Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Oceńcie plan treningowy :D !!!

plan trening rutyna plan treningowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
BARtrec

BARtrec

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Siema!! Oto mój plan treningowy. Robię go 3 razy w tygodniu. Oceńcie, wyraźcie opinię, poprawcie, doradźcie... Będę wdzięczny!!!

 

-Regularne podciągnięcia nachwytem                       x5

-Podciągnięcia nachwytem ze złączonymi dłońmi       x5

 

-Dipsy          x6

-Diamenty    x6

 

-Wznosy  kolan  na drążku            x8

-Wznosy prostych nóg na drążku  x8

 

-Pistolety                                                 x5 (każda noga)

-Wznosy na palcach na podwyższeniu    x10 (każda noga)

 

Robię 3 takie serie podczas treningu.


  • 0

#2
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

to co rzuca się w oczy to że brakuje czegoś na barki i na prostowniki grzbietu oraz czegoś ze statyki jak i ćwiczeń eksplozywnych. Ogólnie nie jest źle tylko możesz dołożyć to co powiedziałem. Fajnie by było gdybyś tez napisał jakie masz cele :)


  • 0

#3
BARtrec

BARtrec

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Wiadomo, że siła :D Gdyby przybyło troche masy mięśniowej to też bym się nie obraził, ale  jak narazie to widzę efekty ;)


  • 0

#4
Pecefau

Pecefau

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Ludzie DIPY a nie DIPSY to S na końcu przy dips po angielsku jest od liczby mnogiej więc jak to na polski zamieniacie to piszcie dipy... Kupy czy kupsy mówicie ?


  • 0

#5
BARtrec

BARtrec

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Już nie musisz tak wnikliwie tłumaczyć ;) Wiem o co biega  tylko po prostu wygodniej mowi się "dipsy" :D


  • 0

#6
Borkoś

Borkoś

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów

Dorzuć ćwiczenia statyczne, bo potem będziesz się wkurzać tak jak ja, bo siła jest, a ciężko ją teraz zwiększa bez ciężarów, bo ćwiczenia statyczne wykonywane perfect są bazą do najlepszych ćwiczeń siłowych :).


  • 0

#7
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Dorzuć ćwiczenia statyczne, bo potem będziesz się wkurzać tak jak ja, bo siła jest, a ciężko ją teraz zwiększa bez ciężarów, bo ćwiczenia statyczne wykonywane perfect są bazą do najlepszych ćwiczeń siłowych :).

Popieram w 100%, statyka tęż jest bardzo ważna niestety także ją zaniedbałem no a teraz muszę nadrabiać :)


  • 0

#8
Robert

Robert

    Overcoming Gravity

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Jaką statykę doradzacie na początek?


  • 0

#9
BARtrec

BARtrec

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

No wlaśnie...^ Dajcie przykłady dobrych ćwiczeń statycznych


  • 0

#10
Borkoś

Borkoś

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów

Wszystkie progresje do front, back leaver, planche, krzyża (kółka tylko), stanie na rękach. I to początkowo wystarczy. 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plan, trening, rutyna, plan treningowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych