Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania Czerwiec 2k13 - "Mimo wszystko"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
tomek9605

tomek9605

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Zarejestrowałem się w tym miesiącu i zobaczyłem że są tutaj organizowane jakieś wyzwania. Postanowiłem wziąć udział. Mój wynik 61 powtórzeń. Tutaj jest link do filmiku


  • 6

#22
King144000

King144000

    Włóczykij

  • Użytkownik
  • 36 postów

Ja skorzystam z okazji (Nie gniewajcie się, a administracja i tak mi postu nie usunie bo ich nie ma  :D ) i podzielę się moim marzeniem które powoli się zaczyna spełniać.

W piątek o godzinie 12.00 ruszam z Płocka na rowerze z kolegą na wyprawę życia. Jedziemy przez Alpy na południe Hiszpanii by u celu zobaczyć wybrzeże Afryki. Ponad półtora miesiąca i ponad 4.000 km. Jeśli kogoś interesują relacje z podróży, zapraszam na:

www.facebook.com/ZaHoryzont 

(Nic na tym nie zarabiam - to moja pasja  :) )

Wszystkiego dobrego i udanych, owocnych wakacji!  :)


  • 3

#23
Pabloone

Pabloone

    "Fly or ...Fly "

  • Użytkownik
  • 109 postów
King podziwam, kiedyś myślałem właśnie o podobnej podróży, jednak na myśleniu się skończyło. Może jeszcze kiedyś uda mi się to zrealizować. Trzymam kciuki i będę bacznie obserwował :)
  • 0

“Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to. Kropka.”


#24
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

nie długo podsumowanie miesiąca :P

ranking będzie trzeba uzupełnić etc... :)


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#25
Ruda_Roxa

Ruda_Roxa

    Dobra Kobieta :]

  • Użytkownik
  • 125 postów
  • LokalizacjaSGL

Sonia, dajesz, bo miesiąc się kończy ;>

Dobra inicjatywa ;) Brawo dla organizatora!


  • 0

STOP wishing. START doing.

Skinny girls look good in clothes. Fit girls look good naked. :D

https://www.facebook...483996105024969


#26
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Roxi mój poziom obecnie jest tragiczny... ale co tam:P i tak zawsze byłam w ogonie:P jutro nakręcę :) w weekend wrzucę :)


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#27
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Sonia, nigdy nie byłaś w ogonie! I masz tu rzeszę wiernych fanów czekających na Twój filmik, do której i ja należę:)


  • 0

#28
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Wznosy prostych nóg na leżąco - 73 powtórzenia

Pełny mostek - 15 powtórzeń

 


  • 9




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych