Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Moderacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
To ja z kolejną propozycją - przydałoby się żeby moderatorzy włączyli się bardziej czynnie w życie forum. Czasem trzeba po prostu przeczyścić wątek i pogrozić palcem ;)
Szczerze powiedziawszy, to od samego początku widzę, że tematy na forum "pływają" i pojawia się w nich wiele off topiców oraz tematów pobocznych, które mogłyby (powinny?) stanowić osobne wątki. Albo wręcz przeciwnie - pojawiają się kolejne wątki na ten sam temat, które warto by złączyć.

Może ja jestem przyzwyczajony i rozpieszczony na innych forach ale wydaje mi się, że jeśli będziemy trzymać porządek, to łatwiej później będzie cokolwiek odszukać. Tym bardziej, że forum ma stanowić źródło wiedzy dla nas i dla tych co przyjdą po nas ;)

Zawsze można podzielić działy między kilka osób i każdy byłby odpowiedzialny za swój ogródek.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#2
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Co prawda jestem jednym z tych którym wątek czasem odpływa na manowce ;) ale faktycznie moderator/rzy by się przydali. Jakby co służę pomocą. Kilku osobom łatwiej jako, że czasem wyjazdy i inne obowiązki utrudniają taką działalność.

Wątek o sprzedajnym HFK to chyba wystarczający powód by zacząć trzymać tu porządek.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No dokładnie. Nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. Myślę, że jako tako spełniam jednak te warunki. Najbardziej denerwują mnie bezsensowne dyskusje, ale jak dam ostrzeżenie to zaraz wielkie halo byłoby. Zapraszam ochotników. To trzeba ugadać z adminami.
  • 0

#4
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Zgłosiłem się do Ciebie na priv.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#5
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów

No dokładnie. Nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć. Myślę, że jako tako spełniam jednak te warunki. Najbardziej denerwują mnie bezsensowne dyskusje, ale jak dam ostrzeżenie to zaraz wielkie halo byłoby. Zapraszam ochotników. To trzeba ugadać z adminami.


Bzdura, żadnego halo nie będzie. Za te bluzgi i wulgaryzmy w wiadomym temacie powinny się warany posypać, aż miło. Regulaminy na forach nie są pisane bez powodu i każdy użytkownik godzi się na nie podczas rejestracji. Wielkie Halo to będziesz miał, jak teraz będzie wolna amerykanka, a później to już bananami admin będzie częstował.



  • 0

#6
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
polecam na to stanowisko zahira chyba lepszego kandydata nie ma na tym forum.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#7
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Albo tego, który ma najwięcej czasu.
  • 0

#8
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
co jak co ale jednak moderatorem powinny być osoby które posiadają coś więcej niż tylko czas. Nie odnosze sie do żadnej osoby.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#9
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów
Szczerze mówiąc zahir nadaje się najlepiej,zawsze znajdzie czas i zawsze pomoże.

  • 0

#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie wielkie dzięki za miłe słowa :) 
Uważam jednak, że Michał będzie lepszym kandydatem ponieważ z tego co się orientuje jest biegły w kwestiach technicznych. Myślę, że każdy z nas ma do niego zaufanie. Poza tym już zgłosił swoją gotowość. Myślę, że jest w stanie wnieść wiele dobrego na to forum. Tym bardziej, że to On wywołał ten temat.
  • 0

#11
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Chłopy macie moda, porządkujcie kiedy tylko macie czas i chęci!
Za wulgaryzmy jak najbardziej warna można dawać
Gdybyście czegoś nie wiedzieli czy coś to pisać do mnie!
  • 0

#12
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
O co chodzi z tymi modami?
  • 0

#13
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
Że dałem im moderatora
  • 0

#14
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ja dostałem, bardzo dziękuję ale chciałbym żeby dostał także Michał. Uważam, że wiele wnosi na to forum i pod wieloma względami będzie lepszy ode mnie.

Piszcie proszę jakie macie oczekiwania w stosunku do mnie w związku z tą funkcją. Jestem otwarty na wszelkie sugestie od każdego.
  • 0

#15
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ja także dostałem - dzięki. Będę się starał wykorzystywać tą funkcję jak należy. Też chętnie dowiem się jakie są Wasze oczekiwania.
A Ty Zahir nie bądź taki skromny ;)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#16
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Nie jestem skromny, pisze po prostu jak uważam :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych