Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Standardowy plan treningowy a bieganie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Witam wszystkich

Dopiero zaczynam swoją przygodę z kalisteniką. Niemniej od kilku miesięcy biegam sobie (dokładnie 4, z czego ostatnio leci 3 tydzień przerwy spowodowany różnymi losowymi wypadkami - obecnie chorobą :().
Zamierzam na początek stosować się do tego:
http://kalistenikapo...ningowy-IV3.pdf
Czyli tak jak pisałem trening podstawowy, zanim przejdę do ciekawszych rzeczy co planuję zrobić za góra 2 miesiące.
Na koniec pytanie: czy to nie będzie za dużo dla organizmu? Dodam, że nie obijam się podczas biegania i ciągle zwiększam stopień wyzwania. Ogólnie jakieś porady dla świeżaka żebym się nie zabił? :)
  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Ja łączę kalistenikę z biegami, aktualnie: pon, śr, pt - kalistenika, wt, czw, nd - biegi, sobota wolne. :)
  • 0

66668745.png


#3
pchor39

pchor39

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 24 postów
czesc,
ja tez biegam, staram sie trzymac ok. 30 km tygodniowo, co do Twojego planu, to ok. tylko gdzie tu jest miejsce na bieganie, jesli masz tyle czasu to ok al życze bardzo silnej motywacji do systematyki. W zasadzie dzien w dzien trening i dobrze tyle, ze co innego znaleźc sobie trening a co innego go realizować przez ten okres - ponad 2 m-ce.
Życze powodzenia
  • 0

#4
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
Bieganie co drugi dzień niezależnie od ćwiczeń kalistenicznych. Stąd moje pytanie czy nie przesadzę jeśli zacznę robić obie rzeczy naraz. Czas się znajdzie. Albo się chce, albo się kur** nie chce. Proste :) Jeśli jednak takie natężenie ćwiczeń może wpłynąć negatywnie to będę musiał coś z tym zrobić. I tutaj liczę na Wasze doświadczenie.

Edycja:

Zacząłem czytać 'Skazany na trening'. Tamten sposób bardziej mi odpowiada. Domyślam się, że stąd Sethbdg Twój rozkład treningowy ;)
Także tak jak Ty pn, śr i czw - kalistenika, reszta to będzie bieganie z także chyba wolną sobotą.

Dziękuję za odpowiedzi, temat do zamknięcia :)
  • 0

#5
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Ja tak ćwiczę, bo miałem bardzo długą przerwę w sporcie, ponadto zawsze parałem się sportem wytrzymałościowym i teraz dążę do tego, żeby móc codziennie biegać i ćwiczyć (z jednym wolnym dniem ofc). :)
  • 0

66668745.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych