Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

WYZWANIA 9-2K12 "Rozgrzewka"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#21
Kornelsp

Kornelsp

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 13 postów
Według mnie napisane jest dobrze i zrozumiale. No i jeszcze dodatkowy filmik :)
Jest ok!
  • 0

#22
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Dzięki zobaczymy jak to wyjdzie i sami ocenicie. 2 sekundy w dół 1sekunda odpoczynek i 2 sekundy w górę i 1 sekunda odpoczynek i 2 sekundy w dól itd.........
Myślę, że w ten sposób wystarczy?
  • 0

#23
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
ciekawe, ciekawe... mam ochote wziąć udział:)
  • 0
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#24
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Jeszcze żeby było jasne. Ja na przykład zrobię więcej powtórzeń 1 serii jak będę robił bez zatrzymywanie się na 1 sekundę. Czy to będzie zaliczone jako 1 powtórzenie?
Ja daje przykład zauważcie, że był filmik "podciągamy się" i każdy podciągał się inaczej. Jedni wolniej drudzy szybciej.
  • 0

#25
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Skoro idziemy na ilosc to nie wyobrazam sobie pompowania w powolnym tempie
  • 0
Dołączona grafika

#26
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
1 sekunda zatrzymania to zatrzymanie a w tej próbie ruch ma być płynny bez wyraźnego zatrzymania to nie trening Cassi a wyzwanie (wiedziałem, że zbyt przesadziłem z tą demonstracją). Oczywiście sam ruch w góre lub w dół może trwać i 5 sekund tylko skoro mowa o ilości to sam zdecyduj jaka technika będzie dla ciebie odpowiedniejsza...
  • 0

#27
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów
Bardzo dobry krok z tymi wyzwaniami Panowie!
Można to rozwijać w różnych wariantach i jest to świetny motywator. Brakuje jedynie działu (osobnego) "WYZWANIA" - w dziale "wydarzenia" to zginie jeśli ma się rozwinąć. Pomyślałbym również o rankingu, co miesiąc najlepsza dziesiątka zdobywałaby punkty: 1 miejsce 10pkt, drugie - 9pkt, itd.. powstałaby Liga Mistrzów Forum:D
  • 0

#28
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Borys przecież właśnie piszesz w poddziale WYZWANIA.
  • 0

#29
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów
Nie, piszę w dziale "Wydarzenia/Konkursy", poddział "Wyzwania' nie jest widoczny jako główny, a chyba powinien, bo to jedna z ideii forum - przynajmniej na to się zapowiada. W dodatku dział "Wydarzenia/Konkursy" jest na samym dole.

Mamy na forum 4 działy główne: Kalistenika Polska, Dział główny, Trening, Społeczność, w tym ostatnim wydarzenia. Moim zdaniem wyzwania powinny być albo w dziale głównym, jako wizytówka forum, albo w treningu, do którego się ściśle odnoszą.
  • 0

#30
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Albo jak się rozkręci konkretnie na co liczę to osobny migający button na banerze nagłówkowym :-D 
Coś czuję, że kamery się rozgrzewają i niedługo pojawią się pierwsze popisy?
  • 0

#31
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
Robiłem dziś próbę. Miałem 3 podejścia i stwierdziłem że nie prostuje do końca rak gdy się podnoszę. Takie filmowanie pozwala wychwycić błędy z których nawet sobie nie zdawałem sprawy.
Jutro kolejne podejścia:)
  • 0
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#32
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Nikt tego z kątomierzem mierzyć nie będzie jednak preferowana jest perfekcyjna forma
  • 0

#33
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Cholerka świetny pomysł z tymi wyzwaniami. Chwilkę mnie nie było na forum a tutaj takie ogromne postępy. Myślę, że też coś nagram i wrzucę.
  • 0

#34
Paciek

Paciek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 12 postów
Witam! I jak? Są jacyś chętni do podjęcia wyzwania? Pytam, bo zastanawiam się czy nagrać filmik :)
  • 0

#35
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nagraj chocby i Ty jeden.
  • 0

#36
Paciek

Paciek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 12 postów
A nagram coś ;) tylko zastanawiam się jak wygląda średnia ilość pompek użytkowników, co by sobie wstydu nie zrobić :D
  • 0

#37
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Spokojnie, myśle, że śmiał sie nikt nie będzie, nawet gdybyś zrobił 5 :P Poza tym, wyzwania mają raczej na celu właśnie motywacje do dalszych treningów, dlatego nie ma co sie wstydzić :)


  • 0

#38
MTTFreakShow

MTTFreakShow

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
ja nagrywam pod koniec następnego tygodnia (każdy dzień się liczy, aby nabrać formę ;D ) Poziom SPORT MAN ( w związku z tym należy sprawdzić formę) i mam dwa pytania:
-czy podczas odpoczynku można robić ''koci grzbiet'' czy trzeba odpoczywać w pozycji ''jak byśmy dopiero chcieli robić pompkę (faza górna) ''
-czy "czujnik głębokości ruchu" może wynosić ok 6cm (zwinięty obciążnik na nogi)
  • 0

#39
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Jak tylko uda mi się wkońcu dojść do pompek (w tym momencie walcze z popmkami z rękami opartymi na biurku - 3x40 powtórzeń...) to bardzo chętnie wezmę udział:) wyniki nie będą spektakularne ale przecież nie chodzi o liczby tylko pokonywanie własnych granic c`nie?;)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#40
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Wstyd jest kraść i z baby spaść. ;) Nie chodzi tu o ilość powtórzeń, ale o dobrą zabawę, sprawdzenie samego siebie w tym wyzwaniu. Kiedyś też błędnie myślałem jak Wy. Sam startuję w konkursie gdzie nie mam szans. ;) Dla własnej satysfakcji. Fakt, koledzy namówili.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych