Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

plan treningowy + siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
piotrzysko10

piotrzysko10

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Witam serdecznie. Zwracam się z prośbą do doświadczonych użytkowników o plan treningu. Wiem wiem wyszukiwarka nie gryzie ale nie znalazłem tam nic dla siebie. Mam 201 cm i 81 kd wagi troszkę mało jak ta ten wzrost ale uwierzcie mi na słowo że nie głoduję:):) Chodzę o roku na siłownie golden-strych ale profesjonalnie wyposażona bramy, wyciągi, ławeczki itp. Ale odkąd zacząłem się interesować rozwijaniem sylwetki bardzo podoba mi się trening z użyciem ciężaru ciała. Dlatego prosił bym o jakiś plan treningu bo amatorem nie jestem ale i specem tez nie. 40 -50 pompek zrobię, 20 podciągnięć podchwytem i z 7 w porywach do 10 nachwytem a to na start myślę już coś. Z siłowni też nie chciał bym rezygnować np myślę żeby opuścić ćwiczenia na klatkę i ramiona a robić bicka triceps i nogi + sw. Co myślicie uwagi i plan mile widziany.
  • 0

#2
piotrzysko10

piotrzysko10

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów

czy zaczęcie 1 z 7 poziomów było by dobrym pomysłem i efekty będą zadowalające?
  • 0

#3
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Jak chcesz odpuścić klatkę? W sensie na siłowni? Przerzucić się na dipy i pompki, tak?
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#4
piotrzysko10

piotrzysko10

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
dokładnie tak zamiast pompować na ławeczce i skosie robic dipy i pompeczki
  • 0

#5
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Ok. Najlepiej, jeśli sam stworzyłbyś sobie trening. To znaczy, żeby dobrał ćwiczenia na klatkę piersiową sam, w zależności od twojej siły i czucia ćwiczeń. Na stronie www.madbarz.com jest wiele rutyn treningowych, a w nich ćwiczenia, z tego możesz wziąć coś całego albo po prostu wymieszać ćwiczenia na klatkę. Naucz się stać na dłoniach, wzmacniaj ramiona przez robienie pompek w staniu na rękach, opierając nogi o ścianę.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#6
piotrzysko10

piotrzysko10

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
ok poszukam coś, ułożę, poprawię i dam do ewentualnej korekty, dzięki :)
  • 0

#7
Sam

Sam

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 5 postów
Its a nice fitness plan. I have also a fitness plan. this is very simple. just concentrate on your diet and eat less quantity food. Do walk daily and some cardio like running. Drink more water. These tools are best for fitness.
  • 0
personal trainer london
Energie Personal Trainer St Johns Wood
Address: 10 Lodge Rd St Johns wood, Middlesex NW8 7JA United Kingdom
phone no: +44 70 0341 8395
website: personaltrainer-stjohnswood.com

#8
phpl

phpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 146 postów
Na siłowni możesz ćwiczyć nogi, bo jest mało dobrych ćwiczeń na nogi z masą ciała( tylko różne odmiany pistoletów, shrimp i żuraw). Także ćwicz na dolny odcinek pleców, bo mostki też nie są idealne, choć z początku ci wystarczą. Mostki ci nie dadzą dużej siły w podnoszeniu rzeczy z ziemii, ale za to pozwolą ci wzmocnić mięśnie rdzenia w ciele, dzięki którym łątwiej ci będzie zachować poprawną postawę i unikniesz wielu kontuzji z tego względu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych