Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Paul Wade - Convict Conditioning 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Czytaliście ten wywiad ?
http://www.dragondoo...aul_coach_wade/
podobno autor już dostarczył rękopis w objętości 280 stron do wydawnictwa.
:)
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#2
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Płodny autor - zważywszy na to, że raczej nie istnieje :)


  • 0

#3
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
To że pisze pod fałszywym nazwiskiem nie znaczy że nie istnieje - Bolesław Prus jakby nie patrzeć był bardzo istniejący.
  • 0
Shut up and get moving.

#4
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
tylko nie rozumiem po co mialby pisac pod pseudonimiem? czyzby nie chcial sie utozsamiac ze swoja tworczoscia?

chwala mu za to ze trzepie porzadna kase wiadomo na kim.. :-)
  • 0

#5
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Mi tam obojętne czy on istnieje czy też nie. Ważne jest to, iż ktoś pod tym pseudonimem (jeden człowiek czy cały nawet zespół redakcyjny) stworzył świetny i wszechstronny system treningowy. Co do trzepania kasy - ja uważam, że z zakupu tej książki i zastosowania opisanych tam zasad mam większe korzyści niż to co na nią wydałem. A korzyści to są wprost niezliczone - od lepszego samopoczucia, wyglądu, siły, poczucia niezależności, oszczędności na karnetach na siłownię itp itd.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#6
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ja też bardzo się cieszę, że Paul Wade "trzepie na mnie kasę". Tak powinno być. Jak ktoś stworzy coś dobrego, to powinien na tym dobrze zarobić. To właśnie jest motorem postępu.
  • 0

#7
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ciekawe kiedy będzie w wersji polskiej cc3? Na pewno któregoś lata.
Na razie czekamy na CC2. Niech go Bóg błogosławi tym kim jest. Tyle dobrego robi :)
  • 0

#8
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Niech go Bóg błogosławi tym kim jest. Tyle dobrego robi :)


Amen :)


  • 0

#9
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Mi tam obojętne czy on istnieje czy też nie. Ważne jest to, iż ktoś pod tym pseudonimem (jeden człowiek czy cały nawet zespół redakcyjny) stworzył świetny i wszechstronny system treningowy.


Też się pod tym podpisuję :)
  • 0

#10
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Dla mnie cala ta otoczka wiezienna jest naciagana i nastawiona na trzepanie kasy ale to bez znaczenia. Wystarczy mi, ze cwiczenia z ksiazki poleca osobiscie facet z Beast Skills. On istnieje i potrafi robic niesamowite rzeczy :)
  • 0
Dołączona grafika

#11
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Dzięki tej otoczce przynajmniej ciekawie sie książkę czyta. Dodatkowo dzięki temu ze zarabia na książkach powstają nowe części. Same plusy, tej magicznej postaci należy sie wyplata.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych