Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Propozycja - najlepsza wypowiedź tematu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Co powiecie na pomysł, w którym najlepsza odpowiedź dla danego pytania jest wyróżniona? Uniknęlibyśmy spamu i mam nadzieję zmniejszylibyśmy niepotrzebne kłótnie? Da się coś takiego zrobić? Czekam na Wasze opinie.
  • 0

#2
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
tak jak jest np na sadistic.pl ?
  • 0

#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Chodzi Ci o wystawienie piwa na sadistic? M.in. i wtedy za największą ilość reputacji za ten post przeniesiony zopstanie na górę strony, jeszcze wyżej niż user, który wprowadził temat.
  • 0

#4
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Punkty "pomógł" byłyby spoko, daje je tylko założyciel tematu, a nagrodzone tym punktem posty zostają podświetlone.
  • 0

66668745.png


#5
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Seth dokładnie wtedy szybko by się znajdowało odpowiedzi bez niepotrzebnego wertowania całego tematu zresztą właśnie chyba o to chodziło Krzyśkowi ;D
  • 0

#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
O, albo tak jak mówi Seth, jakby nie dało się zrobić inaczej.
  • 0

#7
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Uważam że założyciel tematu powinien mieć więcej władzy mniej od moderatora i administratora ale więcej od użytkownika. Na jednym z forum bodajże terrarium.com.pl niektórzy użytkownicy mają status tzn taki mały znaczek przy nicku pomocnika w danym dziale np pomocnik dział węże czy coś w ten deseń. Tak na marginesie.
  • 0

#8
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
I co miałby móc robić taki użytkownik? Usuwać niewygodne posty? Kiepski pomysł jak dla mnie.

Kłótnie są, były i będą, a te konstruktywne nawet powinny być. :)
  • 0

66668745.png


#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Krzysiek, kłopot z tym pomysłem polega na tym, że ktoś musiałby oceniać czyja odpowiedź jest najlepsza. Bez względu na to, kto by to zrobił może to wywoływać kontrowersje u innych użytkowników, więc nie koniecznie dzięki temu uniknęli byśmy zbędnej dyskusji:(
  • 0

#10
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Miałem na myśli punktowanie bądź podświetlenie najbardziej trafnych odpowiedzi nie usuwanie postów.
  • 0

#11
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Na forum GB tego nie ma. No ale jak chcecie. Oczywiście są inne wypowiedzi użytkowników.
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Krzysiu, nie napisałem, że nie chcemy. Pozostaje pytanie, kto decydował by który post jest najlepszy. I czy taka decyzja nie będzie kontrowersyjna dla innych użytkowników, którzy rozpętają dyskusję dlaczego akurat ten post został uznany za najlepszy?
  • 0

#13
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No racja, racja. Ale na powyższym forum nie ma dyskusji... No fakt, tak źle i tak nie dobrze. Zawsze się coś znajdzie.. Hmm.
  • 0

#14
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
A co gdy kilka postów się uzupełnia wzajemnie? Albo wszystkie są warte przeczytania, bo każda naświetla problem z innej strony? Co gdy wg jednego użytkownika jakieś ćwiczenie super działa na JEGO klatę, a tymczasem na innego użytkownika nie działa zbyt dobrze i poda inne? Która z porad będzie wtedy najcenniejsza?
Po prostu czasem ciężko ocenić co jest najbardziej wartościowe. Dla dwóch osób najbardziej wartościowe mogą być dwie skrajne porady.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#15
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Najbardziej wartościowe są wskazówki udzielane przez bardziej doświadczonych ode mnie.
  • 0

#16
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Dodatkowo jesli juz nawet 'najlepszy' post bylby wybrany i przyklejony, ktos moglby napisac duzo lepszy np. po miesiacu i wtedy rodzi sie dodatkowy klopot.
  • 0

#17
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Racja CiN.
  • 0

#18
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
a po co wybierać najlepszy najgorszy po prostu wyróżnić post który jest wyjątkowy bo zawiera w sobie załóżmy kilka wartościowych wskazówek i kto mówi że ma być jeden może być ich kilka i np w tematach o konkretnych pytaniach np pisze że boli mnie noga w kolanie i kilka osób udziela mi wskazówek co może pomóc na taką dolegliwość i najbardziej trafione najbardziej konkretne odpowiedzi są wyróżnione ja tak to widzę.
  • 0

#19
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
W mojej propozycji chodziło o to, że:
Osoba, która zakłada temat - która ma jakiś problem, pytanie, wątpliwości - dostaje możliwość dania punktu "pomógł" wtedy, kiedy któraś z odpowiedzi będzie zapewni mu oczekiwane informacje. Jeżeli będzie kilka postów - tak jak wyżej napisano - naświetlający temat z różnych stron, uzupełniających się itp. to po prostu można dać punkt za każdego posta, który okazał się pomocny.

Aczkolwiek - nie jest to obowiązkowe. Taka opcja przydaje się, kiedy jest generalnie syf w temacie albo rozwinie się dyskusja, której po prostu nie chcemy czytać, tylko chcemy szybko otrzymać odpowiedź.

Dodatkowo - taka opcja pomaga innym użytkownikom - tym, którzy chcą zadać pytanie bezpośrednio kompetentnej, doświadczonej oraz pomocnej osobie. Wtedy po ilości punktów możemy rozstrzygnąć do kogo najlepiej uderzać.

I jeszcze - jeżeli już taka opcja zostałaby wprowadzona, należy do regulaminu dodać punkt, który określa kary za żebranie o pomogły, bo to się często zdarza na forach.
  • 0

66668745.png


#20
jurek321xd

jurek321xd

    "Cały świat leży u twych stóp" !!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Hmm hmm, Wydaje mi się, że jak ktoś przeczyta o te 5 postów więcej to mu mięśnie oczu się dopakują i pozna więcej poglądów na różne tematy... Bo tak patrząc na moje lenistwo to ja np. jak zrobicie coś takiego będę czytał te wyróżnione a na resztę ciepły mocz i tyle. Lecz jeśli już takie coś miało by zaistnieć to ja mam jeszcze inny pomysł, zrobić że nie tylko założyciel tematu może dać punkcik tylko każdy kto przeczyta ten temat może dać swój pkt. i automatycznie post wędruje do góry, chociaż to też głupie bo nie raz wywiązują się rozmowy i niby jak odnajdziemy jej część dalszą ???? Niech będzie ta łapka w górę i niech zostają one tam gdzie były. (często piszecie, że temat już był a co jeśli ktoś nawet czytał ten temat a mu sposób wytłuszczonym drukiem nie pomaga bo wszyscy zamkneli japy i nie chce im się już pisać nic więcej skoro już jeden ziomek jest na szczycie i zdobył pkt. ?? Wtedy założy nowy temat a wszyscy go zj$bią, że to już było, koleś się wkurzy i pójdzie na inne forumowisko już nie o street workoucie )
  • 0
"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być". - Joanne Kathleen Rowling




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych