Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Atrakcyjne zdrowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21
Tucha123

Tucha123

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 92 postów
Mowi się też że tylko faceci są wzrokowcami, co moim zdaniem wcale nie jest prawdą.... Gdybyście wiedzieli ile razy oglądam się za jakimś chłopakiem na ulicy... DUŻO...
Ponieważ chodzę do szkoły gdzie większość stanowią kobiety to fajnie jest jak się z niej wychodzi i widzi się faceta, a jeśli ma on takie fajnie zarysowane pośladki to już wogóle miło ;D
Mój kochany wojskowy też ma za#$%@y tyłeczek i klate mimo że jest niskiego wzrostu to nie zamieniłabym go na nikogo innego....
i jeszcze czekam aż go zobacze tygodniami ale się opłaca ;)
  • 0

"You can fight but you won't always win
Somehow life finds a way to beat you
But I'll come join you in the ring"


#22
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Faceci mają o wiele łatwiej od kobiet. Wystarczy, że są czarujący, mają głęboki, niski głos, do tego coś fascynującego w charakterze i mogą mieć super laseczkę (przykładem może być Wojciech Mann, który mimo swojej wagi i wątpliwej urody jest strasznie męski i sama chętnie bym na niego poleciała.. :P (gdybym była wolna!) ). Co do kobiet.. sexowny głos i piękna dusza się chowa jeśli się o siebie nie zadba. Dlatego nie dziwię się wielu atrakcyjnym dziewczynom, które traktują mężczyzn jak niższy gatunek. Możliwe, że przeszłości były szarymi myszkami, na które nikt nie zwracał uwagi... a teraz widzą powierzchowność mężczyzn.

Dlatego bardzo ważne jest to, żeby dbać o siebie i dobierać odpowiednie ubrania do sylwetki itp. W dzisiejszych czasach dobre opakowanie to ponad 50% skutecznej sprzedaży. Ile na smaku zyskuje pięknie podana potrawa, pachnąca, ładnie udekorowana.. Sama nie wiem czy gdyby sushi wyglądało tak jak bigos to czy by mi w ogóle smakowało (a sushi uwielbiam!). Jesteśmy wzrokowcami niestety. Wygląd jest najważniejszy jeśli chodzi o pierwsze wrażenie. Tak, że jeśli się ma tylko wygląd to co najwyżej można liczyć na jednorazowe pukanko. Zawsze coś:P Jeśli nie ma się ani wyglądu ani charakteru to nawet o to ciężko :P Więc warto dbać o wygląd :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#23
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Nie muszę nic dodawać, kobiety same potwierdzają to co widzę i to nie tylko na forum ;)
  • 0

#24
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Tak uważasz? Jeśli kobieta urodzi się w miarę ładna, to wystarczy że nie przytyje kilkudziesięciu kilo i spokojnie będzie mogła sobie znaleźć tuzin facetów. Albo i dwa.
Facet musi, oprócz wrodzonej urody, być inteligentny, bogaty, dobrze ubrany, zabawny, romantyczny, wyrozumiały i mieć poniżej 10% tkanki tłuszczowej. A nawet wtedy musi się nieźle namęczyć, żeby ktoś go łaskawie zechciał.
  • 0
Shut up and get moving.

#25
Tucha123

Tucha123

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 92 postów
Jako przyszła recepcjonistka w hotelu wiem jak wiele daje wygląd, nawet miejsce w pracy... W te wakacje odbywałam praktyki zawodowe i o miejsce na recepcji konkurowało 10 dziewczyn z czego 2 miały pracować.... były różne dziewczyny szczupłe, grubsze, blondynki, brunetki i rude ... Oto co zrobił szef ... odrzucił rude na początku potem te grubsze dziewczyny i została nas 4... ja , jedna z początkujących modelek, zwyczajna dziewczyna Magda i taka blondi fajna ale się słabo z obsługą systemu miała ... Zatrudnił mnie i Magde ... a dlaczego ... bo magda była szczupła, a ja miałam tu cytuje "dobrą dupe i niezły dekold" po takiej wypowiedzi szefa udostępniłam miejsce na recepcji blondi... i opuściłam miejsce praktyk takze nie mówmy że wygląd to sprawa drugorzędna ;D
  • 0

"You can fight but you won't always win
Somehow life finds a way to beat you
But I'll come join you in the ring"


#26
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Mówiłem o znajdowaniu partnera, gdy w grę wchodzi rywalizacja wiadomo że wygląda to inaczej.
  • 0
Shut up and get moving.

#27
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów

Tak uważasz? Jeśli kobieta urodzi się w miarę ładna, to wystarczy że nie przytyje kilkudziesięciu kilo i spokojnie będzie mogła sobie znaleźć tuzin facetów. Albo i dwa.
Facet musi, oprócz wrodzonej urody, być inteligentny, bogaty, dobrze ubrany, zabawny, romantyczny, wyrozumiały i mieć poniżej 10% tkanki tłuszczowej. A nawet wtedy musi się nieźle namęczyć, żeby ktoś go łaskawie zechciał.

obudź się i przejrzyj na oczy ;)
  • 0

#28
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Równie dobrze ja mogę napisać tak Tobie. Ach, te rzeczowe dyskusje.
  • 0
Shut up and get moving.

#29
andruloni

andruloni

    Osobnik nietypowy.

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • LokalizacjaWęgorzewo
Mi osobiście Mushotoku jest z niewyjaśnionych przyczyn bardzo bliskie. Jednak najbardziej w sensie zysków materialnych, bo ćwiczę dla, niedokładnie określonego ale, celu.
  • 0

#30
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Bardzo ciężko jest człowiekowi z Zachodu ćwiczyć dla samego ćwiczenia... Przyznaję, że też mi to nie zawsze wychodzi.
  • 0
Shut up and get moving.

#31
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów

Równie dobrze ja mogę napisać tak Tobie. Ach, te rzeczowe dyskusje.

Możesz, ale co to da? Ja nie lamentuje, tylko przebywam wśród kobiet, poznaj je bliżej to znikną Twoje przekonania które bądź co bądź także miałem swego czasu ;)
wyżej Sonia podała Ci przykład Manna, na którego by chętnie poleciała a on do okazów zdrowia raczej nie należy. Także jeszcze raz podkreślam że są różne rodzaje atrakcyjności, a ja w tekście wyraźnie napisałem że skupiam się tylko na tej wizualnej, więc jej się trzymajmy.
Mushotoku czy coś tam, who cares ;] ja ćwiczę z jednego prostego powodu - jest to moja cholerna pasja, wszystko muszę analizować, badać jak działa, nie jestem w stanie ćwiczyć idealnie wg programu bo uwielbiam modyfikować i ulepszać pod siebie, więc raczej próba mnie zaszufladkowania jako 'próżnego patrzącego tylko w lustro i oglądającego swoje mięśnie faceta' się nie udała ;) w tekście są zanotowane moje obserwacje i ślepym trzeba być by nie wiedzieć po co są tworzone tuziny programów typu 'ripped abs' 'sexy butt' czy diety cud ;] a jeśli się ma magnetyczny wygląd, to go wykorzystuje. Jeśli na ulicy znajdę 100 zł, to nie będę się zastanawiał tylko podejdę i ją wezmę. Zasady są proste, jeśli Ty nie wykorzystasz szansy i np nie podejdziesz do gorącej dziewczyny, to zrobi to kto inny - to jest mega proste ;)
Cieszę się że dyskusja się tak rozkręciła, może kiedyś w realu z niektórymi osobami będzie możliwość pogadania.
  • 0

#32
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Some people care.
Ok, ćwiczysz z jakiegoś powodu, ale nie uogólniaj że wszyscy tak robią.
I nie sądzę żebyś znał kobiety lepiej ode mnie, bo to co piszę wypływa właśnie z obserwacji ich zachowań.
  • 0
Shut up and get moving.

#33
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
nic nie uogolniam, sam sobie dopowiadasz, po prostu są ludzi którzy się z nim zgadzają a są którzy się z tym nie zgadzają - wśród nich jesteś Ty i luzacko, problemu nie widze jeśli ćwiczysz w stylu moushtaku czy co tam chcesz ;) Możesz je znać lepiej odemnie, to nie rywalizacja, jednak z Twoim wcześniejszym zdaniem na ich temat kompletnie nie mogę się zgodzić. Albo przebywasz wsród kobiet nie pasujących do Ciebie albo po prostu źle coś robisz, ale to nie temat na publiczną pogawedkę, jak coś to pw.
  • 0

#34
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Tak uważasz? Jeśli kobieta urodzi się w miarę ładna, to wystarczy że nie przytyje kilkudziesięciu kilo i spokojnie będzie mogła sobie znaleźć tuzin facetów. Albo i dwa.
Facet musi, oprócz wrodzonej urody, być inteligentny, bogaty, dobrze ubrany, zabawny, romantyczny, wyrozumiały i mieć poniżej 10% tkanki tłuszczowej. A nawet wtedy musi się nieźle namęczyć, żeby ktoś go łaskawie zechciał.


Całkowicie zgadzam się z Soplem. Jeśli mówimy o poważniejszych związkach, to dużo ważniejszy od wyglądu są cechy dające kobiecie poczucie bezpieczeństwa takie jak: zawód (tu prawnicy i lekarze mają łatwiej dlatego wielu oszustów matrymonialnych za nich się podaje), status materialny (niestety smutne ale prawdziwe ) :( I właśnie inteligencja i zaradność
  • 0

#35
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Temat rzeka, mlodsi ludzie 20-30 zwracaja uwage na wyglad, ja osobiscie jestem dosc paskudny i czesto spotykalem sie z komentarzem 'co zrobiles, ze taka piekna dziewczyna z Toba jest...', no coz lubie piekne kobiety ktore stety musza miec cos w glowie, za pieknymi i glupimi sie nie ogladam, ale jak wspomnialem to tez zalezy od wieku, natomiast wierze ze 30-40 kiedy 'opcje' sie juz zaciesniaja nie zwraca sie takiej uwagi na wyglad, szuka sie spokoju zeby zalozyc rodzine itp.
  • 0

#36
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Zgadzam się Zahir po części, kobiety szukają bezpieczeństwa szczególnie te które łapią się na związek, ale to zupełnie normalna sprawa, z perspektywy kobiety też bym wolałbyć z ogarniętym i zaradnym życiowo facetem. Jednakże pojawia się jeszcze druga strona medalu, często kobiety mają tych swoich mężów lub chłopaków którzy mają kasę, tytuł zawodowy a jednak na boku mają kochanka który daje im coś czego większość facetów nie umie: EMOCJE! Z własnego doświadczenia wiem, że najbardziej skore do zdrady są właśnie mężatki które praktycznie usychają w związku z nudnym jak flaki z olejem facetem ;) naprawdę świat kobiet jest piękny i niezwykle urodzajny i to temat rzeka ;) Cieszę się Zahir że Ty masz fajną żonkę, może i ja się kiedyś ustatkuje ale jak na razie za dużo kobiet do poznania :D
  • 0

#37
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Widzę, że nie do końca zrozumieliście o co mi chodzi. Widzicie każdy z Was pisze o poznaniu Pięknej kobiety. Mówiąc, że kobiety mają gorzej miałam na myśli kobiety nieatrakcyjne. One mają zdecydowanie gorzej. Uwierzcie mi bo dokładnie wiem to z własnego doświadczenia. Wiem jak obojętnie jest się traktowanym, w zależności od tego, jak się wygląda.

Sopelku zgadzam się z Tobą. Widzisz sam napisałeś "w miarę ładna" co już oznacza, że musi być atrakcyjna jako tako. Wedy owszem może mieć facetów na pstryknięcie zwłaszcza jak wie jak ukryć wady swojego ciała i pokazać atuty. Uwierz, że nawet w miarę atrakcyjna dziewczyna, która nie potrafi się dobrze ubrać będzie ignorowana i niezauważana.

Możliwe, że to działa w dwie strony.. jednak nie ugnę się i zawszę będę twierdzić, że nieatrakcyjne kobiety są na o wiele bardziej przegranej pozycji od nieatrakcyjnych facetów. Za to atrakcyjne kobiety są na wiele lepszej pozycji od atrakcyjnych facetów :) czyli równowaga zachowana :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#38
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Kobieta musi być kobieca i tyle. Musi mieć klasę, być zadbana, nie być wulgarna, musi ładnie wyglądać. A facet nie może być 'ciapą', ani lamentującym osłem. Tak po prostu jest i tyle. Facet jako ktoś, na którego zawsze dziewczyna może liczyć, oprzeć się, nawet wywalić swoje humory. Nie wiem, myślałem, że to oczywiste.

Jeśli facet ma to coś, sprawia wrażenie pewnego siebie i przyciąga dziewczyne w tym sensie, że ona po 15 minutach rozmowy chce mu zaufać - ma z górki. A takie coś ma każdy facet, tylko nie każdy używa.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych