Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening ramion- potężny triceps i barki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21
marooooo00000

marooooo00000

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 177 postów
Oki dzięki :) A pompek tradycyjnych nie robię obecnie ponieważ ćwiczę według skazanego a jestem dopiero na 3 kroku :) Myślisz że mógłbym dodać tradycyjne pompki do treningu w poniedziałek pompek i brzucha? To by wyglądało tak: trening według skazanego( pompki, brzuch) + + pompki tyłem, dipy, to ćwiczenie na początku przy ścianie+ tradycyjne pompki. Trochę tego dużo nie wiem czy się nie przetrenuję :P
 
Ale mogę podzielić część ćwiczeń ponieważ trenuję 2 razy w tygodniu 4 partie mięśni. Poniedziałek- czwartek ( pompki, brzuch) i mostek ale tylko w poniedziałek. Wtorek- piątek (plecy, nogi) więc np. w poniedziałek- trening według skazanego+ pompki tyłem, dipy. Czwartek- skazany + to ćwiczenie na początku przy ścianie+ tradycyjne pompki. Ale nie wiem czy jest sens dodać te pompki tradycyjne do treningów ?:)
  • 0

#22
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Jestem pod wrażeniem, świetne ćwiczenia, sam je spróbuje w przyszłości ( niedalekiej zapewne ) :-)
Ile ćwiczysz ogółem?? Bo muły to u Ciebie widać ;-)
  • 0

#23
wolves2

wolves2

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
Zamiast tradycyjnych lepiej wrzuciłbym diamond push-up lepiej stymulują triceps.. a co do ćwiczeń na triceps w zupełności wystarczą 3 ćwiczenia..triceps to mały mięsień i nie ma sensu go katować niekończoną ilością ćwiczeń/powtórzeń.

A co do treningu w 1 dzień robienia klaty/brzucha możesz dać normalne 3 ćwiczonka na triceps, a w 2 dzień zrobić tylko jedno aby "podpompować" triceps który przy robieniu klatki już został pobudzony.
  • 0

#24
marooooo00000

marooooo00000

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 177 postów
Oki tak zrobię ale myslę że diamond push-up też nie ma sensu narazie robić bo skoro ćwiczę według skazanego i jestem na 3 kroku w pompkach to nie ma sensu jeszcze dodatkowo robić kroku 6-tego :). A poza tym jeszcze mam trochę za słabe mięśnie aby robić diamond push-up jestem w stanie wykonać ich 20 w 1 serii z dużym trudem a w II serii już 15 nie zrobię także to ćwiczenie sobie odpuszczę natomiast pozostałe 3 ćwiczenia będę wykonywał :) dzięki :)
  • 0

#25
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Te ćwiczenie na biceps pierwsza klasa. :D
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych