Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Co myślicie o tym planie:

I jak najlepiej mam go sobie podzielić?
tzn. w jakie dni co robić?
Z góry dzięki za pomoc.
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#2
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Ja się opieram na planie wg Skazanego. Ale dołożyłem sobie brzuchy i pompki BAR. Ćwicz tak żeby mieć siłę na drugi dzień (jeśli ćwiczysz codziennie) :) eksperymentuj z ćwiczeniami, aż ułożysz sobie wszystko pod siebie :)
Mój plan:
pon pompki+brzuchy+chwyt "Skazany", skośne brzuchy, saxon
wt dipy + l-sit
sr POMPKI BAR + kruk
cz BRZUCHY BAR
pt podciąganie + przysiady "Skazany"
s - wolne
n - wolne
  • 0

#3
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Jak go podzielić na dni, bo nie dam rady ćwiczyć co dziennie. Jkie długie przerwy robić między ćwiczeniami?
Rozumiem, że plan układamy pod siebie, ale krótko ćwiczę kalistenike i nie znam na tyle dobrze swojego organizmu. Dlatego liczę na kilka cennych rad od was.
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#4
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Możecie jakoś pomóc?
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#5
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno
Przede wszystkim odradzam Ci robienia tylu ćwiczeń naraz.
Lepsze efekty osiągniesz ćwicząc Skazanym lub podobnym programem. Trzeba trochę podstawy wyrobić aby stosować tyle powtórzeń różnorodnych ćwiczeń, a jest to trening bardziej wytrzymałościowy.
  • 0

#6
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
OK. Czyli co proponujecie. Dawać konkrety i piszcie wprost. Bez owijania w bawełnę :P
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#7
Borej

Borej

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 48 postów
  • LokalizacjaŁuków
"Skazany na trening" Paul Wade
"Trening siłowy bez sprzętu" Oliver Lafay
"Nagi wojownik" Pavel Tsatsouline

Przeczytaj i wybierz to, co najbardziej ci odpowiada.
  • 0

http://motywacjablog.pl - Motywacja, inspiracja, sukces. Nie myśl o porażkach, tylko o tym co możesz osiągnąć! Wyznaczaj sobie cele i spełniaj marzenia!


#8
Rafiki

Rafiki

    KalistenikaPolska

  • Użytkownik
  • 131 postów
  • LokalizacjaSzczytno
Podziel sobie swoje ciało na główne grupy miesniowe: brzuch, klata, nogi, plecy.
Podstawowe ćwiczenia do nich to: brzuszki, pompki, przysiady, pociągnięcia.

Teraz poszukaj ćwiczeń na każda partie, które umożliwiają progresje. Musisz określić co jesteś w stanie zrobić. Np robisz zwykłe pompki, a kiedy stają się łatwe zmieniasz je na pompki wąskie.

Rób każde ćwiczenie raz w tygodniu po np. 3 serie :)

To w sumie taka idea. Takie uogólnienie, które ja wyciagam ze Skazanego :) Do tego jeszcze są pompki w staniu na rękach i mostek.
Radziłbym Ci przeczytać ,,Skazany na trening" po prostu.
  • 0

#9
slysz

slysz

    kazek

  • Użytkownik
  • 446 postów
  • LokalizacjaDębno/Rzeszów/Warszawa
Ja ćwiczę według tego http://www.madbarz.c...340c93f6618.jpg
Ćwiczenia podmieniam żeby była większa różnorodność, ale na tym bazuję. W sumie mój każdy trening to inne ćwiczenia ale na te same grupy mięśniowe :D
  • 0

"Cokolwiek umysł może sobie wyobrazić, jest w stanie to osiągnąć"

Skazany na sukces - zapraszam do mojego dziennika !!!

MEGA MOTYWACJA !!!


#10
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
OK dzięki za pomoc...
  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#11
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Ten temat był już kilka razy poruszany gotowe treningi są spoko. Ale tak naprawdę najlepszy trening to samodzielnie od początku ułożony indywidualny plan metodą prób. Plany od Madbarz czy od barbrother traktował bym tylko jako bazę, podbudowę treningu a sam coś stworzył na tej podstawie, coś spersonalizowanego. Polecam artykuł na ten temat. Coś co przynosi efekty u kogoś nie kończenie musi przenosić u ciebie.
http://roughstrength...ning-nutrition/
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych