Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Sprzet do treningu z masa wlasnego ciala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Rosyjska strona ze sprzetem moze po czesci dla dzieci ale jednak warto przejrzec i mozliwe ze ktos cos zakupi:)

http://romana.ru/
  • 0

#2
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Dla dzieci to jest komputer i playstation, a nie takie niebezpieczne rury! ;)

Swoją drogą nie pogardziłbym takim czymś:

Dołączona grafika

Albo chociaż takim:

Dołączona grafika

Albo:

Dołączona grafika

Ja, to bym niczym nie pogardził, tylko skąd na to miejsce...? :)
Właściwie wystarczyłaby pozioma belka, do której montowałbym sobie różne rzeczy.

Gdzieś kiedyś wyczytałem fajne zdanie, że jak na trening bez sprzętu, to sporo to wszystko kosztuje :)
  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, ja do tej pory ćwiczę bez drążka, więc się da;) Podciągałem się na schodach, teraz od niedawna mam kółka, więc już jest wypas:) Aczkolwiek myślę o urządzeniu jakie bodajże zakupił Krzysiek (drążek + poręcze koszt ok. 600zł) Taki trening jest oczywiście bardziej komfortowy ale nie jest niezbędny. Jeśli mamy tylko chęci, to możemy robić naprawdę wydajny trening rzeczywiście bez sprzętu:)
  • 0

#4
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Da się, ale wiesz jak to bywa - "Gdybym tylko miał XYZ, to bym ćwiczył" - i takich XYZ już cały alfabet gdzieś na chacie leży..
  • 0

#5
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nie zakupiłem, gdyż jest niebezpieczny do robienia Muscle upów. ;) Zbyt chwiejny. ;0
  • 0

#6
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Parę dybli i gotowe
  • 0

#7
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Da się, ale wiesz jak to bywa - "Gdybym tylko miał XYZ, to bym ćwiczył" - i takich XYZ już cały alfabet gdzieś na chacie leży..


Dokładnie. Dlatego gdy zaczynałem trenować powiedziałem sobie - nie kupuję nic oprócz drążka.
Przypomina mi się historia kolegi, który kupił bieżnię. Najwięcej napocił się przy jej przenoszeniu z miejsca na miejsce. Może ze dwa razy jej użył...

A sprzęcior fajny ale i tak (jeszcze) za bardzo zaawansowany jak dla mnie :)
Może posłużyć za wzór dla kogoś, kto będzie sobie sam coś budował, a huśtawką można żonę przekonać argumentując, że "przecież to dla dziecka" :D
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Nie zakupiłem, gdyż jest niebezpieczny do robienia Muscle upów. ;) Zbyt chwiejny. ;0


Dobrze wiedzieć, bo juž sie zastanawiałem nad zakupem

P.S. sorki za ortografie ale pisze z Chorwackieju kafejki internetowej i nie mam polskiej klawiatury:(
  • 0

#9
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
No ja mam tylko 4 drążki (jeden w suficie, jeden na framudze, jeden taki na szybko do montowania kiedy robię 2 i 3 etap podciągań ze skazanego i jeden wędrowny ;)), 5 kettli, TRX-a, kółko gimnastyczne, piłkę do nogi do podpierania w ćwiczeniach na piłce, gumową matę do amortyzacji uderzeń (inaczej parkiet do wymiany po kettlach), pas do dodawania obciążeń przy podciąganiu, skakankę i takie różne bzdety ;) ale tego wszystkiego używam.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych