Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pytanie do publiczności odnośnie ułożenia treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Wojas

Wojas

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów
Witam
Mam pytanko... Chcę sobie zmodyfikować plan treningu. Ćwiczę teraz "zaprawą więzienną" na poziomie weteran i chce sobie każdego dnia od poniedziałku do soboty dodać ćwiczenia statyczne i eksplozywne. Pytanie brzmi w jakiej kolejności je ustawić, aby można było z nich wyciągnąć jak najwięcej. Przykładowo w sobotę trenowałem pompki i z rana ćwiczyłem statycznie w pozycji "kruka"( czy "żaby" jak kto woli). W południe zrobiłem eksplozywne pompki z klaśnięciem i po godzinie 17 zrobiłem 9lvl z książki I-26 II-22 (bo chociaż ukończyłem próg przejścia to jeszcze nie zrobię 10lvl).

Macie jakiś propozycje jak to wszystko upchnąć? Da się to zrobić wszystko w jednej sesji np rano? czy zostawić tak jak jest? statycznie-eksplozywnie-trening z książki
  • 0
"Miej marzenia, jakbyś miał żyć wiecznie, żyj jakbyś miał umrzeć dzisiaj"
James Dean

#2
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ćwiczenia statyczne polecam jako pierwsze po rozgrzewce. Następnie eksplozywne. Te ostatnie polecam w formie treningu pliometrycznego (poczytaj posty temu poświęcone). Można go robić tylko będąc świeżym i w nie za dużej ilości serii i powtórzeń. Po nim normalny trening. W ten sposób nie powinieneś się przetrenować a Twój trening tylko nieznacznie zwiększy objętość.
  • 0

#3
Wojas

Wojas

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Ćwiczenia statyczne polecam jako pierwsze po rozgrzewce. Następnie eksplozywne. Te ostatnie polecam w formie treningu pliometrycznego (poczytaj posty temu poświęcone). Można go robić tylko będąc świeżym i w nie za dużej ilości serii i powtórzeń. Po nim normalny trening. W ten sposób nie powinieneś się przetrenować a Twój trening tylko nieznacznie zwiększy objętość.


Dzięki:), czyli tak jak do tej pory
  • 0
"Miej marzenia, jakbyś miał żyć wiecznie, żyj jakbyś miał umrzeć dzisiaj"
James Dean




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych