Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Weganki/Witarianki

Weganizm Witarianizm

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny

Od kilku dni piję surowe koktajle rano i czuję się bardzo dobrze. Surowy szpinak jest świetny!
Dzisiaj takie śniadanie:

garść szpinaku

trochę natki pietruszki

kilka liści sałaty

cała pomarańcza

łyżeczka miodu

łyżeczka cynamonu.

 

Wczoraj:

banan

dużo szpinaku

trochę soku pomarańczowego

 

Można też miksować z kiwi, to plan na jutro.

 

Fajna sprawa w letni poranek.

Jeszcze - udało mi się zamienić kawę na yerba mate : )


  • 1

#22
AndrzejD74

AndrzejD74

    Member

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • LokalizacjaWrocław/ Kamieniec Wrocławski

FullyRawJustina co jadasz przed i po treningu? 

ja trenuję zazwyczaj późnym wieczorem (ok 21), jak dzieciarnię położę spać i nie wiem co po nim jeść i czy w ogóle coś jeść. (jestem wegan)

 

co do sałatki z rukoli to u mnie nr 1:

rukola

gruszka starta na dużych oczkach albo pokrojona w kostkę

lekko uprażony słonecznik

n.i.e.b.o

Skoro jesteś wegan to trudna sprawa. Ja generalnie energię czerpię z mięsa, wiec trudno mi sobie wyobrazić energę w innej postaci. Proponuję po treningu banan + ryż brązowy. Możesz przeplatać ryż z makaronem. Poczytaj toroszkę o jedzeniu zgodnym z grupą krwi. Ja jestem z grupą 0 i jak się zastosowałem to gra. Może twoja grupa krwi jest wega a może nie wega i wtedy klops, bo przekonania nie grają z zapotrzebowaniem. Jeżeli na codzień jesteś osłabiona to jesz nie to co trzeba. Generalnie w miarę dobre odrzywianie + dobry trening dają powera na co dzień. Moja żonka biega 3-4 razy w tygoniu, do tego uprawia troszkę twardego fitnesu i jest jak rakieta. Nie do zdarcia, góruje energią nad rówieśniczkami i 10 lat młodszymi dziewczynami.


  • 0

Kalistenika to przede wszystkim kawał zdrowia i good fun :).





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych