Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

No i komercja dorwała SW


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#41
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Założę się, że byłby komplet, gdyby HFK miał seminarium w Polsce!

Ktoś pomyśli, że zje to co HFK (czy ktokolwiek inny!!) i będzie fikał tak jak on - to jest idiotą i tyle! I będzie kupował, będzie brał podwójne dawki, a potem kupi podobny produkt innej firmy, a guzik mu to pomoże (w umiejętnościach, bo pary pewnie mu da!).

Jak znany aktor reklamuje auto/bank, to jest OK, ale jak reklamuje coś na grzybicę, to już nie wypada - hańba!
To jest biznes i tyle..

A że na odżywki i suple u nas patrzą krzywo - cóż, trudno, kwestia nieświadomości społeczeństwa, a może i tych stosujących.
Jeśli nie dobiłem do odpowiedniej ilości białka w jedzeniu, to poprawiam shakiem.

Reklama to reklama - jest o tym mnóstwo książek i prac naukowych.

@Sopel
HFk ma swoje 5 min i stara sie je wykorzystac. Nikt nie nakazuje Ci go ogladac


Wyobraź sobie, że fikasz na drążkach i poręczach. Przychodzi jakiś potentat znany w kraju X i mówi: "powiedz, że jesz to przed treningiem i możesz więcej." Pewnie 99% by się zgodziła. Ci co mówią, że nie, to tylko dlatego tak mówią, że nikt taki nie stanął w ich drzwiach i pewnie nie stanie.
  • 0

#42
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Hannibal niczego ci nie narzuca, wziął kasę i wystąpił w reklamie - proste. W prawym górnym rogu jest taki krzyżyk. Nie podoba się, niemoralne, nieetyczne? Wyłącz.
A gdyby wujek Stalin ci się nie pobadał i byś głośno wtedy o tym powiedział to wyrąbywał byś las na Syberii.
Tak, wiem czepiam się :P

  • 0
Dum spiro, spero!

#43
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Nie do końca - urodziłem się długo po nim, w kraju w którym na szczęście można wypowiadać w tej kwestii swoje zdanie. Tak samo mało wspólnego mam z HFK.
Więc mogę w spokoju bawić się w ocenę etyczną poszczególnych działań.
Wiesz, kano, gdy ja robię coś nieetycznego/niemoralnego nie próbuję się usprawiedliwiać, że mi się należało. Nie oczekuję też od innych, by temu przyklaskiwali. I na pewno nie jestem z tego dumny. Ale czasami robię, bo jestem tylko niedoskonałym, przypadkowym wytworem ślepej ewolucji, która ma takie a nie inne uwarunkowania wpisane w naturę. Ale mam też zdolność odróżniania zachowań moralnych od niemoralnych, dlatego narzucam sobie pewne wymagania i potrafię sam siebie potępić, gdy im nie sprostam. Wy go po prostu usprawiedliwiacie, niektórzy nawet pochwalają to, że zarabia na robieniu ludzi w chuja.
I to, że "pewnie 99% by się zgodziła" zabić 6 milionów Ukraińców i 40 milionów Rosjan w zamian za władzę nad połową kontynentu wcale nie jest usprawiedliwieniem.
Nie zmusza? Nie, ale wciska kit dla zysku.
  • 0
Shut up and get moving.

#44
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Moralność kończy się tam gdzie zaczyna się konieczność...
Gdyby ktoś mnie spytał czy skłamię w zamian za kasę za którą mogę wyżywić swoje dzieci (których i tak nie mam ale lubię gdybać) to zgodziłbym się bez zastanowienia.
  • 0
Dum spiro, spero!

#45
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów
@Sopel
Wade tez robi ludzi w chuja a mimo to ma wielka rzesze fanow
  • 0

#46
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
BlackHeart, skoro w tej gdybanej sytuacji nie stać Cię na jedzenie dla dzieci, to po cholerę je robisz? Jestem pewien, że nawet gdyby nie reklamował supli byłoby go stać na zabezpieczenie. Do tego nie wiem jak w USA, ale w UK jest to refundowane przez państwo.
gsmt - robi? Wydał dwie książki zawierające konkretną wiedzę na temat treningu, który daje ludziom prawdziwe rezultaty, w przeciwieństwie do żałosnych treningów HFK ("rób podciągnięcia, dipy i diamondy przez rok, potem zacznij podciągać się wyżej. nic to nie daje? cholera, chyba musisz zacząć brać suple które reklamuję!"). Przy okazji zawarł w nich własne obserwacje względem treningu na siłowni, pod którymi się podpisuję czterema kończynami. Bo nie widziałem jeszcze na siłowni w moim mieście nikogo, kto robiłby przysiady.
  • 0
Shut up and get moving.

#47
gsmt

gsmt

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 137 postów

BlackHeart, skoro w tej gdybanej sytuacji nie stać Cię na jedzenie dla dzieci, to po cholerę je robisz?


Moze gdy je robil bylo go na nie stac, a teeraz zaszla taka sytuacja zyciowa ze musi jakos sobie dawac rade. Ale oczywiscie ty wiesz najlepiej. To jest wlasnie przypadlosc dzisiejszych nastolatkow. Wszystko "wiedza" o zyciu maja ulozony plan ktory nie zaklada porazki. Gdy sie takowa zdarzy leca do rodzicow z placzem...

Co do Wade, pisze bzdury w ladnej otoczce i to powoduje ze jest wiarygodny. Wyprzedzam juz twoje pytanie i nie bede pisal co to za glupoty sa.
  • 0

#48
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Wade, ktokolwiek wadził, ktokolwiek wie...
Sam książkę kupiłem i czytałem, nawet zaczerpnąłem z niej kilka ćwiczyć, ale na Boga przestańże traktować to jak prawdę objawioną. Macie swój rozum to poszukajcie innych źródeł.
HSPU na jednej ręce? Fizycznie prawdopodobne ale jakoś nikt na świecie go nie robi...
  • 0
Dum spiro, spero!

#49
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Jak już wątek Wade'a jest poruszony - czy etyczne jest napisać książkę, którą kieruje się sporo ludzi a się nie pokazać??
(oczywiście chodzi o istnienie Wade'a! bo może tę książkę napisało kilka osób??).

Chyba w książce "Raising the bar" Al Kavadlo jest wstęp napisany przez Wade'a, a sam autor gdzieś tam mówi, że go na oczy nie widział..
Etyczne?
Takie gadanie...

Jak by jeden z drugim zobaczył HFK na ulicy (nie znając go z YT), to pewnie nikt by nie pomyślał o nim "o, on postępuje etycznie" :) A teraz nagle że nieetycznie postępuje.

Pewnie połowa z tych drążków na YT, to po jakichś wyrokach są, także mówienie tutaj o etyce mija się z celem...

HFK zagrał w reklamie i tyle.
Reklama z reguły jest kitowaniem ludzi (choć dobre produkty też są reklamowane!)
Jak ktoś ma olej w głowie, to wie o co chodzi.

Jak ktoś chce sądzić Haniballa pod kątem etycznym (bo kituje ludzi), to chyba nie wie w jakim świecie żyje..
  • 0

#50
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
A ten świat jest taki jaki jest właśnie przez takich ludzi jak wy.
  • 0
Shut up and get moving.

#51
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
No pewnie bo my staliśmy tam gdzie stało ZOMO XD
Rozejrzyj się trochę bo nie wiesz chyba na jakim świecie żyjesz.
  • 0
Dum spiro, spero!

#52
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Naprawdę myślisz, że chciałbym go oglądać w Polsce?

Na szczęście jesteś jednym z niewielu, a Twoje zdanie niczego nie zmieni ;)

Tak samo miał je Stalin.

Przyrównywanie HFK do ludobójcy i zbrodniarza jaki był Stalin, to, delikatnie mówiąc, nietakt. Daruj sobie takie porównania.

Nie zmusza? Nie, ale wciska kit dla zysku.

Rozumiem, że nie oglądasz filmów, w których występują aktorzy wciskający kit w reklamach? ;-P

Podsumowując - Sopel, wszyscy widzimy Twoją niechęć do HFK. Masz do tego prawo - nie lubisz go, drażni Cię itp. Ale nie rób z niego zbrodniarza tylko dlatego, że za kasę wstąpił w reklamie.
A twierdzenie, że "mógł nie robić dzieci" świadczy o Twojej niedojrzałości i małym doświadczeniu życiowym.

PS. Ciekaw jestem kiedy Al "Kowadło" zacznie występować w reklamach...
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#53
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
No tak, ZOMO zmuszało biednych, porządnych ludzi do oszukiwania na każdym kroku... Nie no, zajebiste macie podejście, "wszyscy Polacy to oszuści, więc jest ok". 

Na szczęście jesteś jednym z niewielu, a Twoje zdanie niczego nie zmieni ;)

Skoro ktoś zarzucał MI, że i tak bym poleciał go oglądać z wywieszonym jęzorem, to chyba mam prawo temu zaprzeczyć?

Przyrównywanie HFK do ludobójcy i zbrodniarza jaki był Stalin, to, delikatnie mówiąc, nietakt. Daruj sobie takie porównania.

Zasady są takie same, różni się tylko skala.

Rozumiem, że nie oglądasz filmów, w których występują aktorzy wciskający kit w reklamach? ;-P

Jeśli tylko mogę go uniknąć.

Podsumowując - Sopel, wszyscy widzimy Twoją niechęć do HFK. Masz do tego prawo - nie lubisz go, drażni Cię itp. Ale nie rób z niego zbrodniarza tylko dlatego, że za kasę wstąpił w reklamie.

Czytaj ze zrozumieniem. Nie podoba mi się, że patrzycie przez palce na swojego idola, "bo mu się należy".

A twierdzenie, że "mógł nie robić dzieci" świadczy o Twojej niedojrzałości i małym doświadczeniu życiowym.

OK, to też sobie narobię dzieci i zacznę kraść, będę usprawiedliwiony?

PS. Ciekaw jestem kiedy Al "Kowadło" zacznie występować w reklamach...

Myślę, że nieprędko... Ma bardzo niemedialną gębę, wydał książkę, ma zupełnie inne podejście do Street Workoutu i jest o wiele mniej znany niż HFK. Czy może raczej o wiele mniej rozreklamowany. Już prędzej się weźmie za prywatne nauczanie, jak Bathurst.
  • 0
Shut up and get moving.

#54
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Przyrównywanie HFK do ludobójcy i zbrodniarza jaki był Stalin, to, delikatnie mówiąc, nietakt. Daruj sobie takie porównania.

Zasady są takie same, różni się tylko skala.

Że co?! Sopel, o czym Ty piszesz, człowieku!! Ręce opadają... Zastanów się trochę zanim zaczniesz się dalej ośmieszać i pogrążać.

Rozumiem, że nie oglądasz filmów, w których występują aktorzy wciskający kit w reklamach? ;-P

Jeśli tylko mogę go uniknąć.

Jaaaasne. Aha aha...

Podsumowując - Sopel, wszyscy widzimy Twoją niechęć do HFK. Masz do tego prawo - nie lubisz go, drażni Cię itp. Ale nie rób z niego zbrodniarza tylko dlatego, że za kasę wstąpił w reklamie.

Czytaj ze zrozumieniem. Nie podoba mi się, że patrzycie przez palce na swojego idola, "bo mu się należy".

I co? Dlatego, że wystąpił w reklamie mam przestać oglądać jego filmy? Czerpać z nich inspirację i podglądać ćwiczenia? Nie bądź śmieszny. Może mi się to nie podobać, mogę czuć się zniesmaczony ale nie będę teraz rozpoczynał krucjaty przeciwko niemu.

A twierdzenie, że "mógł nie robić dzieci" świadczy o Twojej niedojrzałości i małym doświadczeniu życiowym.

OK, to też sobie narobię dzieci i zacznę kraść, będę usprawiedliwiony?

Potwierdziłeś po raz kolejny swoją niedojrzałość.

PS. Ciekaw jestem kiedy Al "Kowadło" zacznie występować w reklamach...

Myślę, że nieprędko... Ma bardzo niemedialną gębę, wydał książkę, ma zupełnie inne podejście do Street Workoutu i jest o wiele mniej znany niż HFK.

A HFK ma miedialna gębę? Hahaha
Al walczy teraz żeby zdobyć popularność i co raz bardziej ja zdobywa, bo promuje się na każdym kroku np. kręcąc dziesiątki filmów.

  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#55
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów

Że co?! Sopel, o czym Ty piszesz, człowieku!! Ręce opadają... Zastanów się trochę zanim zaczniesz się dalej ośmieszać i pogrążać.

Jeśli nie masz żadnego konkretnego argumentu, to pozostaje to tylko i wyłącznie opinią, a taka w dyskusji się nie liczy.

Jaaaasne. Aha aha...

OK, skoro nie wierzysz w odpowiedź na pytanie które zadałeś, to rozmowę uważam za zakończoną. Wiesz lepiej przecież.

I co? Dlatego, że wystąpił w reklamie mam przestać oglądać jego filmy? Czerpać z nich inspirację i podglądać ćwiczenia? Nie bądź śmieszny. Może mi się to nie podobać, mogę czuć się zniesmaczony ale nie będę teraz rozpoczynał krucjaty przeciwko niemu.

Po raz pięćdziesiąty: pisałem do osób którym się to podobało i uważali że mu się NALEŻY zarabianie "na czymś co lubi".

Potwierdziłeś po raz kolejny swoją niedojrzałość.

Opinia. W dodatku ad personam.


A HFK ma miedialna gębę? Hahaha

Tak, wygląda jak typowy afroamerykanin z 80 IQ, który umie tylko skakać po rurkach i właśnie tak go promują. Nie liczy się wiedza na temat treningu, tylko bezmyślne napieprzanie i wsuwanie Trekowskich supli. Czy ma więcej... Jeśli tak, to w jego filmach tego nie widać.

Al walczy teraz żeby zdobyć popularność i co raz bardziej ja zdobywa, bo promuje się na każdym kroku np. kręcąc dziesiątki filmów.

Może dlatego, że chce żeby więcej osób kupiło jego książkę? Tylko widzisz, filmiki Ala przynajmniej niosą ze sobą jakąś wartościową wiedzę. U HFK jest to tylko reklama jego DVD lub czegoś w ten deseń. Bo o ile jakąkolwiek wiedzę o tym co robi posiada, to tego nie pokazuje.
  • 0
Shut up and get moving.

#56
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Michal daj sobie spokój nie warto dyskutować z tym bachorem sopelkiem. To jest czysty debilizm co ten człowiek wypisuje. Kon z klamkami na oczach widział więcej perspektywy otoczenia niż on zaślepiony w dziwnych poglądach i w swoje ja.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#57
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Że co?! Sopel, o czym Ty piszesz, człowieku!! Ręce opadają... Zastanów się trochę zanim zaczniesz się dalej ośmieszać i pogrążać.

Jeśli nie masz żadnego konkretnego argumentu, to pozostaje to tylko i wyłącznie opinią, a taka w dyskusji się nie liczy.

No, bo nie bardzo wiem jak Ci argumentować to, że porównanie kolesia, który reklamuje suple z gościem, który mordował całe narody jest nietrafione. Jeśli tego nie widzisz to nic na to nie poradzę.

Jaaaasne. Aha aha...

OK, skoro nie wierzysz w odpowiedź na pytanie które zadałeś, to rozmowę uważam za zakończoną. Wiesz lepiej przecież.

No, jakoś nie wierzę :)

A HFK ma miedialna gębę? Hahaha

Tak, wygląda jak typowy afroamerykanin z 80 IQ

No, jak dla mnie to on nie ma medialnej gęby. Rozumując w ten sposób, to można powiedzieć, że Al ma medialną gębę bo wygląda jak klaun-gej.

Może dlatego, że chce żeby więcej osób kupiło jego książkę? Tylko widzisz, filmiki Ala przynajmniej niosą ze sobą jakąś wartościową wiedzę. U HFK jest to tylko reklama jego DVD lub czegoś w ten deseń. Bo o ile jakąkolwiek wiedzę o tym co robi posiada, to tego nie pokazuje.

Ale co to ma do rzeczy? Ja pisałem o tym, że jak Al zdobędzie dostateczną popularność, o którą walczy (i wcale mu się nie dziwię ani nie piętnuję go za to), to nie zdziwię się jak sam zacznie występować w reklamach.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#58
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Przykro mi, że ten świat taki jest - i to przeze mnie..
Czyli gdybym się nie urodził, to Haniball nie reklamowałby supli??

;)

Żartuję!! żeby nie było..

Ja bym tego w kwestiach etyki nie rozważał, bo to zbyt wielkie słowo - ewentualnie czy ktoś "się sprzedał" jak to mówią.
Mi tam rybka :)
  • 0

#59
czerwonolicy

czerwonolicy

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 25 postów
Panowie nie kłóćcie się bo kalistenika ma nas łączyć a nie dzielić. Każdy ma prawo do własnego zdania a to że teraz większość nie respektuje znaczenia etyki i (nie dotyczy to tylko sportu ale wielu innych rzeczy) wcale nie oznacza że osoby które ją cenią mają przyjmować zdanie większości na ten temat.Uczmy się szanować zdanie innych chociażby dlatego że kiedyś też będziemy mieli inne zdanie niż wszyscy na różne tematy.
  • 0

#60
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Ja już skończyłem. Co miałem do napisania, napisałem.
Ciężko jednak nie kłócić się z kimś kto zrównuje jednego z największych zbrodniarzy w dziejach świata z HFK który chciał zarobić trochę dolców i wystąpił w reklamie...
Tyle, pozdrawiam i udanych treningów życzę.
  • 0
Dum spiro, spero!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych