Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dieta tłuszczowa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1337 odpowiedzi w tym temacie

#1201
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Moze 3 reka mi nie urośnie.
Ale stopa zmieni mi sie tak. XD.

d54c03b903039b330b06a994c0b67db4.jpg

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 3

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#1202
Whizzkid

Whizzkid

    Pomału do przodu!

  • Użytkownik
  • 162 postów

Na jakich produktach się opieracie w takim normalnym tygodniu i ile kasy na to wydajecie? Średnio oczywiście. :]

Na co pozwalacie sobie od czasu do czasu jeśli chodzi o jakieś wykwintniejsze produkty, a nie o śmieci. :{}


  • 0

#1203
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Na jakich produktach się opieracie w takim normalnym tygodniu i ile kasy na to wydajecie? Średnio oczywiście. :]

Na co pozwalacie sobie od czasu do czasu jeśli chodzi o jakieś wykwintniejsze produkty, a nie o śmieci. :{}Co

 

Cofnij się kilka stron i oblukaj, nie powiem za innych, ale dobra tłuszczówka powinna opierać się niemal wyłącznie na tłuszczach i białku zwierzęcym, pochodzenie węgli jest już mniej ważne choć królują ziemniaki, inne warzywa też są ok. Generalnie mięso zwierzęce, szczególnie wieprzowina, im tłustsze tym lepsze, ze świniaka wszystko, a z drobiu podroby, reszty kurczaka staram się unikać, bo nawet mi nie smakuje. Jak najczęściej staram się jeść podroby czy to z kurcząt czy innych bo mają witaminki xD Poza mięsem - sery żółte, pleśniowe, twarogi, śmietany, masło, smalec, jaja, no i to by chyba było na tyle jeśli chodzi o mój jadłospis, aha, jeszcze ryby ;) 

Pozwalam sobie od czasu do czasu na piwo  B), masło orzechowe - nie jest zbyt zdrowe, ale z raz na kilka miesięcy kupię słoik i zjadam w kilka dni xD Co jakiś czas wleci jabłko, kilka łyżek wiórków kokosowych do placuszków serowych, łyżeczka dżemu, nie wiem co masz na myśli pisząc wykwintne, ale na wykwintne to ja ni mom pinindzy :D Krewetki, meduzy, nasiona chia czy pył czarnoksiężka to nie moja bajka  :lol:  A hajsu ile wydaję na jedzenie nie wiem.


  • 0

#1204
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

U mnie obecnie baza produktów to: ser żółty, jajka, smalec, kabanosy, śmietanka 30% i 12%, masło 82%, pasztet, salceson, boczek, wątróbka drobiowa, karkówka, kurczak no i tam warzywa gdzie ostatnio głównie kalafior, brokuł, bakłażan, marchewka, świeży ogórek, ogórek kiszony i kapusta kiszona w kółko latają. Codziennie 1 jabłko i 1 banan z przyzwyczajenia w pracy. Przykładowy jadłospis wygląda tak:

Śniadanie:

Jajecznica na maśle z kabanosem + "kanapki" serowe (podstawą zamiast chleba jest ser żółty) - ser smaruje np. masłem lub smalcem, majonezem, masłem orzechowym a na to narzucam np. jakiś boczek, salceson czy pasztet + do tego szklanka śmietanki 30% [rekordowo na 5 jajkach i 5 takich serowych kanapkach z wypitą szklanką 250 ml śmietanki wytrzymałem luzem 10h na jednym posiłku. Dzień nieroboczy, beztrenigowy]

Obiad:

Najczęściej jest to filet z indyka lub filet z kurczaka, karkówka, wątróbka drobiowa z warzywami z dodatkiem smalcu lub masła + często ogórki kiszone lub kapusta kiszona.

Kolacja:

Z reguły wspomniane kanapki serowe w podobnej kompozycji jak na śniadanie o ile jestem głodny. Od czasu do czasu z racji, że lubię mizerię robię sobie świeżego ogórka na śmietanie 12%. Kolację jem nieregularnie tylko w dni kiedy organizm tego potrzebuje.


Jestem mało kreatywny. Ostatnio od 3 tygodni jem dzień w dzień to samo ale ta kompozycja produktów tak smakuje, że już uzależniłem się od nich :D

 


  • 0

#1205
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk
BroScienceLife :D
https://m.youtube.co...h?v=NHjsROer218
  • 0

#1206
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Wszystko fajnie, śmieszny filmik, ale gdzie tam o diecie a tym bardziej tłuszczowej? :P


  • 0

#1207
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Padłem :D

https://www.bezmiesn...boczek-roslinny

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:D :D :D


  • 1

#1208
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

jprdl :lol: :lol:


  • 0

#1209
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Chyba najdroższy na świecie pszenny placek drożdżowy z koncentratem pomidorowym jaki widziałem :D Jakie to jest smutne, że znajdzie się stado jeleni, które to kupi i jeszcze dadzą sobie wmówić, że lepsze niż prawdziwy boczek bo bez tłuszczów nasyconych i ma więcej białka!!!

A jeszcze świetne jest to, że każdy produkt na ich stronie ma praktycznie dokładnie taki sam skład tylko różni się przyprawami. Zajebisty pomysł na dużą przebitkę i szybki zarobek :)


  • 0

#1210
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Ja tam sie ciesze, dopoki beda istniec takie "zdrowe" produkty, dopoty boczek i smalec beda tanie :) Dla mnie wegus z definicji jest glupi wiec niech sobie placi za ten "boczus" ;)


  • 0

#1211
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

"Kto buduje na ludzkiej głupocie, buduje trwale i pewnie" :D no to im kurka wybudowali - boczek roślinny. Dajcie żyć ^^


  • 2

#1212
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Ja nie jestem po żadnej ze stron, bo i tak nie patrzę na to co jem, ale można się pośmiać z tych ich pomysłów. xD Jak już chcą jeść te swoje kiełki bo mięso ich obrzydza to po kiego chu*a kupować odpowiedniki mięsnych dań, albo chcą boczek albo kiełki innej opcji nie widzę, fuck logic. :D


  • 0

#1213
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

ale trzeba przyznać, że dość dobrze zaimitowali wygląd xD kasa już sama leci


  • 0

#1214
Stonish

Stonish

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 133 postów

Zaglądam tu czasem zobaczyć co nowego. Widzę, że coraz więcej osób na optymalnej, cieszy mnie to.

 

Od dłuższego czasu mam kłopot z zimnymi dłonmi i stopami, nie ma reguły kiedy, zazwyczaj jak zrobi sie chłodno to rece/stopy tak mi lodowacieją jakbym był martwy. Wczoraj sie poddałem bo zabrakło mi pomyslow i poszedlem do lekarza, ktory wyobraźcie sobie... Czytal w komputerze na wikipedii czego objawami sa zimne dlonie i stopy oraz jakie choroby moga mnie czekac w przyszlosci. Chcial mi zapisac tabletki jakies, ale powiedzialem, ze nie interesuje mnie leczenie skutkow tylko przyczyny bo skoro to sie dzieje tak dlugo to przyczyna lezy gdzie indziej i nie mam zamiaru brac tabletek do konca zycia. Wyslal mnie na badania krwi, ktore jade robic dzisiaj. Pamietam, ze w ktorejs z ksiazek byla rozpiska, jak interpretowac wyniki krwi na diecie optymalnej - nie moge tego teraz znalezc. Czy ktos mi przypomni, gdzie ja to moglem widziec? Snilo mi sie? Dzieki.


  • 0

#1215
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Wungli dodaj


  • 0

#1216
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Osobiście Ci powiem, że mam podobny problem. Ręce i stopy mam przeważnie chłodne/zimne. Często fioletowe/sine. Wszystko funkcjonuje normalnie tylko taka reakcja. Ktoś mi kiedyś mówił, że to jest związane ze słabym krążeniem. Obecnie jestem od stycznia na tłuszczówce i zarówno teraz jak i wcześniej na normalnej syfnej "diecie" miałem ten problem. Może to jakieś uwarunkowania genetyczne. A może w czymś jest przyczyna. Sam jestem ciekaw bo nie od zawsze tak mam, ale od dawna :D


  • 0

#1217
Stonish

Stonish

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 133 postów

Są wyniki, wszystko w normach tylko cholesterol calkowity podwyzszony -> 221, HDL 85, Triglicerydy 69, LDL 122 (podwyzszony).

 

Myslalem, ze cos bedzie mocno rozregulowane i bede mial chociaz jakis trop, a tu nici. Salute - to ile tych wegli w koncu. Ja ciagle sie staram do syta, ale to jest taka hustawka, ze nie wiadomo o co biega.


  • 0

#1218
eGzu

eGzu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 160 postów

Nie masz zawyżonego cholesterolu, bo normy są zaniżone


Użytkownik eGzu edytował ten post 15 września 2017 - 19:38

  • 0

#1219
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Są wyniki, wszystko w normach tylko cholesterol calkowity podwyzszony -> 221, HDL 85, Triglicerydy 69, LDL 122 (podwyzszony).

 

Myslalem, ze cos bedzie mocno rozregulowane i bede mial chociaz jakis trop, a tu nici. Salute - to ile tych wegli w koncu. Ja ciagle sie staram do syta, ale to jest taka hustawka, ze nie wiadomo o co biega.

Sprobuj troche dodac, pokombinuj.


  • 0

#1220
Bueno

Bueno

    May the force be with you!

  • Bywalec
  • 314 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Salute! a właściwie jak mają się węgle do tego rodzaju problemów? Dałbyś radę jakoś rozwinąć temat lub nakierować gdzie można poczytać o tym (lub cokolwiek)?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych