Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Prośba o skorygowanie planu, pomoc w dobiorze ćwiczeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
przykladzik

przykladzik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 39 postów
Witam, niedawno zainteresowałem się kalisteniką, ale co będę opowiadał. Sami pewnie z doświadczenia wiecie jak to jest. Ciężko u mnie z motywacją, ale jakoś przebrnąłem i nie mam zamiaru się więcej ociągać, dzisiaj zaczynam ćwiczyć. Zrobiłem sobie taki planik, chciałbym, abyście mi nieco pomogli, nie wiem czy dobrze dobrałem ćwiczenia. Jestem słaby kondycyjnie, karate ćwiczę w pon i pt od paru miesięcy, jednak trening nie jest aż tak wymagający i czuję się na siłach, aby potrenować trochę po. Taka dłuższa rozgrzewka, tak to określę. A więc przejdźmy do rzeczy, tak wygląda mój plan:

(Codziennie ćwiczenia abs2)

Pon:
Pompki, 4 serie na maxa, 30 sekund przerwy
1 - szerokie ustawienie rąk,
2 - na pięściach,
3 - szerokie na podwyższeniu,
4 - V push ups

Wt:
Mostek/Erektory, 2,3 serie na maxa,
Cardio

Śr:
Jump training ()

Czw:
Podciąganie - na razie tylko same zwisy, chwyt neutralny, bądź przy lekkiej pomocy stołka, gdyż nie podciągnę się przy szerokim uchwycie ani razu.
M/E

Pt:
Cardio
No i tu myślę jeszcze coś dodać, ale nie wiem za bardzo co.

Sob:
Jump training,
Stanie na rękach - długo nie wytrzymam, także na razie bez pompek

Ndz:
Wolne (tylko te ćwiczenia ABS 2)

Proszę o sprawdzenie i pomoc z cardio. Raczej nie mam możliwości, by pobiegać, mróz okropny, myślałem nad skakanką i takim czymś:


Doradźcie młodemu laikowi, proszę! :blush:
  • 0

#2
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
V-pushups? Co to za cudo?

No i tu myślę jeszcze coś dodać, ale nie wiem za bardzo co.

na zgubienie tkanki tłuszczowej i poprawienie kondycji dobre powinny być interwały. 1min truchtu, 1min biegu, w sumie 20 minut latania. Jeśli nie, to..


a na brzuch zamiast ABS2 możesz znaleźć dobre rutyny na www.madbarz.com :)
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#3
przykladzik

przykladzik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 39 postów
Inaczej pike push ups, spróbowałem ten mój trening, ale za słaby jestem jeszcze, zastosuję rady Wade'a. Mimo to dzięki za fajne cardio i stronę.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych