Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

świeża krew- mała modyfikacja do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Zapoznałem się ze znaną na forum i nie tylko lekturą i zdecydowałem się ćwiczyć według tego jak radzi Wayde (lub grupa ludzi, która podpisała się jego nazwiskiem :D). Przerażają mnie jedynie 2 ćwiczenia z wielkiej szóstki: mostek (boję się o kręgosłup, odłożę to ćwiczenia na kilka miesięcy, dopóki nie wzmocnię pleców) i pompki w staniu na rękach (jakoś boję się tego ćwiczenia, kiedyś próbowałem nauczyć się stawać na rękach i skończyło się na kilku nieprzyjemnościach, oczywiście przez zaniedbania, nie uczyłem się jak należy). na szczęście pierwszy z proponowanych planów- czyli świeża krew, wyklucza te dwa ćwiczenia. chciałem go troszeczkę zmodyfikować, ponieważ mogę ćwiczyć więcej niż 2 razy w tyg.
moja propozycja wygląda tak:

Poniedziałek:
-pompki
-wznosy nóg

Wtorek:
wolne

Środa:
-pompki
-podciąganie

Czwartek:
wolne

Piątek:
-podciąganie
-przysiady

Sobota:
wolne

Niedziela:
wolne



troszeczkę z priorytetem na klatkę i plecy jednocześnie nie zaniedbując nóg i brzucha ;x
po jakiś 2 msc. myślę, że mieniłbym ten plan na kolejny z proponowanych, nikt nie powiedział, że 10 kroków musze ukończyć na każdym z treningów, na nastepnym planie będę kontynuował od kroku an którym skończyłem.
jak myślicie, przejdzie ?
  • 0

#2
Tym3k

Tym3k

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 107 postów
W swojej drugiej książce Wade zaproponował zmodyfikowany plan treningowy świeżej krwi:
Pierwszego Tygodnia robisz

Poniedziałek
Pompki
Wznosy nóg

Środa
Podciąganie
Przysiad

Piątek
Pompki
Wznosy nóg

Drugi Tydzień:

Poniedziałek
Podciąganie
Przysiad

Środa
Pompki
wznosy nóg

Piątek
Podciąganie
Przysiad


I Jest Taka rotacja co tydzień Według tych tygodni które Ci podałem. Moim zdaniem jest to dobra opcja na początek, póki nie przejdzie Ci początkowe drętwienie itp. czyli jak organizm się zaadoptuje do wysiłku (ja tak miałem na początku)

http://madbarz.com/b...r-routines.html <-- tutaj jeszcze masz fajną stronkę
  • 0

#3
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
ooo, super, wielkie dzięki za plan i za stronkę, bardzo mi pomogłeś. :D
więc dzisiaj czas na pierwszy rozpisany trening! ;)
  • 0

#4
Bartok

Bartok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów
Jak rozpisałeś sobie trening? :)
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Na wzmocnienie pleców polecam planka i wymachy nóg w leżeniu przodem na stole. To ostatnie bardzo wzmacnia dół pleców i daje eksplozywność potrzebną do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Dlatego jest tak polecane przez gimnastyków.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych