Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kielce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1
Mystic_eXe

Mystic_eXe

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 40 postów
Jest tu ktoś z Kielc? :)
  • 0
"Niejeden wróg chciał zniszczyć nasz naród – niejeden oferował pomoc zawiódł..."

#2
Rzeznik

Rzeznik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
hej mystic ja jestem z buska zdroj pozdro scyzoryki gora
  • 0

#3
czaszka

czaszka

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 30 postów
ja tez z buska jestem ;o az sie zdziwilem ze sie tutaj ktos tym interesuje ;o
  • 0

#4
Rzeznik

Rzeznik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
czaszka jestes z buska :D siema ziom na ktorym jestes kroku trenujesz cos oprocz kalisteniki pozdro
  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Z Kielc jestem ja i Cassi :)
  • 0

#6
Rzeznik

Rzeznik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
zahir to wporzo ile juz trenujesz kali a sztuki walki trenujesz tak samo
  • 0

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Sztuki walki trenowałem prawie dwadzieścia lat. Niestety od czasu zerwania więzadła i kolejnych operacji nie mam szansy na trening w tym zakresie:(

Kali od 1,5 roku. Może pomyślimy o wspólnych treningach na wiosnę?
  • 0

#8
Rzeznik

Rzeznik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
wszystko jest do dogadania kurde to lipa najgorsze sa kontuzje a co cwiczyles ja wczesniej jezdzilem do kielc na brazylijskie jiu jitsu :D
  • 0

#9
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam Chłopaki :)
W Busku jest jakiś placyk :) ?
  • 0

#10
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów
W razie czego macie jednego więcej chętnego na takie wspólne treningi. Macie może jakieś pomysły gdzie można by fajnie poćwiczyć? Nie trzeba czekać do wiosny :D
  • 0

#11
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam skory :) na forum

O Zahira słyszałem, że w planach jak uda się będzie placyk w lesie na stadionie :) Wszystko zależy od rządzących w naszym mieście. Pewnie podpisy będą potrzebne :) i plan tego placyku i producent, który zbuduje placyk z atestem.
  • 0

#12
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów
Witam, z roboty nie mam za dużo czasu żeby się przedstawić ale wieczorem na pewno to zrobię w odpowiednim wątku.
Ciekawe na jakim etapie to obecnie stoi, pamiętam że swego czasu koło polibudy było parę drążków a nawet jakaś ścieżka ale po ostatnich remontach mogło z tego nic nie zostać. Muszę się tam przejść.
Jakby się na leśnym stadionie udało chociaż w połowie coś takiego mieć jak w Poznaniu mają to myślę że super elegancko by się ćwiczyło ;)
  • 0

#13
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

wszystko jest do dogadania kurde to lipa najgorsze sa kontuzje a co cwiczyles ja wczesniej jezdzilem do kielc na brazylijskie jiu jitsu :D


Wiele lat ju jitsu ale to japońskie. Do tego combat56, ESDS, Krav Maga i boks:)
  • 0

#14
Rzeznik

Rzeznik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
skory ty tak samo z buska to super ja to bardziej mma a kalistenike to bardziej wedlug skazanego nie robie street workot jak chcesz to mozemy sie zgadac na trening mma jest nas paru w busku i trenujemy w tygodniu
  • 0

#15
Rzeznik

Rzeznik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
a jesli chodzi o placyk w busku to jest kolo szpitala wojskowego sa drazki do podciagania i do dipsow drabinki
  • 0

#16
skory

skory

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 36 postów
@Rzeznik, niestety nie z Buska a z Kielc, chociaż takie własne treningi ciekawie brzmią trzeba przyznać. ;)
  • 0

#17
czaszka

czaszka

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 30 postów
ja jestem z buska to mozemy na wiosne gdzie polatac na rurkach np. w parku zdrojowym tam kolo fontany. ;)
  • 0

#18
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

a jesli chodzi o placyk w busku to jest kolo szpitala wojskowego sa drazki do podciagania i do dipsow drabinki


ja jestem z buska to mozemy na wiosne gdzie polatac na rurkach np. w parku zdrojowym tam kolo fontany. ;)


Panowie dajcie jakieś konkretniejsze namiary (najlepiej w google maps) na te placyki ,to umieszczę je na naszej forumowej mapce.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#19
Mystic_eXe

Mystic_eXe

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 40 postów
Panowie jak robicie ustawke na trening to dajcie znać. Z chęcią się załapię :) pokaże Wam to czego nie umiem ;D
  • 0
"Niejeden wróg chciał zniszczyć nasz naród – niejeden oferował pomoc zawiódł..."

#20
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Na pewno spotkamy się :) Nie znam żadnej miejscówki w kielcach z drążkami. Niech zrobi się cieplej. Możemy także spotkać się na seminarium w Łodzi :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych