Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

No i komercja dorwała SW


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#1
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Ostatnio gdzieś mi przemknął filmik z ruskimi stritłorkatami reklamujący odżywki treca a teraz sama ikona Hanibal sprzedał się dla nich, ehh imo żenada


  • 0

#2
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Eee tam, żenada od razu. Trzeba skądś brać kasę na egzystencje.
Z drugiej strony Street Workout może się przerodzić czasem w coś na kształt Crossfitu na którym łapy położył reebok...
  • 0
Dum spiro, spero!

#3
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Można napisać książkę, reklamować ubrania, nagrać film z treningiem, itp.
  • 0

#4
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
jak dla mnie to crosfitowi to poszło tylko na plus. Dlaczego chłop ma nie zarabiać na tym co robi ? skoro każdy sportowiec a tak go można nazwać zarabia na uprawianym sporcie. Jak dla mnie jest to dobre. Dodatkowa reklama tego sportu też nie zaszkodzi.
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#5
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Mi to nie szkodzi. Niech dzięki sponsorom sport ten zyskuje na popularności (i każdy inne również). Dzięki temu więcej ludzi może się dowie o kalistenice i zacznie ją uprawiać dla swego własnego dobra. Akurat na waciki Hannibalowi się należy. Poza tym odżywka podobno całkiem dobra jest :D

Wielu z nas ćwiczy według wskazówek pochodzących z książek wydawnictwa Dragon Door, które uznawane jest za niesamowicie nastawione na zysk i wkręcanie kitu (sprzedaż książek "guru" Pavla Tatsouline i jedynych najlepszych żeliwnych kettli za kosmiczne pieniądze) i jakoś to nikomu nie przeszkadza.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#6
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
A czego się spodziewaliście bo nim? Matko, jak czytam te komentarze że "on mógłby śmiało startować w zawodach gimnastycznych" to mam ochotę sięgnąć po karabin. Ludzie już mają tak wyprany mózg przez HFK, że to była tylko kwestia czasu zanim zacznie reklamować suple...
  • 0
Shut up and get moving.

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Uważam, że nie ma niczego złego w tym, że ktoś pozyskał sponsora. Co w tym złego?
  • 0

#8
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
To samo, co w całym suplementowym świecie. Wciskanie kitu.
  • 0
Shut up and get moving.

#9
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Czyli chcesz powiedzieć ze na jego miejscu wołał byś iść do roboty a niżeli pobredzić trochę w tv i zarobić na chleb na utrzymanie rodziny ?
Jak dla mnie każdy orze jak może a jak nie może to zazdrości.

  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#10
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
No, wolałbym iść do roboty niż robić ludzi w chuja. A jak mnie nie stać na utrzymanie rodziny to jej nie zakładam, proste.
  • 0
Shut up and get moving.

#11
Gżesiu

Gżesiu

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
Ci co chcą, zrobić się w chuja to się zrobią. Każdy inny pomyśli 2 razy i wyciągnie odpowiednie wnioski.
  • 0

#12
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Boże chroń królową. !!!!

  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#13
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Koledzy zastanówcie się 2x zanim coś napiszecie. Hanibal to idol dla wielu z nas i wielu małolatów w najbliższej przyszłości. Jak myślicie co oni zrobią gdy brutalna rzeczywistość uświadomi ich, że te wygibasy na drążku to nie takie łatwe jak się wydaje, pierwsze co to polecą do sklepu po ten szit, który łyka ich idol a potem po jeszcze mocniejsze dopały. Nic bym nie powiedział ale po kiego grzyba na dziesiątkach filmów pieprzą bzdety o tym, że "no excuses", że nic nie potrzeba żeby ćwiczyć, nie potrzeba siłowni, drogiego sprzętu i innych pierdół i można tak wyglądać i to umieć. Przecież tym się właśnie szczycili street workouterzy! Sprzedał ideały tej dyscypliny, teraz każdy będzie mógł wylać pomyje na nas, że te mięśnie to sztuczne są i bez supli czy innego badziewia to się nie da, itd. Mógł nagrać DVD, mógł zrobić ciuchy, seminaria, pokazy to napewno pozytywnie by wpłyneło na rozwój dyscypliny ale to nie wciskanie kitu, zrobi się z tego drugie pakerstwo tyle że na drążkach, amen.
  • 0

#14
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Koledzy zastanówcie się 2x zanim coś napiszecie. Hanibal to idol dla wielu z nas i wielu małolatów w najbliższej przyszłości. Jak myślicie co oni zrobią gdy brutalna rzeczywistość uświadomi ich, że te wygibasy na drążku to nie takie łatwe jak się wydaje, pierwsze co to polecą do sklepu po ten szit, który łyka ich idol a potem po jeszcze mocniejsze dopały. Nic bym nie powiedział ale po kiego grzyba na dziesiątkach filmów pieprzą bzdety o tym, że "no excuses", że nic nie potrzeba żeby ćwiczyć, nie potrzeba siłowni, drogiego sprzętu i innych pierdół i można tak wyglądać i to umieć. Przecież tym się właśnie szczycili street workouterzy! Sprzedał ideały tej dyscypliny, teraz każdy będzie mógł wylać pomyje na nas, że te mięśnie to sztuczne są i bez supli czy innego badziewia to się nie da, itd. Mógł nagrać DVD, mógł zrobić ciuchy, seminaria, pokazy to napewno pozytywnie by wpłyneło na rozwój dyscypliny ale to nie wciskanie kitu, zrobi się z tego drugie pakerstwo tyle że na drążkach, amen.


Dokładnie, zgadzam się z Revo. Idzie to w całkiem drugą stronę niż powinno. Tym bardziej że Hanibal jest znana osobą w tej dziedzinie sportu. Jest tak jakby "autorytetem", więc jak już zaczął reklamować suple to inni ludzie oglądający jego filmy pomyślą .."On to poleca i pewnie sam na tym trenuje, więc musi być dobre, i dlatego jest taki silny "(przykład) i pierwsze co to poleca po odżywki do sklepu, a przecież można to wszystko osiągnąć bez tych cholernych SUPLI !!!:/
Największy wpływ będzie miał on na młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają ćwiczyć.
  • 0

#15
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Od tego tylko krok albo pójdę dalej to tylko utwierdza mnie w myśli, że każdy ten wielki murzyn tam na YT napierdzielający MU i inne wygibasy lewą nogą do lusterka jest już od dawna nie tylko na suplach a na konkretnym koksie a ja głupi naprawdę myślałem, że nie, kończe ze swojej strony ten smutny wątek, nigdy nie będzie już tak samo
  • 0

#16
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
I to jest już problem, zacznie się od supli a może skończyć na czymś o wiele gorszym. Suple i inne badziewia dadzą szybki wzrost siły, masy mięśniowej itd. Ale to tylko na krótka metę i jedynie z pogorszeniem zdrowia. SW + odpowiednia dieta da efekty na dłuuugiiiiieee lata, siła, wytrzymałość i przede wszystkim zdrowie. A pomyśleć co będzie jak naszyprcują się przed zawodami SW ? Jak rywalizować z takimi zawodnikami? :D
  • 0

#17
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
x2
  • 0

#18
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Od czego rozum tych ćwiczących??

Co do Hannibala - uważam go za PREKURSORA, a jego umiejętności dzięki suplom nikt się nie nauczy.
Już łatwiej namówić kogoś na odżywki i inne suple - stosowane w celu poprawy sylwetki.

Sama nazwa KULTURYSTYKA NATURALNA świadczy o tym, że jest też KULTURYSTYKA NIENATURALNA..

Nie wiem jak mocno trzeba ćwiczyć, żeby mieć potrzebę stosowania tych stacków przedtreningowych, czy jak to się tam nazywa..
W Skazanym raczej nie są konieczne :)
  • 0

#19
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Przesadzacie. Ja sie nie zastanawiam co kto myśli skąd sie biorą moje mięśnie czy z koksu,supli czy kurczaków. Ja wiem skąd i to mi wystarczy. Nie laczyłbym supli bezpośrednio z koksem. Naprawdę przesadzacie.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#20
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Zauważ, że w USA jest ZUPEŁNIE inna sytuacja w kwestii sterydów niż w Polsce.
  • 0
Shut up and get moving.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych