Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Najlepsze ćwiczenia na szeroką, płastą klatke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Kampilch, każde ćwiczenie Ci pomoże. Kombinować to muszą takie dziadki jak ja:(
  • 0

#22
jurek321xd

jurek321xd

    "Cały świat leży u twych stóp" !!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Dzieciaki....?? ;D
  • 0
"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być". - Joanne Kathleen Rowling

#23
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
To ja też mam tak, że czasem fajnie się zobaczyć w lustrze i tak "co by tu zrobić, żeby dowalić to jeszcze mocniej".
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#24
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

To ja też mam tak, że czasem fajnie się zobaczyć w lustrze i tak "co by tu zrobić, żeby dowalić to jeszcze mocniej".

w ten sposób nakręcasz się i motywujesz się pozytywnie :D
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#25
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
No i czuję, że tak może być bez końca. Ciągle za mało. :D
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#26
kamilpch

kamilpch

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Dokładnie, trzeba się jakoś nakręcać bo mówiąc ze wszystko jest jak być powinno stracił bym motywacje do działania dalej! :)
 
Dzieki jurek! 5!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych