Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kielce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#21
Mystic_eXe

Mystic_eXe

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 40 postów
Niestety nie stać mnie na wyjazdy :( a na narty kolega sponsorował (urodziny :))
A te miejsca?
50.865395, 20.620716
50.850953, 20.610684 (gdzieś tutaj jest/był fajny plac zabaw)
50.881038, 20.607616 tutaj zbudowali duży plac zabaw
  • 0
"Niejeden wróg chciał zniszczyć nasz naród – niejeden oferował pomoc zawiódł..."

#22
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

A te miejsca?
50.865395, 20.620716
50.850953, 20.610684 (gdzieś tutaj jest/był fajny plac zabaw)
50.881038, 20.607616 tutaj zbudowali duży plac zabaw


Tych jeszcze nie ma na mapie ale napisz co tam jest i co można ćwiczyć - drążki, poręcze do dipsów, siłownia outdoor, plac zabaw z możliwością podciągania, flagi itp itd

Jeśli dacie radę zrobić zdjęcia, to już w ogóle byłby wypas :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#23
Mystic_eXe

Mystic_eXe

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 40 postów
Nie mam aparatu i dawno mnie tam nie było. Trenowałem tam swego czasu rzeczy do Le-Parkour.
Wiem, że na pewno można się podciągać, flagi, dipy, pompki w powietrzu. Sorki nie znam jeszcze pełnych nazw tych ćwiczeń.

Jeżeli ktoś z Kielc będzie chciał się przejść to z chęcią zrobię sobie spacerek i czegoś się nauczę :)

Znajdują się tam "metalowe" place zabaw :)
  • 0
"Niejeden wróg chciał zniszczyć nasz naród – niejeden oferował pomoc zawiódł..."

#24
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Nie mam aparatu i dawno mnie tam nie było. Trenowałem tam swego czasu rzeczy do Le-Parkour.
Wiem, że na pewno można się podciągać, flagi, dipy, pompki w powietrzu. Sorki nie znam jeszcze pełnych nazw tych ćwiczeń.

Jeżeli ktoś z Kielc będzie chciał się przejść to z chęcią zrobię sobie spacerek i czegoś się nauczę :)

Znajdują się tam "metalowe" place zabaw :)

Dodałem. Jakbyś odwiedził te miejsca, to zwróć uwagę co tam jest dokładnie.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#25
Raym

Raym

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Witam. Rowniez jestem z okolic a mianowicie Starachowice. Bardzo mi przykro z tego powodu ze nie mam gdzies niedaleko placow na ktorych mozna by sie "pobawic". A te co byly kiedys zostaly wywalone z powodu zastapienia tego miejsca kawalkiem ladnego kamienia.
  • 0

#26
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
koło starego stadionu korony tam na altanach w lesie zrobili takie podwórkowe sprzęty do ćwiczenia jak na siłowni. i coś tam jeszcze było pamiętam. A tak w ogóle to jestem Michał mieszkam w CK i jak najbardziej jestem chętny na plener nawet w grę gdyby ktoś chciał wchodzi bieganie czy coś w ten deseń by poprawić kondycje. Na wiosnę mam zamiar zapisać się na karate kiokusin czy coś takiego chodziłem na to jak miałem 5 lat poza tym fajne ćwiczenia koordynacyjne tam są z tego co wiem no i atmosfera też ok a jak w innych kubach to nie wiem ale znałem paru fighterów z jednego z klubów MMA w Kielcach i raczej wyglądali na takich i to co mówili świadczyło że nowych zawodników którzy kompletnie nic nie potrafią chętnie wcielą w role worka treningowego tak że za takie coś to serdecznie dziękuje bo ja chciałbym się czegoś nauczyć żeby mi ktoś coś wytłumaczył a nie że idę na trening gdzie jest samopas dostaje wpier...l i tak naprawdę nic po za zaniżoną samooceną z tego pseudo treningu nie wynoszę to jest dobre dla osób które już coś wiedzą na ten temat i chcą doszlifować swoje umiejętności trenując z innymi i być może lepszymi zawodnikami. a tak w ogóle to u mnie jest trochę trudna sprawa w grę wchodzi nerwica lękowa więc nie tak łatwo nawet jeżeli będę potrafił dam komuś w mordę. Może ktoś z was spróbował by mi przybliżyć bardziej sytuacje ewentualnie coś polecić jakąś alternatywę a może nawet poświęcić trochę czasu żeby się kiedyś spotkać i poćwiczyć jakąś sztukę może wtedy bym się dowiedział czy się w ogóle nadaje na to by zapisać się do jakiegoś klubu sztuki walki. pozdrawiam
  • 0

#27
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

koło starego stadionu korony tam na altanach w lesie zrobili takie podwórkowe sprzęty do ćwiczenia jak na siłowni. i coś tam jeszcze było pamiętam.


Mógłbyś podać współrzędne w google maps? Dodałbym do mapki.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#28
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
50.851393, 20.609944 - znajduje się tu park linowy a obok gdzieś jest ten plac ,,zabaw". Gdzie jest ta mapka co zaznaczasz miejsca ?
  • 0

#29
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ten plac to taka siłownia outdoor czy taka drewniana ścieżka zdrowia?
Link do mapy jest w mojej sygnaturze.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#30
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Były tam takie dziwne urządzenia że na prawdę ciężko to nazwać było coś ala bieżnia, siłownia outdoor i jakieś coś do chyba ćwiczenia równowagi. Najlepiej jakbyś się tam przeszedł i sam zobaczył bardziej znasz te fachowe nazwy ode mnie jak widzę ;] Jak masz czas to możemy nawet razem skoczyć mniej więcej pamiętam jak się tam szło.
  • 0

#31
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Chętnie ale trochę daleko z Wawy ;)
A drążek do podciągania jest? Poręcze równoległe do dipów?
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#32
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
głowy nie dam ale coś było. HEHE myślałem że z Kielc jesteś ;D przejdę się tam w wolnej chwili no i będę wypatrywał cały czas czegoś na CK
może fotki zrobić ??
  • 0

#33
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Postaram się pójść tam i zrobię zdjęcia mam 5 minut drogi od domu do tej siłowni :) postaram się wrzucić jutro lub pojutrze
  • 0

#34
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Super ! jeszcze coś pamiętam była taka siłownia outdoor-owa zaraz obok placu zabaw pod kadzielnią
namiar; 50.865709, 20.620901 <-dokładnie tu a obok jest plac zabaw są rurki różne itp itd drabinki i tak dalej
  • 0

#35
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Będzie super jeśli uda się zrobić foty.

Super ! jeszcze coś pamiętam była taka siłownia outdoor-owa zaraz obok placu zabaw pod kadzielnią
namiar; 50.865709, 20.620901 <-dokładnie tu a obok jest plac zabaw są rurki różne itp itd drabinki i tak dalej

To już jest na mapie tylko miałem info, że to sam plac zabaw. Uzupełniłem opis.
https://maps.google....1c8891315cf156c
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#36
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów
Zrobiłem ostatnio kilka zdjęć outdoorowej siłowni koło placyku zaznaczonego na mapce już przy ścieżce rowerowej w drodze na kadzielnie. Wrzucę zdjęcia jak tylko więcej czasu będe miał bo nawet na sen go nie starcza ostatnio..
Swoją witaj Dziki ! Jeśli interesuję Cię kyokushin to możemy się zgadać i zapraszam na treningi do Waldka Kęćko ;) chętnie podam namiary kiedy ćwiczymy ;) sam nie trenuję długo bo dopiero od roku a w dodatku wyłączony na 4 miesiące byłem przez złamaną rękę więc praktycznie sam też zaczynam ;) jest tutaj jeszcze parę osób z samych Kielc które wyrażały chęć wspólnego treningu więc może jakąś solidną ekipę zbierzemy już niedługo na trening w plenerze czy bieganie ;D
  • 0

#37
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
no jasne że tak, jak coś pisz na PW kiedy się wybierasz to pójdę z tobą.
  • 0

#38
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Byłem tam w tym parku i mogę powiedzieć że na 100 % są wszystkie sprzęty jakie można sobie wymarzyć różne rurki do dipów kitów itp itd drabinki poręcze no wszystko jest.
  • 0

#39
Pietrucha

Pietrucha

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 52 postów
Nie jestem aż taki samotny :) Do Starachowic mam 8 km i rzeczywiście w tym mieście nie ma praktycznie miejsca do ćwiczeń, jeśli ktoś ćwiczy to według własnej inwencji.
  • 0

#40
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów

To co jacyś chętni na trening ? Zrobiło się wreszcie ciepło, można by się zebrać i coś potrenować ;) Osobiście muszę sprawdzić jak wygląda kwestia miejscówki takiego treningu przy Chrobrego ( na mapie KP ( https://maps.google....6c8e63774e567c4 ) bądź parku przy stadionie leśnym. 

Myślę że najlepsze w takim treningu to poznanie ludzi o podobnych pasjach i dodatkowa motywacja do dalszej ciężkiej pracy ;) wiadomo że możemy mieć rożny staż treningowy, (mój bynajmniej nie jest zbyt długi, kilka miesięcy ) ale nawet jeśli miałby to być tydzień czy miesiąc czy jeszcze etap pracy nad redukcją wagi to i tak każdy dodatkowy bodziec motywacyjny będzie myślę dobry ;) co myślicie?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych