Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

WYZWANIA 9-2K12 "Rozgrzewka"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#41
Paciek

Paciek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 12 postów

We wtorek akurat wypada przerwa w crossficie więc wtedy nagrywam! Trzeba trochę rozruszać towarzystwo ;)
  • 0

#42
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

We wtorek akurat wypada przerwa w crossficie więc wtedy nagrywam! Trzeba trochę rozruszać towarzystwo ;)

no rozgrzej nas tutaj :D

ja chciałem zrobić też video, lecz na następy rok pewnie będzie, jak cieplej się zrobi
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#43
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
W domu też możesz zrobić. ;)
  • 0

#44
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

W domu też możesz zrobić. ;)

wiem, ale preferuje na wolnym terenie :cool: a w domu nie ma takiej atmosfery :P no i miejsca za wiele nie posiadam
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#45
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
hymm to może za jakiś czas zrobicie "wyzwanie" dla świeżynek ze śweżynek np pompki na biurku?? :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#46
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nie idziemy na łatwiznę "świeżynko" Mają być też wyzwania dla kobiet, o ile mi wiadomo. ;) Albo wstaw filmik jak robisz te pompki, chociażby dla samej siebie. ;)
  • 0

#47
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów

Albo wstaw filmik jak robisz te pompki, chociażby dla samej siebie. ;)


Dla siebie, taa, akurat :D


  • 0

#48
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Powiem Ci Borys, że nie miałem nic na myśli tym razem. ;) Nawet mi to nie przeszło przez myśl. Mowa tu o dwuznaczności wypowiedzi. Chodziło o zmotywowanie motylka. :P
  • 0

#49
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
eeeee:P hehe. . chyba się wstydzę jeszcze:)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#50
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
To już Twoja sprawa Sonia. Na prawdę nie miałem nic na myśli, prócz motywacji. Może swoimi filmami przekonasz inne dziewczyny do treningu. ;)
  • 0

#51
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów

ja nagrywam pod koniec następnego tygodnia (każdy dzień się liczy, aby nabrać formę ;D ) Poziom SPORT MAN ( w związku z tym należy sprawdzić formę) i mam dwa pytania:
-czy podczas odpoczynku można robić ''koci grzbiet'' czy trzeba odpoczywać w pozycji ''jak byśmy dopiero chcieli robić pompkę (faza górna) ''
-czy "czujnik głębokości ruchu" może wynosić ok 6cm (zwinięty obciążnik na nogi)


1. w poziomie sportman odpoczynki robisz jak chcesz, możesz wstać, położyć się jak ci się podoba, liczy się ilość wykonanych pompek w ciągu 5 minut z dowolną ilością przerw pomiędzy nimi
2. tak, nikt tego tak nie będzie mierzył, spokojnie 6cm akceptujemy

nie zwlekajcie z wrzutami filmów na ostatni moment

dobrze zauważyłem, że się odezwała dziewczyna (Sonia?) w temacie, podpisuję się pod wypowiedzią Krzyśka, nagraj film jak robisz te pompki na biurku, zaskoczyłaś mnie tym że się tu pojawiłaś, z założenia konkurs jest obupłciowy jednak znając realia niespodziewałem się zgłoszeń od dziewczyn także nie ociągaj się tylko daj przykład


  • 0

#52
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
hymmm kurcze, wyczuwam presję.. ;) wygląda na to, że nie mam wyjścia i musze coś nagrać.. :) tylko błagam o wyrozumiałość!! i proszę się nie śmiać.. nie każdy rodzi się boskim Apollo:P niektórzy muszą zaczynać od zera.:) 
zaraz zaraz...:) czy czasem nie jestem jedyną dziewczyną, która weźmie udział?:D czy to czasami nie oznacza, że wygram w kategorii damskiej..?:P
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#53
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

hymmm kurcze, wyczuwam presję.. ;) wygląda na to, że nie mam wyjścia i musze coś nagrać.. :) tylko błagam o wyrozumiałość!! i proszę się nie śmiać.. nie każdy rodzi się boskim Apollo:P niektórzy muszą zaczynać od zera.:) 
zaraz zaraz...:) czy czasem nie jestem jedyną dziewczyną, która weźmie udział?:D czy to czasami nie oznacza, że wygram w kategorii damskiej..?:P

nie przejmuj się
też myślałem o dynamicznych/eksplozywnych pompach na biurku/oparciu ławki

też mam fajne pompki, że nogi i ręce odrywają się od ziemi na kilkanaście cm i klaśnięcie za plecami [bądź za plecami i przed klatką piersiową] i wylądowanie
bądź jeszcze styl superman'a, że ręce i ogi odrywają się od podłoża i pozycja jaką ma supermen :D - tylko do tych manewrów jest potrzebne mi więcej miejsca, bo w domu niezbyt wiele jest

na yt oba sposoby można odaleźć

myślę o tych pompach dynamicznych
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#54
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
@Hannibal myślę, że musisz zgłosić swój filmik do konkursu :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#55
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panie i Panowie,

Też jestem za tym by zmniejszyć wymagania w stosunku do kobiet i dopuścić możliwość pompek na biurku:) Sonia, coś mi mówi, że po opublikowaniu tego filmu możesz sprzedać to biurko na Allegro za obłędną kasę;) Piszesz, że jeśli chcemy dodać Ci skrzydeł, to mamy wcisnąć rep. Dla mnie nie jest to takie proste, bo rep na tym forum dużo znaczy i zdobywa się go ciężką pracą. Nie mniej jednak jeśli zamieścisz ten filmik, bez względu na ilość powtórzeń, będę pierwszym który da Ci repa za odwagę i przełamanie barier:) Niejeden mężczyzna na tym forum ma obawy przed zamieszczeniem swojego filmu, więc przyda nam się Twój przykład. Nie chcę jednak byś czuła się pod presją.

Panowie, zamieszczajmy filmiki nie patrząc na formę, ilość powtórzeń itp. Ja sam jestem teraz kontuzjowany (bark) ale obiecuję dzisiaj nagrać i wrzucić swój filmik:)
  • 0

#56
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A można zrobić bardziej na wąskich ramionach, a nie na długość barków?
Ale będzie zaliczone jako zwykłe. Też mnie nie interesuje ilość.
Wiem, że jest to trudniejszy wariant.
  • 0

#57
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
no ja już nie rozumiem o co chodzi w tych wyzwaniach
mamy nagrać video to wiem, ale ćwiczenie to jakie, obojętnie jakie ? czy o pompki klasyczne się rozchodzi ? :)
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#58
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Powinno być jasno określone jaki wariant pompek.
  • 0

#59
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, jasno określono, że chodzi o klasyczne. ale Cassi ma kontuzję i boli go bark przy pompkach klasycznych a przy wąskich nie. Nie widzę tu jakiegoś problemu, skoro chce wykonać ćwiczenie trudniejsze a będzie ono policzone za zwykłe.
W końcu sam sobie podniesie poprzeczkę. Popieram jak największy udział naszych użytkowników w tym konkursie, więc jestem za:)
  • 0

#60
Kornelsp

Kornelsp

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 13 postów
Co myślicie o tym aby w dziale "zgłoszenia" były tylko filmy. Myślę, że trochę usprawni to przeglądanie, gdy już będzie więcej filmów :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych