Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Ranking - Dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów
Dokładnie miałem napisać coś podobnego. Wydaje mi się, że fajnie by było gdyby można było uaktualnić wyniki co 3 miesiące z każdego ćwiczenia, więc w zależności ile by było kategorii przypadałoby więcej ćwiczeń na miesiąc. Jako admini nie jesteście w stanie tego ogarnąć, zdaję sobie z tego sprawę (jeśli ranking byłby dalej pisany ręcznie nawet 1 ćwiczenie to ogrom pracy!). Najlepszym, choć trudnym rozwiązaniem od strony technicznej byłaby jak wspomniał autor pomysłu możliwość weryfikacji przy wrzucanym filmiku, która od razu klasyfikowała by użytkownika na danym miejscu - jeszcze z zieloną strzałeczką ku górze i obok z liczbą awansu :D Ogromny nakład pracy przy stworzeniu takiego systemu, zaoszczędziłby w przyszłości wam wiele czasu.
  • 0

#22
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
Chciałem zwrócić uwagę, że punkty z lutego nie zostały dodane do rankingu
  • 0

#23
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Satetsu, dzięki za zwrócenie uwagi. Zaraz się tym zajmiemy:-)
  • 0

#24
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Ranking zaktualizowany - kalistenikapolska.pl/ranking. Punkty pod nazwą użytkownika na profilu nie będą się zgadzały z rankingiem (na profilu będzie więcej) ponieważ parę z nich zostało podliczone za aktywność w różnych wydarzeniach, które nie zaliczają się do wyzwań.

1 miejsce - +5
2 miejsce - +3
3 miejsce - +1

Jeśli coś się nie zgadza (np. punktacja w tabelce), proszę pisać.
  • 0

#25
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Popieram pomysły :) 10 miejsc punktowanych (każdy wtedy walczy i wie, że może coś zdobyć - nawet jedno miejsce wyżej w rankingu skoczyć), + tytuły mistrza danego kroku (ewentualnie jakieś punkty za to np 1 punkt za pobicie rekordu (nie swojego) ).
A co do rozdziału na zaawansowanych i początkujących, to nie da się tego ustalić kto jest na jakim poziomie. Każdemu inaczej "wchodzą" ćwiczenia. I dla każdego co innego znaczy "początkujący".
  • 0
"May my enemies live long so they can see me progress"

#26
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Czekam z niecierpliwoscia na jakies wiesci od administratorow, mam nadzieje, ze pomysly bede brane pod uwage od marcowych wyzwan.
  • 0

#27
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
CiN, zapewniam Cię, że będą brane. Ostro dyskutujemy na te tematy.
  • 0

#28
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Dzisiaj wysłałem wiadomość do Zahira :) myślę, że taka punktacja utrzyma się przez wiele lat, mimo coraz większej ilości osób :)
"Cześć widzę, że przymierzacie się do punktacji 10 osób w wyzwaniach. Ale też widzę, że coraz więcej osób bierze w nich udział (niestety w tym miesiącu nie dałem ) Przemyśl o punktacji do np 15 miejsca (czy nawet do 30), forum się rozwija i nie będzie już problemów z punktacją na przyszłość. Dobrym sposobem jest podpatrzenie z punktami w pucharach świata z innych dyscyplin (np. skoki narciarskie) , a dotychczasowe punkty można by było zamienić na nowe - myślę ze nikt by nie miał pretensji .
System pucharowy jest fajny i można prowadzić w ciągu jednego roku. od stycznia do grudnia. a oprócz tego Mistrzostwa np w środku lata z 3-4 podstawowych ćwiczeń co roku - oczywiście oprócz Mistrzostwa zdobywało by się punkty do pucharu na dany rok"
:)
  • 0
"May my enemies live long so they can see me progress"

#29
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Jak już Ci odpisałem na priv, myślę, że to ciekawa propozycja ale na razie jeszcze za mało osób bierze udział w naszym konkursie. W marcu miałem problem ze zrobieniem rankingu do miejsca 10;) Natomiast z czasem, gdy liczba biorących udział w konkursie wzrośnie, ma to duży sens:)
  • 0

#30
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
Znowu wydaję mi się, że ranking na portalu nie został zaktualizowany o punkty za wyzwania marcowe. Czemu ja muszę o tym przypominać?
  • 0

#31
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Satetsu - pamiętamy, pamiętamy. Tylko admini są zajęci teraz. Lada moment będzie aktualizacja.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#32
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Poki co nie bylo tylu uczesnikow w niektorych konkurencjach do miejsca 10tego, ale jest ogromna roznica miedzy Lutym a Marcem, takze warto wziac pod uwage ciagle rosnaca liczbe uzytkownikow.
Szykuj sie zahir bo za pare miesiecy bedziesz wybieral z ponad setki filmikow :D
  • 0

#33
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Satetsu, poprosiłem już Adminów o aktualizację. Myślę że jeszcze dziś się to pojawi:)
  • 0

#34
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Ranking zaktualizowany. Zawsze po miesiącu musicie dać nam kilka dni. Wyniki zawsze zostaną edytowane :)
  • 0

#35
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów

Ranking zaktualizowany. Zawsze po miesiącu musicie dać nam kilka dni. Wyniki zawsze zostaną edytowane :)


Ranking zostaje do 3ech miejsc czy tez zostanie 'zupdejtowany' do 10ciu lub 15stu?
  • 0

#36
Robert

Robert

    Overcoming Gravity

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Trwa dyskusja ?
  • 0

#37
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
znow sie robi pusto, glucho, nudno..
  • 0

#38
Robert

Robert

    Overcoming Gravity

  • Użytkownik
  • 254 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Nie bardzo rozumiem dlaczego to offtop. W każdym razie na pytanie można odpowiedzieć: tak, nie lub jeszcze nie wiemy.
  • 0

#39
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, ostatnie "Wyzwania" zgodnie z Waszymi sugestiami podsumowałem do 10 miejsca. Nie mam uprawnień do wprowadzenia poprawek w rankingu ale o Waszych postulatach poinformowałem adminów. Myślę, że wypowiedzą się w tym wątku.
  • 0

#40
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Propozycja podsumowania wyzwań do dziesięciu miejsc jest cały czas brana pod uwagę : ) Za parę dni pojawi się ogłoszenie na temat update naszego forum. Od razu zajmiemy się poprawkami ostatnich wyników. Nie widać żadnych ku temu przeszkód.

Przepraszam za czekanie. Proszę dać ekipie trochę czasu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych