Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

FIFLAK - nauka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No to starczy. ;) Podstawy są. ;) Nikt Ci tego nie zabierze. ;) Chcesz, rozwijaj się dalej w tym kierunku.
  • 0

#22
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Na ziemi wystarczy mi fiflak, backflip i frontflip. :P Więcej nie planuję. :D Salto w przód już mi kiedyś prawie wychodziło na trawie. A prawda to, że technicznie łatwiejsze jest w tył, niż w przód?
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#23
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Prawda to. Myślę, że dlatego, bo w salcie w tył dlatego, że od razu spadasz na palce/śródstopie, a żeby zrobić fronta musisz najpierw "przelecieć" za pięty. Wiele razy lądowałem na pięty i nawet na całe stopy. Nie polecam. Jak się dowiem szczegółów, dam znać.
  • 0

#24
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Ok, dzięki za zaangażowanie. :P Nazbierało się na repa. :D
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#25
małyproblem

małyproblem

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Mam taki problem... ucze sie rundak fiflak od dość dawna i skaczę sama ale jest problem w mojej psychice i nie mogE przełamać strachu 

Chodzi o to :

trener stoi przy mnie i mówi żebym skakała robie rozbiegi i skacze a on mnie nawet nie dotyk - wtedy skacze sama bez problemu bo mam świadomość że on mnie "trzyma" 

ale jeżeli powie skacz sama i odsunie sie na 2 m to po rundaku sie zatrzymuje i nie skaczę bo wiem że mnie nie trzyma, proszę jakieś rady ? mam czas na naukę do 15 maja żeby skakac bez problemu sama, zostały mi 3 treningi bo mam raz w tygodniu akrobatykę, pliis porady błagam :(


  • 0

#26
olek.franczak

olek.franczak

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
Ja jestem ciekawy czy jak potrafię zrobić salto w przód i wylądować na zgietych kat mniej wiecej 90 stopni) to czy dam rade wylądować podobnie przy salcie w tyl?
Chodzi mi tylko o wysokosc wybicia bo obrót mam opanowany

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych