Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
Witam wszystkich forumowiczów/forumowiczki:)
Mam na imię Tomek, 186cm wzrostu ok 80kg waga:) Sport=uwielbiam:)
Kiedys domowa siłka, ale zapał szybko mi minał;/ Katualnie kalistenika wg "skazanego" trening weteran;D oprócz tego w zimie smigam na snowboardzie, latem na rowerze, szosa ale też mtb;) wycieczki w góry ze znajomymi to norma czy zimą czy latem:) ogólnie cały czas staram się walczyć ze swoim leniem:)

WITAM I POZDRAWIAM:cool:
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj, zachęcam Cię do przeczytania FAQ, gdzie znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji:-)
  • 0

#3
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
sledze forum od poczatku roku i troche juz przeczytalem, ale jeszcze wiele przedemna;) jednak nie ma to jak sprawdzic teorie w praktyce na samym sobie
Siła!;D
  • 0

#4
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Góralu.
Z natury górale to silni ludzie :) jak np. Kwicoł z Janosika



Pozdrawiam i wytrwałości w treningu Góral :)
  • 0

#5
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum!
Jak długo trenujesz? Na których krokach jesteś?
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#6
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
w zeszlym roku probowalem metody Lafaya, doszedlem do 5 poziomu i przerwalem. potem w okresie letnim i jesiennym wiecej jezdzilem na rowerze czy chodzilem po gorach. W pazdzierniku i listopadzie cwiczylem FBW w domowych warunkach z hantlami. potem przyszly swieta i lenistwo, brak diety i motywacji. z poczatkiem tego roku bardziej zainteresowalem sie sama kalistenika. styczen uplynal na poznawaniu cwiczen oraz techniki nad ktora jeszcze musze popracowac;) luty juz regularne treningi, wg skazanego, ale dodawlem do nich wiecej serii czy opcji( np przy podciaganiu). Jako ze "wiecej nie znaczy lepiej" mam zamiar troche sie cofnac, wyluzowac i cwiczyc dokladnie wg skazanego. na pierwszy ogien cwiczenia z ksiazki+ze 3 serie cwiczenia dodatkowego. Tak zeby byla dobra regeneracja,nie przetrenowac sie od razu i pozostawiac pewien niedosyt, ktory dobrze motywuje do kolejnych treningow. Mysle ze od poniedzialku zaloze dziennik bo to fajna sprawa do samokontroli oraz miejsce do pomocy:) alez sie rozpisalem, sry za ć,ą,ę ale pisze z telefonu w pracy;D
  • 0

#7
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Czesc goralu i powodzenia!
  • 0

#8
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
cassi my też górole jesteśmy tyle że nizinne ale górole
Podobno góry świętokrzyskie są najstarsze w Polsce więc jakby nie było mamy więcej lat praktyki ;D ale i tak korzenie mam z Ukrainy ;D
  • 0

#9
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
hehe teraz na kompie zobaczyłem filmik...:D
jam z okolic Żywca, Szczyrku jak ktoś się orientuje, płasko to tu nie jest:P ale ksywka to z roboty, tak se jakoś wymyślili i tak zostało:);)
  • 0

#10
grześ

grześ

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
Cwiczac wg skazanego ciezko byloby sie przetrenowac :) oczywiscie poziomy mistrzowski typu 50 pompek na jednej czy 50 pistoletow sa hardcorowe ale wszystko nizej raczej nie :)
  • 0

#11
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
hehe do skazanego dodawałem sporo innych ćwiczeń, różne warianty podciągnięć, przysiadów itp. W sumie jeszcze nie wiem jak będzie plan wyglądał bo zawsze wychodzi w praniu i to jest chyba najlepsza metoda:)
  • 0

#12
orba

orba

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 430 postów
  • LokalizacjaPoznań
Hej

Też tak mi się wydaje, że najlepsze wychodzi w praniu. Ileś razy zachodziłam na trening z karteczką i za każdym razem było coś zmieniane.
Pozdrówko
  • 0
Każdy ma swego uciekającego króliczka

#13
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
i takie spontaniczne treningi nigdy się nie nudzą bo nie ma w nich rutyny, to jest najlepszy pomysł;)
  • 0

#14
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
u mnie trening 3 razy w tygodniu po 15 minut to stanowczo za mało chcę przejść wszystkie kroki ale nie chcę też się lenić więc wplotłem sobie dodatkowe pojedyncze ćwiczenia w między czasie. Jutro mam urodzinki moja mama obiecała że odda mi swojego orbitreka więc będę areoby ćwiczył do puki pogoda się nie poprawi mam zamiar się na basen jeszcze wybrać.
  • 0

#15
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
to ja mam 6 treningow w tygodniu wg planu weteran ale dodaje tez swoje cwicyenia. sam skazany to dla mnie zdecydowanie za malo, czlowiek dopiero sie rozkręcił a tu już koniec:D musze sie jeszcze zabrać za rozciaganie a jak bedzie cieplej i sucho to do pracy na rowerze ze 2,3 razy w tygodniu(23 km w jedna strone):) trza byc twardym a nie mientkim:D
  • 0

#16
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Powitać :)
U mnie już jest sucho (niekoniecznie ciepło) i za jakieś 5 godzinek będę śmigał do pracy na rowerze. Mam podobną odległość do Twojej, z tym, że trzeba przecinek wstawić pomiędzy jedną, a drugą cyfrą ;)
  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#17
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
Crochu każda odległość na rowerze jest dobra, nawet ta z przecinkiem;) Pamiętam jak na początku zeszłego sezonu zaczynałem jeździć po kilku latach przerwy od rowera, to 23 km zajmowało mi jakieś 75 minut, pod koniec sezonu było to ok 50 minut;) dodam że 1/3 drogi jest pod kiepę;)
  • 0

#18
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Spokojnie, o mnie się nie martw ;) Biegam od pół roku. Jednak trasy do pracy sobie nie wydłużę ;) Jeżeli chodzi o rekreacyjne jeżdżenie to wolę jednak poczekać, aż będzie cieplej, a teraz tylko biegać.
  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#19
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
Osobiście nie lubię biegać, może w tym roku się przełamię i zacznę, ale jakoś mnie do tego nie ciągnie ani trochę:P
  • 0

#20
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
To po co robić coś czego się nie lubi zacznij no chodzić na basen albo rowerem śmigaj może wycieczki w góry czy po lesie ??
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych