Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

trening a choroba

grypa przeziębienie trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
koza

koza

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

witajcie,

mam katar, boli mnie gardło

czy mimo to moge zrobić trening czy raczej sobie odpuścić?

 


  • 0

#2
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Nie jestem w twojej skórze, nie wiem jak się czujesz ale ja podczas poważniejszego przeziębienia odpuszczam całkowicie, to nie ma sensu absolutnego. Natomiast jak trochę cieknie ci z nosa, lekko boli gardło a poza tym czujesz się w miarę normalnie to możesz zrobić jakiś lżejszy trening.


  • 1

#3
Frost

Frost

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 53 postów
  • LokalizacjaOpolskie

Jeśli nie masz gorączki to możesz spokojnie trenować. Według mnie to nawet lepiej jeśli potrenujesz przy lekkim przeziębieniu, bo w czasie ćwiczeń podnosi się temperatura ciała co pomaga organizmowi w walce z chorobą. Tylko nie próbuj ćwiczyć kiedy złapałeś coś poważnego i masz gorączkę - wtedy możesz sobie tylko zaszkodzić.


  • 1

#4
koza

koza

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

Ok, w takim razie lece robić trening :) jak nie zapomne, to napisze jak poszło :) Pozdrawiam :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grypa, przeziębienie, trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych