Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania Czerwiec 2k13 - "Mimo wszystko"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1
King144000

King144000

    Włóczykij

  • Użytkownik
  • 36 postów

Administracja się nami nie zajmie, to sami to zrobimy.

Wznosy nóg prostych na leżąco:

Wszystko jak na filmie, nogi zablokowane w kolanach, ręce za głową lub przy biodrach, wznosy do kąta prostego, opuszczanie nóg kontrolowane, nie dotykamy stopami podłogi.

Licz się jak największa ilość poprawnie wykonanych powtórzeń.

Pełny mostek: (od 2:32)

Znowu tak jak na filmie, liczy się ilość poprawni wykonanych powtórzeń.

 

Aby każdy miał odpowiednią ilość czasu na poprawienie swojego poziomu, a nie jedynie prezentował obecny czas wyzwania przedłużamy do 9. lipca.

Jeśli administracji się to nie podoba, wszyscy proszą o interwencję i stworzenie 'administracyjnych' wyzwań.

 

Niech moc będzie z Wami! :-)


  • 12

#2
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Dzisiaj zrobiłem próbnie i wyszło 20 sztuk unoszenia nóg w leżeniu, a dokładnie 3 serie 20, 20 i 15 powtórzeń. Trochę mało, rozpoczynam treningi. Jak będzie więcej to filmik nakręcę :)


  • 0

#3
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ

Wyzwania wporządku, napewno wrzucę moje próby, powodzenia:)


  • 0

#4
NeyoD

NeyoD

    Cały czas do przodu ;)

  • Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Dobra inicjatywa! Popieram! Już dzisiaj spróbuję wznosów ;)


  • 0

Nie marnuj swojego czasu, bo jest on najcenniejszą rzeczą na świecie.

 

Zaczynając dziś, nadal jesteś o krok dalej o tych, którzy już dawno się poddali.


#5
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów

Takie wyzwania dużo uczą i szkoda przerywać, a więc do dzieła. Ciekawa sprawa z tymi wznosami nóg, w seriach zawsze robię, ale na ilość jeszcze nie robiłem , a więc wczoraj spróbowałem.

Zmieniłem ksywę na ,,Ojciec'' ,  a i  pozdrawiam wszystkich w czerwcu i panowie na trening i do dzieła.


  • 1

#6
Pabloone

Pabloone

    "Fly or ...Fly "

  • Użytkownik
  • 109 postów

Ja też postaram się coś wrzucić w tym miesiącu, co Cię skłoniło do zmiany nicku, przecież orginalny był :) https://sphotos-a.xx...181546516_n.jpg

 


  • 0

“Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to. Kropka.”


#7
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów

Ja też postaram się coś wrzucić w tym miesiącu, co Cię skłoniło do zmiany nicku, przecież orginalny był :) https://sphotos-a.xx...181546516_n.jpg

Hahaha, dobry Konik, a wiesz jedni mnie nazywają konik, a drudzy Ojciec, a więc już nie wiem.


  • 0

#8
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów

No dobra ruszam ten temat czerwcowy, chociaż będzie o czym dyskutować. Wznosy nóg przed kamerą robiłem pierwszy raz , a wyszło 55 powtórzeń.

 

 


  • 12

#9
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC

@Ojciec zazdroszczę Ci pogody. U nas na Śląsku to można trenować... ale kajakarstwo! Cały czas wali deszczem :(


  • 0

#10
Samaram

Samaram

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

A ja mam takie pytanie zanim coś wrzucę. Trzeba wybrać 1 konkurencje czy można do obu startować? :D


  • 0

#11
gumaty

gumaty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 76 postów
  • LokalizacjaBrzeszcze

Jak zwykle można startować w obydwu :)


  • 0

#12
Samaram

Samaram

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

Dzięki, więc sprawdzę się w obu konkurencjach :D
Oczywiście życzę wszystkim powodzenia ;)


  • 0

#13
Pabloone

Pabloone

    "Fly or ...Fly "

  • Użytkownik
  • 109 postów

Wrzucam swoją próbę. Wznosy nóg, 32 powtórzenia.

 

 


  • 6

“Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeśli czegoś chcesz, to zdobądź to. Kropka.”


#14
Baltazar3

Baltazar3

    Never Say I Can't..

  • Użytkownik
  • 13 postów

Powróciłem po dłuższej przerwie.
Miło, że strony Pana Sir King144000 (+rep) że zorganizował wyzwania mimo braku inicjatywy administratorów lub osób za to odpowiedzialnych.
Zapowiadam Wam, że mój powrót będzie wielki, bez urazy Panowie i Panie(może takowe się znajdują) ale coś słabo w tym miesiącu, w poprzednim była taka motywacja, że aż sam zdecydowałem się nagrać filmik, lecz nagranie było w jakości HD i nie zdążyłem wrzucić go na youtube, ale w tym miesiącu nie popełnię tego błędu.
Konik czy też Ojciec., jak Cię zwał tak Cię zwał, dobre masz osiągi, (bez urazy) ale to chyba między nami będzie się toczyć walka:)

Mam zamiar zachęcić was, abyście ruszyli swoje 4 litery i nagrali coś co pokaże innym, że można, nie musisz być mistrzem i zrobić 120 powtórzeń, bez względu na ilość nadal będziesz w grze, albowiem każda próba będzie przybliżać Cię do coraz to większych osiągów.
Ojciec, ruszaj się i nagrywaj coś nowego, bo nie mam nad czym przecierać oczu.
 

Pozdro :)


  • 0
Nie musisz być wielki, aby zacząć.. Ale musisz zacząć, aby zostać wielkim.

#15
Ojciec.

Ojciec.

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 111 postów

Member - Już nie mam sił walczyć z samym sobą. Daj coś do motywacji, a nie mówisz mi żebym nagrał coś nowego. Zresztą się teraz trochę regeneruję i zbieram do kupy, a więc już nic nie obiecuję. Możesz śmiało coś nagrać, będzie co oglądać.

W sumie jak zrobisz 60, wtedy ruszę dupę.


  • 0

#16
Baltazar3

Baltazar3

    Never Say I Can't..

  • Użytkownik
  • 13 postów

Nie jestem "Member", a Baltazar3, niebawem ukarzę się coś co na pewno zmotywuje zarówno Ciebie jak również innych:)


  • 0
Nie musisz być wielki, aby zacząć.. Ale musisz zacząć, aby zostać wielkim.

#17
Michail

Michail

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • LokalizacjaSzczecin

W mordę jeża, mam tyle roboty i zajęć że ledwo starcza mi czasu na ćwiczenia, na dniach postaram się wrzucić wznosy nóg gdyż do mostka jestem jeszcze za cienki, słabe ramiona.


  • 0

#18
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ

Coś mała rywalizacja w tym miesiącu, wrzucę coś od siebie

 

Mostki , ilość 25 

 

 


  • 8

#19
Michail

Michail

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Dodaje wznosy odnóży krocznych w ilości 46 powtórzeń, na dworku coś okoła 30 stopni c. ale nie mogłem czekać na ochłodzenie bo jutro do końca miesiąca wyjeżdżam i nie mam dostępu do neta.
Choć nie ukrywam że przedwczoraj próbnie wyszło mi 55 powtórzeń, widocznie upał i zmęczenie po fizycznej pracy dało swoje.
Karteczka domontowana po nagraniu, skleroza nie boli :)


  • 5

#20
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

fajne wyzwania :) w końcu będę miała siłę wystartować :) pewnie bez fenomenalnych osiągów:P ale w końcu to wyzwanie dla mnie samej :) 


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych