Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

PLAN TRENINGOWY DO OCENY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
spenz1

spenz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
WITAM!!! PRZEDSTAWIAM WAM MÓJ PLAN TRENINGOWY, PROSIŁ BYM O OCENE, WYROZUMIAŁOŚĆ I EWENTUALNE PODPOWIEDZI:) TRENUJE 3 RAZY W TYGODNIU NIESTETY POTRZEBUJE NIECO WIĘCEJ CZASU DO REGENERACJI DLATEGO NIE ĆWICZĘ CODZIENNIE. STARAM SIĘ JECHAĆ CAŁE CIAŁO JAK NARAZIE NOGI ODPADAJĄ BO MAM MAŁĄ KONTUZJE. DIETA TO CARB CYCLING (MANIPULOWANIE WĘGLOWODANAMI) ĆWICZENIA JADĘ W SUPER SERIACH

-ROZGRZEWKA 10 MIN NA SKAKANCE
PIERWSZA SUPERSERIA:
-POMPKI DIAMENTOWE LUP ZWYKŁE NA PODWYŻSZENIU LUB BEZ PODWYŻSZENIA 5 SERI NA MAX
-PODCIĄGANIE SZEROKIM CHWYTEM DO KLATKI LUB ZA KARK (NACHWYTEM) 5 SERI MAX
DRUGA SUPERSERIA:
-DIPSY POWOLNE LUB DYNAMICZNE 4 SERIE MAX
-CHIN UPSY( PODCHWYTEM) Z NOGAMI POD KĄTEM 90 STOPNI NA MAXA
TRZECIA SUPERSERIA:
-POMPKI NA RĘKACH W OPARCIU O ŚCIANĘ 4 SERIE NA MAXA
-CHIN UPSY (NACHWYTEM) Z NOGAMI POD KĄTEM 90 STOPNI NA 4 SERIE MAXA
CZWARTA SUPERSERIA:
-TRENING KORPUSU NA KÓŁKU REHABILITACYJNYM 3 SERIE NA MAXA
-UNOSZENIE NÓG NA DRĄŻKU 2-3 SERI NA MAXA

JAK MA JESZCZE SIŁY UCZĘ SIĘ PLANCHE:) I FLAGI

ROZCIĄGANIE

TRENING TRWA OK 45 MIN PRZERWY MIĘDZY SERIAMI SĄ DO GÓRA 30 SEKUND, PRZERWY MIĘDZY SUPERSERIAMI DO 2-3 MINUT

KAŻDY MÓJ TRENING WYGLĄDA INACZEJ STARAM SIĘ ZMIENIAĆ KAŻDEGO DNIA KOLEJNOŚĆ ĆWICZEŃ ORAZ SAME ĆWICZENIA

POZDRAWIAM
  • 0

#2
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Plan oraz intensywność wyglądają przyzowicie, tym bardziej że masz staż treningowy. Dieta dośc ciekawa.
Taka mała poprawka: nie ma takiego czegoś jak chin-up nachwytem. Chin-up = podchwyt, pull-up = nachwyt.
  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Według mnie plan przeładowany. Jak masz wyrobić siłę, jeśli robisz po 5 serii każdego ćwiczenia. Siłą rzeczy nie dasz z siebie wszystkiego. Mógłbym to jeszcze zrozumieć, gdyby Twoim celem była wytrzymałość a nie zdobycie siły do wykonania deski i flagi. Polecam Ci lekturę FAQ. Dowiesz się tam dużo na temat zarówno samych ćwiczeń, jak i budowania planu treningowego.
  • 0

#4
spenz1

spenz1

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów

Według mnie plan przeładowany. Jak masz wyrobić siłę, jeśli robisz po 5 serii każdego ćwiczenia. Siłą rzeczy nie dasz z siebie wszystkiego. Mógłbym to jeszcze zrozumieć, gdyby Twoim celem była wytrzymałość a nie zdobycie siły do wykonania deski i flagi. Polecam Ci lekturę FAQ. Dowiesz się tam dużo na temat zarówno samych ćwiczeń, jak i budowania planu treningowego.


a więc zabieram się do czytania...dzięki...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych