Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

RE: Wyzwania 3-2k13 "Siła kwitnie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Pytanie: czy jesli bede probowac robic podciagania na 1 rece lub muscle upy zostane od razu zdyskwalifikowany za wierzganie nogami? Nie sadze, ze mamy mase uzytkownikow ktorzy sa w stanie robic to bez kipping'u, jesli tak to od razu odpuszcze i przechodze do latwiejszych wariantow.


Cin, muscle up, to jednak zupełnie inne ćwiczenie i nie będziemy go brali pod uwagę w tym konkursie:(

Co do pompki na jednej ręce, to jeszcze w tym miesiącu można będzie machnąć nogami w kategorii wytrzymałościowej. Od przyszłego miesiąca wejdą nowe zasady.
  • 0

#22
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Proszę, zróbcie w najbliższych wyzwaniach na dipsy :D
  • 0

#23
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów


Pytanie: czy jesli bede probowac robic podciagania na 1 rece lub muscle upy zostane od razu zdyskwalifikowany za wierzganie nogami? Nie sadze, ze mamy mase uzytkownikow ktorzy sa w stanie robic to bez kipping'u, jesli tak to od razu odpuszcze i przechodze do latwiejszych wariantow.


Cin, muscle up, to jednak zupełnie inne ćwiczenie i nie będziemy go brali pod uwagę w tym konkursie:(

Co do pompki na jednej ręce, to jeszcze w tym miesiącu można będzie machnąć nogami w kategorii wytrzymałościowej. Od przyszłego miesiąca wejdą nowe zasady.


Rozumiem, w takim badz razie trzeba zmienic poczatkowy filmik dotyczacy podciagan, bo tam uwzgledniony jest MU.
Oczywiscie chciales napisac podciaganie na jednej rece nie POMPKI :)

A tak na marginesie jak mowi Satetsu, za jakis czas trzeba to wszystko zmienic, bo nie mozemy ciagle czekac, ze 'nowi' uczestnicy beda sie rejestrowac i ciagle kazde wyzwania beda oceniane z przymrozeniem oka, sam jestem na tym forum juz kilka miesiecy i np. w lutym nie dawalem rady z cwiczeniami, odpuscilem sobie i czekalem na kolejne, oczywiscie ciagle przy tym trenujac.
  • 0

#24
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Aquaknight, pomyślimy:-)

Cin, tak miałem na myśli podciąganie a nie pompki. Sorki, nie ja wrzucałem ten filmik, postaram się znaleźć coś odpowiedniejszego. Jeśli masz taki filmik pod ręką podrzuć proszę :-)
  • 0

#25
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Dokładnie... Satetsu ma racje ja np też jestem początkującym i wcale nie mam zamiaru płakać że nie dam rady wykonać jakiegoś ćwiczenia od kiedy to na zawodach mieliby równo konkurować ze sobą laicy z zawodowcami ?? zawody tylko dla najlepszych proste chyba że mamy zamiar się bawić w paraolimpiadę ale to raczej nikogo nie zmotywuje raczej z niechęci.
  • 0

#26
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Dziki, jak już wcześniej pisałem jesteśmy w trakcie przygotowywania nowych "wyzwań" według Waszych pomysłów i będą one od następnego miesiąca. Apeluję więc do Was o nie zaśmiecanie wątku tym tematem, chyba, że macie jeszcze coś nowego do dodania.
  • 0

#27
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Ludziska mam prośbę abyśmy zamieszczali filmy bezpośrednio w postach a nie tylko linki. Dla tych co nie wiedzą jak to przy pisaniu postać w których chcecie wstawić film klikacie w edytorze ikonkę telewizorka (ostatnia z prawej) i wybieracie YouTube a następnie pomiędzy znaczniki wklejacie link z filmem.
  • 0

#28
darmed73

darmed73

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaZąbki
Chciałbym poddać rozważeniu pomysł w ocenie wyzwań,a mianowicie chodzi mi o to,by wprowadzić grupy wiekowe np.
I gr.do 25 lat , II gr.26-35 lat , III gr.36-45 lat itp.
W służbach mundurowych podczas testów sprawnościowych nie bez powodu stosuje się takie zabiegi i coś w tym musi być.
Co wy na to?
  • 0
Szybkość w walce nie jest dobra bez siły ,która powinna iść z nią w parze.

#29
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Chciałbym poddać rozważeniu pomysł w ocenie wyzwań,a mianowicie chodzi mi o to,by wprowadzić grupy wiekowe np.
I gr.do 25 lat , II gr.26-35 lat , III gr.36-45 lat itp.
W służbach mundurowych podczas testów sprawnościowych nie bez powodu stosuje się takie zabiegi i coś w tym musi być.
Co wy na to?


Darek cos w tym jest, ale ja mysle, ze u nas roznica bedzie tylko widoczna na podstawie stazu, mamy duza roznice najmlodszego i najstarszego uzytkownika a obydwoje beda w stanie wykonac taka sama ilosc powtorzen danego cwiczenia.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych