Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

2 treningi + "Odosobnienie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
junkpl

junkpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 42 postów
Co wy sądzicie o połączeniu 2 treningów z treningiem odosobnienie chodzi mi o następujące treningi :

I trening zwiększenie liczby podciągnięć

rano wstaje przykładowo 1 seria po 18
przychodzę ze szkoły przykładowo 1 seria po 19
wieczorem 1 seria 20

i z dnia na dzień do każdego dodaje +1

to był pierwszy trening ,który polecam zamiast armstronga wykonywałem oby dwa i polecam ten ponieważ są szybsze efekty ...

II trening to trening nazwijmy to "akrobacyjnym" na drążku gdzie wieczorem idę sobie na plac zabaw i ćwiczę np. Human flaga czy b/f layera i inne

Da się to połączyć ?
  • 0

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
jak dla mnie może być, ale jak poczujesz zmęczenie to odpocznij bądź zrezygnuj z czegoś
ja np idąc do centrum też ćwiczyłem, robiłem human flag czy unosy nóg do piony czy wejście do planche etc... oczywiście tam gdzie dało się :D
ten drugi trening może być bardziej wymagający jeśli tam się będziesz zarzynał czy będzie on trwał zbyt długo
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych