Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan do sprawdzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Polak

Polak

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów
Witam, jako iż od niedawna mam dostęp do obciążenia i trenuje gimnastykę postanowiłem połączyć gimnastykę i ćwiczenia z obciążeniem, plan wygląda następująco (nie różni się dużo od mojego starego planu):

Ćwiczenia statyczne (pn,śr,pt)
tuck planche
adv L-sit

Ćwiczenia dynamiczne:
A(pn)
pompki jednorącz
podciąganie szerokim nachwytem z obciążeniem
unoszenie nóg do drążka
żuraw
B(śr)
pompki w staniu na rękach
podciąganie podchwytem z obciążeniem
unoszenie nóg w staniu na głowie
wykroki z obciążeniem
C(pt)
dipy z obciążeniem
podciąganie nachwytem z obciążeniem
unoszenie nóg na boki
przysiady z obciążeniem

Myślę, że to będzie dobry plan, układany na podstawie btgb, ale dla pewności wolę dać do sprawdzenia :) Po treningu czasem dodaję stanie na rękach, ale nie zaznaczam tego w planie.
  • 0

#2
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Widzę Maciek Łabutin na avatarze :D No jest miło. ;) Planik dobry. Ja też sobie układam na podstawie BTGB ;) Oczywiście max 5 powtórzeń po 5 serii. Typowo na zyskanie siły. ;) Czy tak? Stać na rękach możesz robić metodą smarowania gwintów, czyli co jakiś okres czasu kilka powtórzeń, by się nie przemęczyć. Jeśli jednak po treningu to jak wyżej napisałeś 3 razy po 10 minut z uwzględnieniem techniki, tj. stanie przy ścianie brzuchem, plecami i jak umiesz to wolne stanie. Tutaj masz omówione.

  • 0

#3
Polak

Polak

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów
Dzięki za sprawdzenie :)

Teraz tydzień regeneracji i jadę tym planem, stanie na rękach coraz lepiej mi idzie. 5 powtórzeń nie będę przekraczał, w większości będzie to 5x3, a na nogi wiadomo 5x5 :)
Jeżeli będą jakieś większe efekty to pochwalę się na forum, czyli minimum za kilka misięcy (głównie muscle up, flaga, siłowe stanie na rękach, v-sit)

pozdrawiam :cool:
  • 0

Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry Twój najsłabszy punkt





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych