Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

"Skazany" a zrzucanie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
zimox91

zimox91

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Szudaj, najlepiej jakbyś łączył właśnie skazanego i treningi na wytrzymałość, czyli bieganie, pływanie, jazda na rowerze itd. Tylko nie myśl że jak zaczniesz np. biegać od razu od 40 min to dużo Ci to da, jak wiadomo może to tylko zaszkodzić, wyczerpiesz się i nie będziesz miał siły żeby to ciągnąć i się zniechęcisz broń boże;). Pamiętaj o rozgrzewce ponieważ jest arcy ważna, przez pierwsze 20 min w ogóle twój organizm nie spala tkanki tłuszczowej tylko pobiera energie z wątroby, później jest przerwa tak zwana ściana kiedy w ogóle się nie spala. Dlatego rozgrzej się i rozciągnij, potem ćwicz;) i zobaczysz w miarę szybkie efekty, na pewno pierwszym będzie płaski brzuch co Ciebie zadowoli na pewno. Wiem po sobie przez dwa tygodnie biegania i rozgrzewki wcześniejszej na skakance osiągnąłem spadek wagi o 5 kg i zajebiście płaski brzuch, powodzenia;)
  • 0

#22
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
zimox91 ciekawy sposób i szybkie efekty ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#23
szudaj

szudaj

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
ok, dziękuję za rady :) bieganie włączyłem już do treningu :) od czasu do czasu rower górski, nie obżeranie się przed snem no i mam nadzieję że efekty przyjdą prędzej czy później ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych