Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Propozycja - najlepsza wypowiedź tematu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Post ma być tylko podświetlony - że się przydał, czyli tylko zmienia kolor i nic ponadto.

http://www.perkusja....ic.php?p=444355 < tutaj przykład tematu, gdzie parę osób dostało taki punkt (w tym ja :D)
  • 0

66668745.png


#22
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nie chodzi mi o to, żeby zlewać inne posty ciepłym moczem..:-/
  • 0

#23
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Z tym podświetleniem posta, to dobry pomysł. rozumiem, że robił by to założyciel tematu. A co do punktów za pomoc, to zwykłe "repy" nie wystarczą?
  • 0

#24
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Różnorakich liczników, punktów itd na forum oby jak najmniej, bo potem ludzie zamiast ćwiczyć walczą o punkty, z których zwykle newiele wynika :P
  • 0

66668745.png


#25
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Różnorakich liczników, punktów itd na forum oby jak najmniej, bo potem ludzie zamiast ćwiczyć walczą o punkty, z których zwykle newiele wynika :P


Popieram.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#26
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Podświetlenie to to samo co wyróżnienie, tylko na swoim miejscu...
  • 0

#27
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

Z tym podświetleniem posta, to dobry pomysł. rozumiem, że robił by to założyciel tematu. A co do punktów za pomoc, to zwykłe "repy" nie wystarczą?


repów nie widać przy poście. Na forum gymnasticbodies.com są lajki jak na facebooku - myślę że to by było fajne wyróżnienie posta.
  • 0

#28
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Zwał, jak zwał, chodzi tylko o to, żeby Roman Kwiatkowski mógł jasno przekazać myśl "dzięki temu postowi rozwiązałem swój problem", a potem Jan Kowalski mógł zobaczyć i skorzystać z gotowej i wartościowej odpowiedzi.

Tylko... jak tu post rozjaśnić, skoro posty takie białe są? :D
  • 0

66668745.png


#29
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Set, można dać na kolorowo. Chodzi przecież tylko o to, by się wyróżniał.
  • 0

#30
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów
lajki pokazywałyby ilu osobom a nawet komu dana odpowiedź się przydała. Oznaczenie kolorem przez autora oznacza, że odpowiedź na pewno przydała się jemu, a każdy jest inny- może więcej osób skorzysta z innej odpowiedzi niż autor.
  • 0

#31
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Nie, bo wtedy może się okazać, że wyróżnione są wszystkie posty, autor zadaje pytanie, autor dostaje odpowiedź i tak też autor wyróżnia odpowiedź, która go najbardziej usatysfakcjonowała. Dla pozostałych - repy.

Ponadto - nie każde pytanie dotyczy cech indywidualnych dla każdej osoby.

Co do sposobu wyróżnienia posta - to już nie moja brocha, byleby nie był żarówiasty jak napisy w filmikach Haniego. :D
  • 0

66668745.png


#32
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

A co gdy kilka postów się uzupełnia wzajemnie? Albo wszystkie są warte przeczytania, bo każda naświetla problem z innej strony? Co gdy wg jednego użytkownika jakieś ćwiczenie super działa na JEGO klatę, a tymczasem na innego użytkownika nie działa zbyt dobrze i poda inne? Która z porad będzie wtedy najcenniejsza?
Po prostu czasem ciężko ocenić co jest najbardziej wartościowe. Dla dwóch osób najbardziej wartościowe mogą być dwie skrajne porady.


bardzo dobrze powiedziane :) rzadko da się wyróżnić tylko jeden post, a wyróżnienie np połowy postów raczej nic nie wniesie

Różnorakich liczników, punktów itd na forum oby jak najmniej, bo potem ludzie zamiast ćwiczyć walczą o punkty, z których zwykle newiele wynika :P


dzięki tzw "grywalizacji" zwykle wzrasta zaangażowanie użytkowników. jedni lubią inni nie.
  • 0

#33
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów


Różnorakich liczników, punktów itd na forum oby jak najmniej, bo potem ludzie zamiast ćwiczyć walczą o punkty, z których zwykle newiele wynika :P


dzięki tzw "grywalizacji" zwykle wzrasta zaangażowanie użytkowników. jedni lubią inni nie.

Ale prędzej, czy później to forum stanie się bardziej powszechne, moda na SW rośnie, toteż będą tu ludzie się rejestrować - sam zauważyłem duży wzrost osób od mojej rejestracji - i tym samym wzrośnie ilość dzieciaków i bezsensownych postów, tylko po to, żeby nabić licznik, co nie?

Chyba nie chcemy, żeby to forum skończyło jak np SFD.pl prawda? :)

A wracając do wyróżniania postów, to ja nadal jestem za tym, żeby to wprowadzić, tak jak to opisałem. Podałem wyżej przykład forum, na którym udzielam się od dawna, forum prosperuje od 2005 roku, jest zarejestrowanych prawie 15000 użytkowników i tzw "pomogły" się świetnie sprawdzają. :)
  • 0

66668745.png


#34
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No powoli dochodzimy do porozumienia. :D Własnie o to wszystko mi chodzi o czym mowicie.
  • 0

#35
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Masz rację Rafał. Sprawdzę, czy mamy taką techniczną możliwość.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych