Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam wszystkich byków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
Witam wszystkich forumowiczów. Trafiłem na to forum przypadkiem, i bardzo mnie zaciekawił ten sport. Mam styczność z siłownią od dłuższego czasu, moim celem jest zdrowe ciało, przekonamy się czy kalistenika jest rzeczywiście taka cudowna.

Pozdrawiam
  • 0

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Witaj Serbian, Spróbuj a przekonasz się. Tylko lojalnie ostrzegam: Zacząć łatwo, trudniej się odzwyczaić;)
  • 0

#3
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Cześć. Kalistenika czyni cuda. A co do tego.że trudno się odzwyczaić to racja: sam próbuje dwóch innych metod treningowych ale kalostenika jest metodą, która może ze względu na najlepsze efekty jakie osiągnąłem w swoim życiu ciągle stanowi główny trzon wszystkich treningów. Powodzenia.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#4
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Witaj na forum!
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#5
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Witamy i życzymy powodzenia w treningu! Jestem pewien, że będziesz ogromnie usatysfakcjonowany efektami jakie niesie ze sobą regularny trening z masą własnego ciała. Nie zapomnij się z nami dzielić swoimi postępami. :)
  • 0

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Witam :)
Warto spróbować Kali Serbian i przekonać się, że jest warto :)
Długo ćwiczysz na siłowni?
  • 0

#7
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Siemasz Byq. ;)
  • 0

#8
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
Dziekuje za powitanie.

Cassi: ćwiczyłem od poczatku 6 podstawowki do końca 1gim, potem mialem przerwę sam nie wiem czemu, wrocilem na siłownię na poczatku 3gim i po pol roku niestety znowu zaniechałem cwiczen. Obecnie ćwicze juz od roku i mam zmiar przerzucić sie na kalistenike.
  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Witaj na forum
ale wiesz, liczy się systematyczność i wola walki, musisz myśleć na codzień o treningu, trening jest w nas, treningiem się żyję...
dzięki kalistenice możesz osiągąć wiecęj i lepiej niż inni, musisz mieć mocną motywację i jej się trzymać, kali możesz ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy i w każdym terenie, nie płacisz za nic i nie czekasz na swoją kolej :D

rozejrzyj się za tą książką:
dobra książka = mocna i trwała motywacja :P
http://kalistenikapo...ct-conditioning
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja ćwiczyłem w szkole średniej w wieku 17 lat, ale tylko 1 rok. Dużo czytałem na ten temat były takie czasopisma jak Muscle, Iron, Flex dzisiaj już ich nie ma. Coś w głowie zostało.
Po roku tych treningów odpuściłem na 9 lat. Wyciskałem 100kg na klatę to więc myślę, że sporo, ale krótkie doświadczenie na sobie.
Kalistenikę ćwiczę już ponad rok i nie żałuję. Bardzo dobry jest ten sposób treningu bez sprzętu i można ćwiczyć go prawie w każdym miejscu. Ważne jest odpowiednie ustawienie ciała i można odczuć jak dobry jest ten trening. Jestem już uzależniony od tego, a jak nie trenuję to jestem chory.

  • 0

#11
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
To zależy, czy dużo czy nie. Od masy ciała ćwiczącego. ;)
  • 0

#12
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
Hannibal: książka juz jest w domu, zamówiłem od razu jak sie o niej dowiedziałem, oczywiscie dzięki temu forum. Motywacja i silna wola jest, drążek z różnymi sposobami chwytu tez jest, przynajmniej na poczatek.
  • 0

#13
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
To świetnie że mimo wszystko potrafiłeś ruszyć głową i pomyśleć o kalistenice, a większość byków z siłowni, mają wbite we łbie, że tylko ciężary i sporty takie jak te tu uważają za śmieszne.
Poza tym, to dobrze dla Ciebie. Wujek mojego kumpla też ćwiczył od gimnazjum - katował się nieźle. przez długie lata haratał sobie stawy ciężarami, teraz ma 20 pare lat i mówi że go strassznie bolą stawy.

  • 0

#14
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
UP: dla mnie trening na siłowni byl tylko uzupełnieniem, głównie ćwiczenia na wolnych ciężarach. Gralem na pozycji stopera, trzeba byc silnym i dynamicznym, trener mi mowil ze gdybym byl z 5cm wyzszy to bylbym idealny pod wzgledem fizycznym. Niestety mialem duzo problemów, musialem porzucić treningi.
PS: przy okazji piłki nożnej, moim idolem byl, jest i bedzie Nemanja Vidić. Serb z krwi i kości. Niestety plaga kontuzji w MU odebrała mu możliwość gry przez długi okres czasu, ale liczę na wielki powrót do formy.
  • 0

#15
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Serbian Terminator, czy z pochodzenia jesteś Serbem?
  • 0

#16
SerbianTerminator

SerbianTerminator

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 28 postów
Zahir: nie xD jestem polakiem z krwi i kości. Nie mialem pomyslu na nick, a ze moim idolem jest Vidić ktory w Angli ma reputację boiskowego terminatora, to pomyślałem ze taki nick bedzie pasował.
  • 0

#17
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Rozumiem, choć szkoda. Serbia to piękny kraj i historię ma podobną jak Polska. Nawet hymn narodowy podobny:) Tym bardziej szacun za oryginalność:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych