Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan treningowy do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Siemka. Przygotowałem sobie dwa plany treningowe, ale nie wiem który wybrać. Prosiłbym, abyście powiedzieli mi, który Waszym zdaniem jest lepszy i co ewentualnie mógłbym w nim zmienić.

PLAN NUMER #1
Poniedziałek - 8 Min Abs Workout ; Program 100 pompek
Wtorek - Bieganie ; Chest Workout Home Version
Środa - 8 Min Abs Workout ; Program 100 pompek
Czwartek - Bieganie ; Chest Workout Home Version
Piątek - 8 Min Abs Workout ; Program 100 pompek
Sobota - Bieganie ; Pływalnia
Niedziela - Bieganie ; Pływalnia

PLAN NUMER #2
Poniedziałek - Chest Workout Home Version ; 8 Min Abs Workout
Wtorek - Bieganie
Środa - Chest Workout Home Version ; 8 Min Abs Workout
Czwartek - Bieganie
Piątek - Chest Workout Home Version ; 8 Min Abs Workout
Sobota - Bieganie ; Pływalnia
Niedziela - Bieganie ; Pływalnia

Co to jest Chest Workout Home Version oraz 8 Min Abs Workout możecie sprawdzić na YouTube. Co to Program 100 pompek to pewnie większość wie. Biegałbym zgodnie z planem 6-cio tygodniowym.
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#2
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Odrzuć program 100pompek. Okej, jeśli chcesz nudzić się, ale robić wytrzymałość to może być tak, ale to ci się w końcu po prostu znudzi. Gdzie trening na plecki, ramiona? Klatka ćwiczona za często, 2 razy w tygodniu wystarczy. Zamiast klatki mógłbyś zrobić wtedy plecy i triceps. Ja sam zrobiłym to tak.
Poniedziałek - Chest Workout Home Version ; 8 Min Abs Workout
Wtorek - Bieganie
Środa - Podciąganie szeroko 10/8/6, pompki szwedzkie 8/6/4, podciąganie chwytem neutralnym, 10/8/6, pompki wąsko(na triceps) 8/6/4; 8 Min Abs Workout
Czwartek - Bieganie
Piątek - Chest Workout Home Version, + podciąganie wąsko podchwytem 7/7/7/max. ; 8 Min Abs Workout
Sobota - stanie na rękach, pike pushups(sprawdź na yt)
Niedziela - wolne

na brzuch zamiast 8 Min Abs Workout
http://www.madbarz.c...a8ad6abad50.jpg
albo
http://www.madbarz.c...6afc7a06c34.jpg
zamiast Home Chest Workout złóż coś sobie sam, ew. ja polecam to
(daje efekty)


dodatkowo jakiekolwiek informacje na czym chcesz się skupić i informacje o sobie
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#3
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Bardzo dziękuję za pomoc. :) Będę musiał zrezygnować ze stania na rękach, bo nie potrafię...

Informacje o mnie: 15 lat, ważę 75 kg, 198 cm wzrostu . Jestem w stanie wykonać 40 pompek, 130 brzuszków i 60 przysiadów. Mogę podciągnąć się niespełna dwa razy .
Chciałbym rozwinąć mięśnie i zyskać trochę siły.
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#4
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
W twoim treningu jest tylko klatka i brzuchy - zle.
Oczywiscie bieganie odtluszczy a basen wplynie na wszystko pozytywnie, ale trening musisz podzielic na wiecej cwiczen innych partii miesni.
Zrob trening z wiekszym nacisniem na (dla przykladu):
pompki,
podciagniecia,
brzuchy,
ramiona,
nogi,
triceps / biceps.
Oczywiscie co mam na mysli to trening bardziej wszechstronny z naciskiem na jedna partie danego dnia.
  • 0

#5
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Żeby poćwiczyć podciągnięcia wykonuj to.


zamiast schodków po prostu podskakuj, opuszczaj się jak najwolniej.

Będę musiał zrezygnować ze stania na rękach, bo nie potrafię...

Potrafisz, tylko o tym nie wiesz. Stanie na rękach pomoże ci wyćwiczyć obręcz barkową, wytrzymałość rąk, a potem będziesz siekał pompki w staniu na rękach. Nigdy nie mów, że nie potrafisz.
tutaj masz filmik jak się nauczyć wykonany przez krzysiek20ino
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#6
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
CiN - Będę ćwiczył zgodnie z tym co napisał mi Divajd, tam jest więcej ćwiczeń na różne partie mięśni.

Divajd - Wielkie dzięki za pomoc. :) Ten poradnik naprawdę mi się przyda, dziś zacznę ćwiczyć stanie na rękach, podciągnięcia też.
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#7
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Pamietaj o dobrym odzywianiu.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych