Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
hehe no ja nie lubię biegać i nie biegam:P za to jeźdżę na rowerze albo chodzę po górach:)
  • 0

#22
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Bo fun ze sportu pojawia się najczęściej dopiero przy wejściu na jakiś poziom. Gdy zaczyna się kombinować jak sobie podciągnąć poprzeczkę bo czujesz że to co robiłeś do tej pory jest zbyt małe na twoją moc :) I czujesz, że możesz więcej i to jest fun :)
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#23
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Początki biegania rzeczywiście nie są fascynujące. Wyplute płuca, bolące stopy. Potem jest prawdziwy fun :D Natomiast po tym etapie trochę mi zapał opadł, być może dlatego, że staram się dobić do formy sprzed dwóch miesięcy, a jakoś powoli to idzie. Niby jestem do przodu, ale kiedyś było lepiej więc jakby do tyłu, wiecie o co chodzi.
  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#24
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Niby jestem do przodu, ale kiedyś było lepiej więc jakby do tyłu, wiecie o co chodzi....mogę sobie to zapożyczyć? :) :)
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#25
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
czarny kot jesteś jedną z nielicznych kobiet które w życiu poznałem które nie piep...ą 3 po 3 ale gadają z sensem rep dla Ciebie
  • 0

#26
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard

Niby jestem do przodu, ale kiedyś było lepiej więc jakby do tyłu, wiecie o co chodzi....mogę sobie to zapożyczyć? :) :)


Ależ proszę bardzo :) Może kiedyś się znajdę (a raczej moje słowa) w podręcznikach dla młodzieży hehe
  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#27
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
dziki, życzę sobie bym mogła kiedyś tak napisać o Tobie, no ale ze mnie jest człowiek marnej wiary po tym co czytam na forum

Góral wybacz :)
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#28
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
hehe masz na myśli moje wypowiedzi ? ;D
  • 0

#29
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
hehe spoczko Kocie, lubie jak cos sie dzieje w moim watku:D no najwiekszy fun jest jak sie widzi progres, zdobywa nowa wiedze i doswiadczenie w sporcie.
Crochu mialem podobnie ale z rowerem, kiedys jezdzilem na kolarce i rekord to 40km w ok 55 minut, a teraz na Mtb zajelo by mi to 2x wiecej czasu. Ale za to fun z jezdzenia po gorach jest o wiele lepszy, to uczucie jak sie wyjedzie na szczyt jest bezcenne:) i potem to co tygryski lubia najbardziej czyli zjazd:D
kurcze podoba mi sie to forum bo atmosfera jest bardzo pozytywna:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych