Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Postanowienia noworoczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Lista tylko do wakacji, ponieważ czas w jakim opanuję poprawnie technicznie dane ćwiczenie, może się wydłużyć.


Ja nic nie umiem, dopiero zaczynam, ale zawsze stawiam sobie wysokie progi (albo nawet za wysokie). Pozdro :)
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#22
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A Ja chcę. To co zacząłem chcę ciągnąć dalej. A co osiągnę to sam nie wiem. Po prostu ćwiczyć na co mam ochotę.

Wszystkim życzę spełnienia marzeń i żeby ten nowy rok 2013 był lepszy od poprzedniego i dużo zdrówka :)
  • 0

#23
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek
Polecam postanowienia przednoworoczne, tzn. wymyślamy postanowienie miesiąc, 3 miesiące przed końcem roku i witamy Nowy Rok już z czystym sumieniem i wykonanym zadaniem :) Ma się wtedy motywację do następnych postanowień. A jeśli postanowienia nie wykonaliśmy, to zastanawiamy się dlaczego się nie udało, wyciągamy wnioski i próbujemy jeszcze raz. Moje postanowienia to 1. powoli do przodu ze Skazanym, 2. nauczyć się zarządzania czasem.
  • 0
Skazany na trening od 10.2012

#24
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ja od jakiegoś czasu ćwiczę pod front lever i liczę, że w 2013 już mi się uda :)
  • 0
Dołączona grafika

#25
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Obym w nowym roku trenował równie ciężko a nawet ciężej, obym realizował swój plan i dietę, i może żebym wrócił do zawodowego sportu :)
  • 0

#26
kronos

kronos

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 59 postów
Ja mam 3 postanowienia, na 3 różne dziedziny życia.

1.Kalistenika - 10 poziom w pompkach, muscle-up, stanie na rękach przez minutę bez oparcia o ścianę
2.Samorozwój - nauczyć się nie działać pod wpływem emocji (rozwój ducha)
3.Pewne prywatne postanowienie biznesowo-finansowego.

Będę się tego trzymał i powodzenia w Waszych planach !
  • 0

#27
Przemix

Przemix

    I'm alone because i'm so misunderstood.

  • Użytkownik
  • 42 postów
- Od sierpnia nie udzielałem się na forum.. trzeba to zmienić :)
- Nie pić alkoholu
- Muscle Up
- Zrobić szpagat wg. książki Tsatsouline'a (Rozciąganie odprężone)
- Pić więcej wody
  • 0
"Zatrzyj ręce i weź się do roboty. Krew zacznie ci lepiej
krążyć, a umysł lepiej pracować. Przepływ życia w tkankach
szybko wypędzi z twojego umysłu zmartwienia. To najtańsze
lekarstwo jakie istnieje na ziemi - i jedno z najlepszych."


~Bernard Shaw.

#28
bartek6776

bartek6776

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 19 postów
Więc tak ;
- kondycja,
- regularne treningi,
- opanowanie front-lever, back-lever,
- skończenie placu do cwiczeń,
- i oczywiscie wyrzeźbiona sylwetka ; d.

I wiadomo wytrwałosci w treningach. NEVER GIVE UP!
  • 0

#29
Toemk

Toemk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 48 postów
Moim postanowieniem noworocznym są codzienne ćwiczenia! Codziennie muszę ćwiczyć którąś z partii mięśni bądź wyjść pobiegać, na rower, potańczyć. Wyjątkiem może być całkowite zmęczenie organizmu, wtedy po prostu porozciągam się albo poćwiczę brzuch. W tym celu dzisiaj kupię kalendarz w którym będę zapisywał co danego dnia zrobiłem, jak się czułem, ogólne informacje o treningu. :)
  • 0

#30
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Moim postanowieniem noworocznym są codzienne ćwiczenia! Codziennie muszę ćwiczyć którąś z partii mięśni bądź wyjść pobiegać, na rower, potańczyć. Wyjątkiem może być całkowite zmęczenie organizmu, wtedy po prostu porozciągam się albo poćwiczę brzuch. W tym celu dzisiaj kupię kalendarz w którym będę zapisywał co danego dnia zrobiłem, jak się czułem, ogólne informacje o treningu. :)

dobrze trzymasz, też ćwiczę na zapas 'z głową', jak zmęczony jestem to nie trenuje się :D bo nie wiesz co bedzie 'jutro '
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#31
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Moim postanowieniem noworocznym na ten rok jest nie robić postanowień noworocznych :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#32
piotros

piotros

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 postów
Ja zacząłem robić postanowienia po swojemu :) Postanawiam coś, zapisuję datę i od tego dnia zmieniam nawyk, który mi się we mnie nie podobał. Jak na razie jestem z tej metody zadowolony :) Działa chyba lepiej niż kilka postanowień (noworocznych) na raz.
  • 0
Test sygn.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych