Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Tygrys

Tygrys

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
hej witam wszystkich jestem tu nowy (nie ogarniam jeszcze tej strony :-/) i mam pytanko czy moge zaczynac trening tygodniowy od podciagania czy nie ? Pozdrawiam
  • 0

#2
phpl

phpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 146 postów
tak możesz.
  • 0

#3
Tygrys

Tygrys

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
opracowalem sobie trening tak
poniedzialek-podiaganie
wtorek-przysiady
sroda-pompki
czwartek-przysiady,podskoki,bieganiepiątek
piatek-mostek,pompki w staniu na rekach
czy tak moze byc ? nie zaszkodze sobie kolejnoscia?
 
bo dopiero zaczynam ;)
  • 0

#4
phpl

phpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 146 postów
Jeśli jesteś na poziomie gdy mostek używa też pleców to tak. Najlepiej mieć tyle samo ruchów pchających co ciągnących. Czyli np. pompki i podciąganie do poziomu, pompki w staniu na rękach i podciąganie. Pozwoli ci to zachować dobrą postawę i ochroni przed kontuzjami barków. Dodaj różne rodzaje planków do teningów, żeby przyzwyczaić brzuch i odcinek lędźwiowy do dobrej sylwetki( można dodać do rozgrzewki)- dzięki nim możesz skumulować więcej energi przy ćwiczeniach i zachować odpowiednią krzywiznę ciała przy pompkach.
  • 0

#5
Tygrys

Tygrys

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
co to znaczy gdy mostek uzywa pleców ? jestem zielony w tym temacie:-/
  • 0

#6
phpl

phpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 146 postów
W skazanym przy robieniu mostków, napięcie w plecach zacząłem odczuwać przy 3 kroku. Np. przy popmpkach czujesz jak ci sięzaciska klatka i tricepsy. Tak przy mostku poczujesz tricepsy, plecy, dolny odcinek pleców i tyłek.
  • 0

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Dlaczego przysiady dwa razy w tygodniu?
  • 0

#8
Tygrys

Tygrys

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
a nie 2 razy w tygodniu ?? Jak mam opracowac sobie plan treningowy zaczynajac od poniedziałku-podciaganie (w poniedzialek mam dostep do drążka) i co dalej ?? bo moze mój plan treningowy jest nie tak rozłozony ?? pomózcie macie pewnie wieksza wiedze i doswiadczenie
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych