Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dziwne bóle głowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Tak, ale niestety nie umiemy jeszcze ekstraktować DMT z ludzi (może to i dobrze :D)
  • 0
Shut up and get moving.

#22
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Tak, ale niestety nie umiemy jeszcze ekstraktować DMT z ludzi (może to i dobrze :D)

wpisz w youtube
pineal gland activator
albo
dmt booster
nie wiem czy to działa, dobre słuchawki stereofoniczne będą potrzebne
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#23
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Moje słuchawki są dość słabe, ale i bez tego wiem że efekty po tego typu nagraniach nie mają nic wspólnego z wpieprzaniem prawdziwego DMT (nie bez przyczyny jest uważane za najsilniejszy narkotyk świata).
  • 0
Shut up and get moving.

#24
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Mnie kiedyś taki kolega opowiadał że dorosły człowiek potrzebuje od 6 do 8 h żeby przejść przez wszystkie 4 fazy REM jeżeli śpimy więcej niż 8 h ta faza zaczyna się od nowa czyli od 1 i może być tak że jeśli obudzimy się w trakcie nowego cyklu to będziemy się czuć jakbyśmy wstali w środku nocy. Co do trudności w stawianiu to wydaje mi się że ma to głębszy sens nie powinno poranne wstawanie przysparzać tylu problemów. Kiedyś chodziłem do zawodówki na gary i już w połowie stwierdziłem że to nie dla mnie i mimo że chciałem skończyć tą szkołę to za Chiny Ludowe nie mogłem rano wstać codziennie się spóźniałem do momentu aż odkryłem co chcę w życiu robić teraz chodzę do liceum i nawet jak jestem zaspany to i tak chce mi się wstać to samo z pracą jeżeli jest to dla nas ważne i przyjemne to chętniej wstajemy rano nazywam to mądrością podświadomości jak zaczynamy robić coś co daje nam satysfakcje i jest dla nas zdrowe czy dobre a ima się to wszystkiego to sam nasz organizm daje nam znać i dobrze się czuje.
  • 0

#25
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Ja mam podobnie. w pewnym momencie bałem się weekendów, że będę chodził dwa dni z bólem głowy. I właśnie ten strach przed bólem spowodował, że świadomie po przebudzeniu i po niedługim leżakowaniu wstaje mimo wszystko. Bo nie chce mieć zrypanego całego dnia. A teraz mam co weekend tyle zajęć, że muszę wstać :) wiec problem zniknął :)
  • 0
"May my enemies live long so they can see me progress"

#26
Guest_DzikiCK_*

Guest_DzikiCK_*
  • Gość
Strach to też dobre lekarstwo ;D
  • 0

#27
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja mam od czasu do czasu bóle głowy przy mostku z kroku 8 w głębokim zakresie czyli większym wygięciu mostka. Ktoś też tak ma?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych