Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

pytanie o kroki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
pawsew

pawsew

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Witam. Zaczalem czytac ksiazke ale obawiam sie ze czegos nie zrozumialem. zalozmy ze doszedlem do 8kroku to co wtedy z pozostalymi? tez mam je powtarzac czy interesuje mnie wtedy tylko aktualnie wykonywany krok?
  • 0

#2
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Poprzednie kroki możesz traktowac jako rozgrzewkę przed wykonywaniem aktualnego kroku.
  • 0

#3
CiN

CiN

    Damn I'm Good

  • Użytkownik
  • 369 postów
Powtarzasz je az wykonasz prog przejscia.
Kaze cwiczenie ma 10 poziomow trudnosci, 10 poziom jest najtrudniejszy i wyrabiasz najwieksza sile, ale nie wydaje mi sie, ze 'musisz' odrzucic poprzednie kroki, dodawaj je do treningow jesli tylko chcesz, ale docelowo zmierzaj do kroku 10.
  • 0

#4
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Witam, dość specyficzne pytanie muszę przyznać...

Więc tak interesuję Cię głównie krok przy, którym aktualnie jesteś. Jednak od czasu do czasu warto wracać do poprzednich ćwiczeń aby uniknąć stagnacji oraz ogólnie dla urozmaicenia i dążenia do dalszego progresu.
Czasem zrobienie kilka kroków wstecz jest dobre aby się lepiej rozpędzić. ;)

Pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych