. Jeżeli dla Ciebie to problem wziąć udział w wyzwaniach, które nie są nagrane to nikt Ci nie każe. Teraz pytanie czemu tak długo ? Naciągnięty przyczep bicepsu. Udało mi się nagrać jedynie pierwszy i drugi etap, więc musi Wam wystarczyć. 


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#22
BartekChudiniMarek

BartekChudiniMarek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • LokalizacjaŁódź

Takie skomplikowane ćwiczenia, że rzeczywiście potrzebne wam filmiki instruktażowe. Bez przesady, jakby komuś bardzo zależało to by wrzucił próbę, a sędzia by ocenił i powiedział co zmienić, ale lepiej narzekać.


  • 0

#23
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Film dodany.


  • 1
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#24
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Co to za nuta w filmie ? ; D


  • 0

#25
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Co to za nuta w filmie ? ; D

RoughMath ft. Jonny Winston - Woe


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#26
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Chłopaki ja rozumiem, że filmik trochę Was przeraził.. Może i trochę przegiąłem z techniką i szybkością ruchu?. Wrzucajcie swoje próby i dążcie do takiej techniki, ale teraz nie musi to być aż w takim tempie.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#27
charset

charset

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 104 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry
Mam nadzieje, ze od srody bede mogl wrocic do treningow to cos nagram. Zalezy od werdyktu lekarza. Ale kiepsko z frekwencja w tym miesiacu.
  • 0

#28
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaWrocław

No nie powiem, w wolniejszym tempie , tzn takim jakiego wymagasz, sprawia to nie lada problem ;]  

W weekend nagram kolejne próby :))


  • 0

#29
frrancuz

frrancuz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 101 postów

Ale kiepsko z frekwencja w tym miesiacu.

bo to jest cholernie trudne!  :D


  • 0

#30
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Wyzwanie to wyzwanie Panowie :) A to tylko podciąganie :P


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#31
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Miałem nie brać udziału, no ale tak tu pusto, to ło.

https://www.dropbox....v09me98/111.wmv

Bez rozgrzewki na szybko, no ale zawsze coś.


  • 0

#32
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Niestety nie mogę Ci zaliczyć, ponieważ kilka opuszczeń robiłeś praktycznie bezwładnie. Brakuje Ci kontroli w tym ruchu. 


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#33
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Noo może wyglądać na bezwładne, bo strasznie to nudne tak długo się opuszczać 15 razy, no ale comme tu veux, nagra się nowe. ;)


  • 0

#34
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

nudne czy może trudne ? :P


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#35
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Powiedziałbym, że nudne, bo bica przy tym nic nie czuję, tylko przedramię które wczoraj na treningu skatowałem strasznie na krawądach. ;)


  • 0

#36
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaWrocław
Furios a moje tempo ujdzie ? Bo rozstaw to wiadomo mam do poprawki
  • 0

#37
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Jeżeli chodzi o Twój filmik z 8 lutego to nie bardzo. Porównaj sobie do instruktażowego. Na nim trochę przegiąłem z tempem, ale Twój był znacząco za szybki.

(a jeżeli dodałeś jakiś inny filmik jeszcze, to chyba znowu posty mi się nie wyświetlają ..)

 

 lukasz1737 - jak dla Ciebie nudne jest zrobienie 15 powolnych opuszczeń to pomyśl jakie to uczucie kiedy uczysz się jednej techniki rok czasu a efekty przychodzą jak krew z nosa...


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#38
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

W weekend wrzucę swoje próby skoro prawie nikt tego nie zaliczył to może wygram :)


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#39
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

https://www.dropbox....9bvkvsy/222.wmv

Próba 2. Prawdopodobnie nie do zaliczenia.
Jakość słaba, acz mogę przysiąc na campus (http://pl.wikipedia....us_(wspinaczka)) że nie dotknąłem podłogi stopą przy opuszczaniu.
W liczbach się pogubiłem, więc robiłem na czuja. Nie lubię tego drążka, nie dość że obraca się to jeszcze jest śliski tam na środku. :D


  • 0

#40
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Już lepiej. Zaliczone


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych