Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan 3x w tygodniu porada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
dyziu95

dyziu95

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Witam.
Wczoraj natknąłem się na ten sport mając już dość silowni.
Jestem tutaj nowicjuszem, ale przez rok miałem styczność z treningiem z masą ciała.
Mój cel to umiejętności zrobienia muscle ups w dużej ilości powtorzen , chodzenie na rękach i inne. Po prostu być silnym i dysponując dobrą sylwet

Chciałbym na ten trening poświęcić 3 dni w tygodniu, 3 dni aero 1 dzień restartu.
Odnośnie ćwiczeń się zorientowałem, ale nie potrafię ułożyć planu. Ile razy grupa w tygodniu, ile serii, ile powinien wynosić trening - czas. Jestem zielony dlatego proszę o pomoc.
Zależy mi na sile, kolejnie na sylwetce
  • 0

#2
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów
Polecam odwołać się do lekturek.
Skazany na trening
Nagi wojownik
To podstawowa wiedza którą musisz nabyć.
A żeby dojść do musle up i chodzenia na rękach musisz mieć jakieś dobre podstawy, które znajdziesz w wyżej wymienionych książkach.
  • 0

#3
Borej

Borej

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • LokalizacjaŁuków
Zgadzam się z użytkownikiem powyżej - książki to podstawa. Od siebie poleciłbym jeszcze tytuł: "Trening siłowy bez sprzętu" Oliviera Lafaya. Muscle upy to nie jest proste ćwiczenie i będziesz musiał poświęcić sporo czasu, żeby się go nauczyć. Najważniejsze to się nie poddawać. Powodzenia!
  • 0

http://motywacjablog.pl - Motywacja, inspiracja, sukces. Nie myśl o porażkach, tylko o tym co możesz osiągnąć! Wyznaczaj sobie cele i spełniaj marzenia!


#4
dyziu95

dyziu95

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Chciałbym zacząć już od przyszłego tygodnia, a książek jak na razie nie posiadam.
Ciągle nie wiem jak te grupy podzielić na 3x in week aby wszystko szło w porządku (siła).
  • 0

#5
Borej

Borej

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • LokalizacjaŁuków
Na forum masz wiele planów treningowych. Ja również jestem początkujący i jeśli chcesz to w swoim dzienniku mam plan wzięty z książki Oliviera Lafaya. Sprawdź go i jeśli ci się spodoba to nic nie stoi na przeszkodzie abyś zaczął trenować od następnego tygodnia.
  • 0

http://motywacjablog.pl - Motywacja, inspiracja, sukces. Nie myśl o porażkach, tylko o tym co możesz osiągnąć! Wyznaczaj sobie cele i spełniaj marzenia!


#6
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Rob ogolnorozwojowke, zeby wzmocnic stawy pod Muscle-Up'a.
Pompki, Pull-up'y, Dipy. Ja powoli podchodze do Kipping Muscle-Up'a ale narazie udaje mi sie tylko dzwignac jedna reke wyzej, a co za tym idzie wiecej obciazenia na jednym z lokci.
Poki co miksuje cwiczenia pod katem 'technicznie' (robie je wolno i dokladnie) oraz 'wytrzymalosciowo' (robie szybciej wieksze serie).
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych